Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MikaaaPika napisał:

Oferują z nr 222704340 paczkę C+(6) za 20 zł.Jest chyba jakaś oferta promocyjna, bo w Upc też proponują niższą cenę.

Jeśli nie masz zaznaczonej ostatniej opcji w zgodach to nigdy nie zadzwonią.

Dziwne bo do tej pory to raczej jako opcję oferowali 8C+ a nie 6. Obecnie to wiadomo 10C+ a 6C+ to raczej z pakietem podstawą i zobowiązanie na całą umowę.Niby był i 6C+ w regulaminach na stronie ale ta opcja była droższa niż 8-10 C+. Coś mi nie pasuje z tym upustem chyba że to promocja czasowa a nie na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze,

 

Nie śledzę na bieżąco tematu, liczę na Waszą pomoc. Otóż z końcem października wygasa mi umowa z nc+.

Posiadam canal+(6), eleven, mistrzowska piłka, multiroom. Cena 82zł/miesiąc.

 

NC+ posiadam z uwagi na sport. Zorientowałem się, że większość piłkarskich praw transmisyjnych wygasa z końcem sezonu 20/21.

Pytanie 1. Czy ktoś może posiada wiedzę kiedy mogą rozstrzygnąć się przetargi na prawa do hiszpańskiej i do ligi mistrzów.

Pytanie 2. Czy w obliczu tej niepewnej sytuacji z prawami telewizyjnymi, jest szansa wynegocjować krótszą umowę, powiedzmy że na 12 miesięcy czy nie chcą dawać tak krótkich umów?

Pytanie 3. Czy to co dzisiaj posiadam jest warte tej ceny, czy przepłacam?

 

Pozdrawiam serdecznie,

Mateusz

Edytowane przez sportfan123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martinos napisał:

Może trzeba poprosić kolegę @shevchenko1987 aby zrobił update zbiorczego zestawienia ofert?

W jakim celu?Chodzi o paczkę C+?Masz jeden wiarygodny dowód takiej oferty?@sportfan123 umowy na 12 miesięcy to raczej od Superpremium choć jak sie trafiają dla nowych to może w tym okresie cos sie trafi i dla stałych.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ircios napisał:

To był pewnie błąd w pisaniu. Zamiast piątki klikło się zero :-D

Nie, to prosta kalkulacja, propozycja dotyczyła comfort+ z c+10 za 47,50, powiedziałem, że nie potrzebuję C+ i mogę płacić nadal 22,5 za comfort i na to sie zgodzili. Wcześniej proponowali goły comfort za 27,50.

Liczyć pewnie umiesz, więc wychodzi 20 za c+10.

Tak, to cena hipotetyczna, bo nie wiadomo, czy daliby comfort+c+10 za 42,50, ale można założyć, że tak.

 

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, czerstwy napisał:

W jakim celu?Chodzi o paczkę C+?Masz jeden wiarygodny dowód takiej oferty?@sportfan123 umowy na 12 miesięcy to raczej od Superpremium choć jak sie trafiają dla nowych to może w tym okresie cos sie trafi i dla stałych.

 

Np w kwestii, która dla jednych jest oczywista a dla innych mniej. Do tej pory były paczki 6C+ i 8C+. Teraz mamy trochę więcej + kanał 4K.

To tylko sugestia. Oczywiście niech decydują Ci, którzy ogarniają temat. ?️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2020 o 16:21, Pawel napisał:

Czyli staniała paczka C+ z tego wynika, bo wcześniej kosztowała 25 zł.

Czy staniały czy nie ,ludzie pewnie wyłączają pakiet ,oprócz angielskiej co ogląda mąż czy jednego niemieckiej,dwóch seriali co oglądam ja,szczerze nie ma tam kompletnie nic.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, czerstwy napisał:

Nie ośmieszaj się różnica w cenie to inna cena pakietu podstawowego czyli Comfortu.

Nie bądź bezczelny, to, że tak sobie liczysz nie znaczy, że tak jest.

Pakiet podstawowy comfort 22.50. Jeśli za podstawowy + c+ będzie cena 42,50, to należy uznać, ze c+ kosztuje 20 .

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o HBO i HBO GO. Jak to jest, że niektórzy przy przedłużeniu dostają to za 0 zł na cały okres umowy a inni dostają 5m za 0zł a potem 25zł do końca umowy?

Ja mam Extra z C(6), umowa się kończy, wypowiedzenie złożone, dzwoniło już kilku konsuli do mnie i wszyscy twierdzą że opcja darmowego HBO do końca umowy nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają za 0zł na całą umowę to nadal opcję za darmo utrzymują podczas przedłużenia. Ale może się to skończyć. W ostatniej umowie przy przejściu jej w czas nieokreślony HBO było nadal za 0zł. Teraz jest już za opłatą. Może to być argument za przejściem na wyższy abonament przy kolejnym przedłużeniu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, aiverson napisał:

witam, umowa do konca listopada i juz wydzwaniaja

mam obecnie:

Extra+ z Canal+ eleven + mistrzowska piłka + Multiroom

płace 106 pln, teraz mi zaproponowali bez eleven ale z HBOx3 + HBO GO za 113 pln

jak uwazacie, dobra cena czy idzie cos wyrwac?

 

Extra z canal+ 79,99 + eleven 11,90 + hbo 20.

Multiroom 10. Dekoder główny 5.

 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...