Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I zakończyły się moje rozterki i negocjacje - ze względu na kończące się w przyszłym czerwcu prawa do Ligi Mistrzów i niektórych z lig zdecydowałem się na podpisanie tylko 15- miesięcznej umowy.

Dopiero dzisiaj uzyskałem rabat 5 zł na posiadany dekoder 4k (dotychczas płaciłem 15 zł). Uzyskana oferta za 104 zł wygląda następująco:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (82,50zł), HBO, CANAL+4K ULTRA HD (0zł), CINEMAX, Eleven Sports (11 zł), FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA (0 zł), Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk (5zł), Opłata najem N9 UltraBox+ (5zł).

HBO i Cinemax na 5 miesięcy, MAN pack na 1 miesiąc - reszta zostaje do końca umowy...

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie,
Comfort+ 22,50 zł
Multiroom 10 zł
Najem Wifipremiumbox 5 zł
2x Cameleon.
Umowa do 31.07.2020
Czy komuś udało się zejść z opłaty za dekoder z 5zł na 0 - zwłaszcza iż aktualnie dekoder Ultrabox+4K daja do Startu za 5zł (dla nowych)
Ewentualnie będę negocjował wymianę na Ultraboxa i pozostawienie opłaty 5 zł ....pewnie bez wypowiedzenia się nie obejdzie...
Udało się...na 10 dni przed końcem terminowej (z wypowiedzeniem rzecz jasna) wifipremium za 0zł aktualnie. A w użyciu i tak 4K z wolnego rynku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam umowę do końca września. Aktualnie to co w stopce.

Chciałbym utrzymać to co mam ale rezygnując z MR. W zamian chciałbym dobrać pakiet Start.

 

Rozumiem, że Start byłby na nowej umowie.

Na jaką cenę mógłbym liczyć? Jest szansa na negocjacje?

Czy warto brać antenę z NC+ czy lepiej kupić coś samemu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon... Wkurzyła mnie kobieta na maksa. Teraz Superpremium z dodatkami 130 zł.. Propozycja dodatkowo filmboxy , nat geogr.. Ja jej na to, że wystarczy mi to co mam i dodatkowo dekoder 4k w cenie... Nie można, nie ma takiej promocji nie, nie, nie... Mówię jej o forum a ona zaprzecza. No to ja na to:Czy sugeruje pani że na forum wszyscy kłamią? Jeszcze pyskowała . Wyłączyłem się... Umowa do końca października, w przyszłym tygodniu wysyłam wypowiedzenie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elfior

Umowa jeszcze ponad ćwierć roku, wypowiedzenie nie wysłane, a Ty się oburzasz? :-D Oferta z forum jest, ale nie dla wszystkich w danym czasie. Dla Ciebie akurat brak oferty. 

 

@Bushiken

Takie samo miekkie jak poprzednio, marnej jakości? 

 

 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem telefon c+ z ofertą przedłużenia umowy na kolejne dwa lata. Zaoferowali utrzymanie ceny 99,99zł oraz dorzucają bibliotekę paramountchannel Czy coś można więcej wytargować? Z góry dziękuję za pomoc ;)

Obecnie mam:

  • Pakiet Extra+ z CANAL+
  • HBO
  • CANAL+ Seriale Extra
  • CANAL+4K ULTRA HD
  • CINEMAX
  • FOX Play
  • Filmbox Pack
  • HBO GO
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • Nat Geo Play
  • Dekoder 4k z dyskiem 0zł/m
  • Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów
  • HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów
  • Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)
  • Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18)
  • Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów
  • CANAL+ Seriale Extra 0 zł 6 m i 20/m dla Abonentów
  • Cinemax 0 zł/m dla Abonentów
  • Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
  • CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa przedłużona o rok

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Superpremium+ 109,99 zł 12 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 10 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 146,89

 

Co myślicie o tej ofercie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

@Ozzy666 , ja miałem całkiem fajną antenę z logiem Nki , ale po 8 latach na słońcu się rozpłynęło. ?

I właśnie to jest to. Plastik 

3 godziny temu, Ozzy666 napisał:

@ircios
Nie wiem jakie były anteny w przeszłości. Obecną z logiem 4K Canal+ ustawiałem teściom i muszę przyznać że całkiem fajna antena, tylko szkoda że mocowanie jest plastikowe ale cóż poradzić.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martinos napisał:

Dobra to poszukam anteny poza NC+ a teraz idę wysłać wypowiedzenie umowy, bo miałem telefon i Pani nakrzyczała na mnie, że nie chcę płacić 135zł za to co mam a to najlepsza oferta na rynku. ?

Nie wiem jak teraz ale kiedyś dawali anteny firmy Corab.Wcale nie były takie złe.Tym bardziej za złotówkę ;) Na kilka lat w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o propozycji po wypowiedzeniu - umowa do końca lipca:

Extra + 6xCanal + Canal 4k + Polsat z Ligą Mistrzów + multiroom + wymiana dekodera z Turbo na Ultrabox 1GB - umowa na 15 miesięcy cena 87,50 miesięcznie?

Taki zestaw jest dla mnie ok, tylko pytanie czy można coś wytargować jeszcze? Do tej pory płaciłem 79.90 bez 4K.

Edytowane przez sturek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qnik napisał:

Hmm tak miałem od początku zabawy z nc+ czyli od 4 lat.
Z tego co zrozumiałem multiroom za 0zł był tylko dla ex cyfra+. Sadzisz ze to też mogę znegocjować do 0 ??

Tak. Abonentów po C+ dają za 0. Lecz jednak jeśli masz w sieci MR to inna bajka. Wtedy opłata jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie:

Pakiet Extra+ z Canal+

HBO i HBO GO

Mistrzowska Piłka

Multiroom: Pace i Sagecom na Cameleonach

Za wszystko 89,99zł

Umowa do końca sierpnia, jeszcze bez wypowiedzenia.

 

Czy jest możliwość uzyskania podobnej oferty z wymianą jednego dekodera na 4K i pozostawienia ich jako niezależne na Cameleonach? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...