Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam te wszystkie oferty które otrzymujecie i zastanawiam się co ze mną jest nie tak?

Chciałem mieć comfort+ za 22.50 lub superpremium 4K z dekoderem za 0zł w cenie 109.99zł i nic z tego nie udało się wyrwać.

Umowa skończyła się 31.07 i po 13 latach pożegnaliśmy się z tvN/nc+/cyfra+?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prott3 napisał:

Czytam te wszystkie oferty które otrzymujecie i zastanawiam się co ze mną jest nie tak?

Chciałem mieć comfort+ za 22.50 lub superpremium 4K z dekoderem za 0zł w cenie 109.99zł i nic z tego nie udało się wyrwać.

Umowa skończyła się 31.07 i po 13 latach pożegnaliśmy się z tvN/nc+/cyfra+?

 

Bo Comfort dają za 22,50 tym co mieli już w tej cenie. Dla Ciebie to minimum 24,99. To samo że Start. 15 zata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem zaklepać przedłużenie umowy (superpremium+Mistrzowska piłka) za 99.99, ale konsultant oznajmił, że mu system nie przepuszcza opłaty za 0zł za moduł, tylko chce 10zł na m-c

Moduł dobrałem w lipcu (multiroom po c+ dek.gł. sagemcom dsi83)

Czy komuś z kolegów przedłużających umowy z modułem też naliczają opłatę? Szkoda pozbywać się modułu, bo trzymam go na gorsze czasy.

Dzwoniłem do duk Kr-k.

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok wiele się zmieniło, więc nie ma co patrzeć na zeszłoroczny śnieg :D.Dzisiaj może co najwyżej powalczyć o start za 9,99 ale wtedy mogą doliczyć za C+4K 5 zl i na jedno wyjdzie.

Zawsze można skorzystać z oferty CA która z tego co wiem nadal jest aktualna i wtedy rzeczywiście wyjdzie jeszcze taniej niż masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam: Comfort 22,5 zł,  Canal+ (10) 25 zł, Dopełnienie do Extra 10 zł, WifiBox 2 zł. 

Padła propozycja tego samego (2 miesiące za darmo dopełnienie do Extra, potem negocjacje) + wymiana na dekoder 4K z dyskiem za 5 zł miesięcznie, odmówiłem.

Stwierdziłem, że cenowo zejdę najniżej jak się da czyli:

Comfort 22,5 zł, Dopełnienie do Extra za darmo na 1 miesiąc (później negocjacje), odmówiłem Canal+ za 25 zł, gdyż stwierdziłem, że będzie to później kartą przetargową do wynegocjowania Dopełnienia do Extra za 10 zł na cały okres trwania umowy. Udało się natomiast zejść całkowicie z opłaty za dekoder WifiBox - 0 zł. Za 2 lata pewnie się uda wyszarpać jakiś inny w tej samej cenie.

07ln7qbwnjfc.png

Edytowane przez rotter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę comfort z canal wszystkie za 59.9 plus dekoder 4kzdyskiem za 5zl.Czy mogę to wyrwać taniej.Wczesnej ekstra .6 canal plus i dekoder pace za 69.9 Umowa do końca sierpnia.

W dniu 16.07.2020 o 20:16, tektyw85 napisał:

 

 

Edytowane przez Goto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2020 o 08:37, ircios napisał:

Żadnej opłaty aktywacyjnej przy aneksowaniu  kolega @drozol nie poniesie. Jak przy głównym dekoderze i dodatkowych.  

 

@ircios Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem.

Dla przypomnienia mam w tej chwili 2 cameleony (1pace) wypowiedznie do końca miesiąca na razie 2 telefony miałem.

Chciałbym wziąć 6 dekodrów do multiroomu. 

1. Czyli rozumiem że zdaję karty i Pace i dostaje nowe dekodery?

2. Ludzie którzy dzwonili twierdzili że absolutnie nie da się wziąć dekoderów bez aktywacji (49 za szt). Rozumiem że jednak się da się nie płacić tej aktywacji ? 

3. A jak z opłata za multiroom - realne jest aby np płacić po 10 zł tylko za 4 dekodery czy marne szanse ?

4. Często piszecie żeby nie dać sobie wciśnąć multi od nc+. Rozumiem że chodzi o możliwość używania na własnym sprzęcie czy jest jeszcze coś co powoduję że MR po cyfrze jest lepszy od tego z NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na część pytań opdowiem Ci:

 

 

Ad. 1 dostaniesz nowe dekodery i nowe karty. 

Ad. 4. Dekodery muszą być połączone w sieć lan, gdyż raz na kilkanaście dni sprawdzają połączenie z głównym dekoderem g jeśli nie znajdą, blokują się i nie można oglądać tv - trzeba je odblokować kartą lub połączyć ponownie w sieć. W cyfrze multiroom masz niezależny. 

 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drozol Przy aneksowaniu 0 aktywacji. Być może jeden lub więcej dostaniesz za free miesiecznie, jesli chodzi o MR. Ja ponad rok temu w trakcie trwania umowy trafiłem na promo operatora. Aktywacja dekodera dodatkowego 0 i przez 6m. 0. Wcześniej przez 3 miesiące bezskutecznie ich gnębiłem aby zrezygnowali z aktywacji 99,99. Więc ich olałem, ale szczęśliwie promocja sie trafiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, drozol napisał:

@ircios Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem.

Dla przypomnienia mam w tej chwili 2 cameleony (1pace) wypowiedznie do końca miesiąca na razie 2 telefony miałem.

Chciałbym wziąć 6 dekodrów do multiroomu. 

1. Czyli rozumiem że zdaję karty i Pace i dostaje nowe dekodery?

2. Ludzie którzy dzwonili twierdzili że absolutnie nie da się wziąć dekoderów bez aktywacji (49 za szt). Rozumiem że jednak się da się nie płacić tej aktywacji ? 

3. A jak z opłata za multiroom - realne jest aby np płacić po 10 zł tylko za 4 dekodery czy marne szanse ?

4. Często piszecie żeby nie dać sobie wciśnąć multi od nc+. Rozumiem że chodzi o możliwość używania na własnym sprzęcie czy jest jeszcze coś co powoduję że MR po cyfrze jest lepszy od tego z NC+?


Na moim przykładzie mogę potwierdzić że można mieć conajmniej jeden MR za 0zł. Posiadam główny dek i 3 dodatkowe za 20zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Otrzymałem poniższą ofertę. Czy da się z niej coś jeszcze wycisnąć czy to już max w tej cenie?

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 24 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,5 


Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 22:32, luuukasz napisał:

Cześć

Mam extra+ z multiroomem na kartach po cyfrze, czyli Pace + sagem za kwote 44.99zł

jest szansa ze dadzą mi to samo w tej cenie?

Może coś niżej?

 

umowa do końca września, wypowiedzenie złożone

w systemie mam ofertę za 44,99zł ale zyczą sobie dodatkowo 10zł za multiroom,

czekam na telefon z ich strony, na tą chwile nie dzwonią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA mam możliwość przedłużenia umowy i propozycja to (z tych co mnie interesują):

comfort+ 22,50 (2 miesiące za 0zł HBO i GO) lub

extra+ 44.99 (5 miesięcy za 0zł HBO i GO)

i wymiana dekodera 4K za 0zł + 10zł opłaty miesięcznej za użytkowanie z dyskiem 1TB.

Czy do tych pakietów jest możliwość wynegocjować niższą opłatę za dekoder (tak jak podajecie w granicach 5zł)?

Jest to kolejna umowa, na razie bez wypowiedzenia. Zakończenie październik 2020. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...