Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ale lipa. Mam Nowy Comfort po migracji z z karty i niestety nie ma opcji dopełnienia do Extra jak piszecie wyżej (jako gratis po miesiącu wygasł). Mogę jedynie przejść na ofertę Extra+ za 49,99 (standardowa oferta po migracji z karty). Pod jakim numerem można by wynegocjować opcję dopełnienia do Extra? 223104747 mówi że nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego dopełnienia dostępnego. Mogę przejść na Extra, Superpremium lub VIP. Więcej opcji w strefie Canal nie mam, podobnie na infolinii. Nie ma możliwości ani dopełnienia ani migracji do optimum

Edytowane przez K3su1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowiedzenie wysłane,  telefon z numeru krakowiskiego.

Co sądzicie o takiej ofercie?

Do tego dekoder 4K z dyskiem za 5zł/m bez opłaty aktywaycyjnej.

Czyli rachunek wyniesie 37,50zł/m.

Wydaje mi się że przy takim pakiecie bardzo ciężko będzie dostać dekoder za 0zł z dyskiem.

Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, HBO GO, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 32,5 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, K3su1 napisał:

Witam, ale lipa. Mam Nowy Comfort po migracji z z karty i niestety nie ma opcji dopełnienia do Extra jak piszecie wyżej (jako gratis po miesiącu wygasł). Mogę jedynie przejść na ofertę Extra+ za 49,99 (standardowa oferta po migracji z karty). Pod jakim numerem można by wynegocjować opcję dopełnienia do Extra? 223104747 mówi że nie ma takiej możliwości.

Mam na to samo.

Mówią  że opcja niedostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maniek357 napisał:

Między Comfort a Extra jest teraz przecież Optimum. Masz opcję dopełnienia do Optimum ?

@maniek357 Przy pakiecie Comfort+ i Optimum+ jedyna możliwość to uzyskanie opcji Dopełnienie do Extra+. Natomiast opcja Dopełnienie do Optimum+ jest dostępna jedynie dla pakietu Start+ oraz Relax+. Tak samo przy pakiecie Start+ nie ma czegoś takiego jak opcja Dopełnienie do Relax+, a jest jedynie możliwość uzyskania opcji Dopełnienie do Optimum+ lub Dopełnienie do Comfort+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili do mnie c C+. Nie wiem czy to DUK, czy zwykły konsultant - nr 12 294 79 99

Miła pani zaproponowała mi, żebym wycofał wypowiedzenie i... został z nimi na umowie na czas nieokreślony bo to obecnie najkorzystniejsza oferta.

Obecnie mam coś takiego:

Nowy Comfort + 29,99 do końca miesiąca - potem 4 zł więcej na nieokreślonym

Multiroom STD - 10zł

Dopełnienie do Extra+ 10zł

History H2 - 1,99 zł

Razem 51,98 zł

 

Po przejściu na nieokreślony mam płacić +4zł czyli 55,98zł

 

Konsultantka twierdzi, że nie jest w stanie zaoferować nic lepszego. Nie ma podobno dopełnień Extra+ za 10zł w ogóle w ofercie -wycofane. Można tylko Extra+ od razu + multiroom + H2 za około 57zł czyli uwiązuję się umową na kolejne15 lub 24 miesiące i płacę drożej niż na nieokreślonym

 

Wymiana dekodera na 4K z dyskiem to jeszcze +5zł do abo.

 

Powiedziała, ze zadzwoni za tydzień. Walczyć jeszcze? Czy po prostu wycofać rezygnację bo nic lepszego nie dostanę?

A może dam sobie spokój o zostanę przy darmowym DVBT + puszczę netfliksa, Amazon Prime/HBO go co jakiś czas bo sport mnie w ogóle nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przedłużone w niedziele

 

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

 

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 67,5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skończyła się 28 lutego. Dzisiaj zaakceptowane takie warunki (schodziłem z Extra+, a reszta taka sama): 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Optimum+, CANAL+, HBO, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem CAM Multiroom 10zł
Wybrane promocje Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 76,89 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

PS. Czy po dłuższym braku aktywności na tym forum profil jest likwidowany? W moim przypadku to było kilka lat i profil "zniknął"...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Po wysłaniu wypowiedzenia, udało się przedłużyć umowę na satysfakcjonujących warunkach. Chciałem zniesienia opłaty za dekoder i to otrzymałem. Dodatkowo dodali dostęp do Paramount Play. Dziękuje za porady.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, H2, HBO GO, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Sportklub, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
Początek okresu oznaczonego 01-04-2021
Koniec okresu oznaczonego 31-03-2023
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 126,89
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Edytowane przez Donsego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wallace1 napisał:

Umowa skończyła się 28 lutego. Dzisiaj zaakceptowane takie warunki (schodziłem z Extra+, a reszta taka sama): 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Optimum+, CANAL+, HBO, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem CAM Multiroom 10zł
Wybrane promocje Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 76,89 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

PS. Czy po dłuższym braku aktywności na tym forum profil jest likwidowany? W moim przypadku to było kilka lat i profil "zniknął"...

Witam 

Mistrzowska Piłka w cenie 5zł na cały okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zgodziłem się na zaproponowaną ofertę w tej ofercie jest wymiana na dekoder 4K z dyskiem za 0 zł.Dekoder stary mam zdać w salonie jednak w ofercie która mi przyszła na maila do zatwierdzenia nie ma nic o wymianie. Czy mam wierzyć konsulowi i zatwierdzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 5zł za MP na 2 lata, bo nie da się zrabatować opłaty za moduł CAM w mojej konfiguracji (wcześniej czysta karta bez dekodera, więc podobno teraz trzeba "odcierpieć" najem przez jeden okres Umowy). Upierałem się na zniżkę na moduł albo MP, pozostałem te 3 dni na skończonej i dlatego się ugięli. Ale normalnie raczej bez większego problemu dają przy Optimum MP za 10zł(oczywiście trzeba [beep] otworzyć i poprosić). Na jak długo gwarantowane? Nikt tego tam jeszcze nie wie. Trzeba czekać na oficjalne ogłoszenie wyników przetargu i prawdopodobnie nowe rozdanie dysydentów Polsatu(?). Konsultantka tylko zapewniała, że tak czy siak zrobią wszystko aby ci co mają pakiet MP mieli dostęp do LM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem dziewczyną i nie znam się.

Czy mili mężczyźni biegli w temacie pomogą?

 

W kwietniu kończy się umowa.

Dziś zadzwonił Pan.

 za 67,50 zł  taka oferta na 24 mies /umowa przyszła na mail. Można coś lepiej? DZIĘKUJĘ ZA PODPOWIEDZI.

 

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

Edytowane przez sara.kern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...