Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, maniek357 napisał:

Pisałem o tym jakiś czas temu. Nie podobno, tylko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dodo84 napisał:

Liczyłem na to, że może w innym banku jest podobna promocja ?. No nic, dzięki za pomoc.

Robisz cesję umowy na członka rodziny np. żonę a ta zakłada konto z kodem polecenia ;)

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

Multiroom cały czas jest niezależny :)

Myślę że to nie jest teraz ich priorytetem. 

Nie uogólniaj, bo znowu wprowadzasz w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, drq napisał:

Zastanów się czy jest sens brania w lojalce netflixa, zwłaszcza, że prawdopodobnie jest w opcji standard (2 użytkowników i bez opcji UHD).

 

@drqSam zaproponowałem ten pakiet z netflixem bo był on dostępny w strefie canal+ jako oferta przedłużeniowa tylko że tam dekoder 4k z dyskiem 1TB był w cenie 10 zł  i chyba aktywacja do tego jeszcze, multiroom w cenie 10 zł i Canal+4k w cenie 10 zł dodatkowo nie było tych dodatków jak Cinemax,Filmbox i Multimanpack. Powiedziałem że wezmę ten pakiet jeśli zrobią mi dekoder 4k w cenie 0 zł dzierżawa i 0 zł aktywacja zgodzili się. Tak owszem Netflix 4k czyli Plan Premium jest na 4 urządzeniach przez 6 miesięcy + grudzień darmowy bo umowa liczona od stycznia. Tak wiem że od lipca 2021 Netflix będzie jako Plan Standard w cenie 43 zł jeśli będę chciał to mogę wykupić Plan Premium czyli 4k i 4 urządzenia w cenie 9 zł dodatkowo do każdego miesiąca. Ofertę mam na koncie ale jej jeszcze nie zaakceptowałem. Zależało mi na dekoderze 4k z dyskiem i tylko na to poszli bo tak to zawsze oferowali ten dysk w cenie 5 zł dyskiem a zależało mi na dzierżawie za 0 zł by potem mieć ten dekoder za to cenę a nie handryczyć się o tą dzierżawę przy następnym aneksie. Z netflixa chce korzystać i tak bym go wziął a tutaj dałem argument za zniesieniem opłaty za dzierżawę bo nie szło z nimi tego inaczej wynegocjować w samym pakiecie Extra+Canal+ za 79,99 zł czy chodźby mniejszych. Nawet swego czasu nie chcieli dać tego dekodera za 0 zł w abonamencie Superpremium 4k za 109,99 zł tylko zawsze życzyli sobie 5 zł albo 10 zł.

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Moja umowa dobiega końca w marcu. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone. Zawarte są w niej poniższe kanały, pakiety bądź też usługi:

1) Extra z Canal+

2) Nat Geo Play

3) HISTORY HD

4) Sportklub

5) CANAL+4K ULTRA HD

6) Filmbox Pack

7) H2 HD

8 ) Adventure TV HD

9) FOX Play

10) HBO + HBO GO

11) Eleven Sports

12) CINEMAX

13) MISTRZOWSKA PIŁKA

14) Multiroom Standard

15) Opłata najem 4K UltraBox+

 

W zasadzie to nie mam chyba tylko kanałów erotycznych i TF France. Co przedłużenie mi coś dorzucali i tak się uzbierało :-)

 

Opłata na ten moment to 141,89zł. Miałem już sporo telefonów i generalnie ich stanowisko jest takie, że jak przedłużyć to co powyżej to tylko za większe pieniądze. Raz trafił się konsultant, który oferował to w tej samej kwocie. Ja byłbym w stanie to zostawić, ale za kwotę pomniejszoną o najem dekodera (15zł). Czy to realne?

Edytowane przez Donsego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Dostał ktos cos takiego i dzwonił?O co tu chodzi ?Oferta przedłużeniowa czy może cos innego?

promo.png

Też to dostałem. Nie dzwoniłem, bo standardowo będzie to samo.  Jak chcesz to zakręć i oidziel się wrażeniami :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat długi, stron niebywała ilość, brak czasu więc zapytam grzecznie.

Umowa do marca 21 ale już dzwonią, teraz płacę 102 zł za Extra z C+,  HBO i 2x History.

Co proponują na dziś?

Może inaczej, chciałbym zbić cenę i jak to się ma do strategii platformy na teraz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...