Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę miałem do końca września, telefon dzwonił codziennie w czerwcu, nie mogłem odebrać więc sam wieczorkiem zadzwoniłem z myślą że i tak pewnie słaba oferta będzie bez wypowiedzenia i tu mnie zaskoczyli:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

do tego nowy dekoder 4k z dyskiem bez opłat. Wcześniej miałem: Extra z HBO i HBO GO za 59 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, skawin napisał:

Da się coś jeszcze zbić sądzisz? Nie chce za bardzo "przycebulić" jak to mówią ;-)

Jakieś 2,50 :-D , ale niech dorzuca HBO na 5 miesięcy oraz Fox i NG Play na całą umowę. Jest w zestawieniu info co i za ile oraz prawie  na każdej  stronie ofery wytargowane. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Posiadam pakiet Extra+(6C), MR standard, mistrzowska piłka a konkretnie chodzi mi o to że mam dwie karty kameleon i tylko jeden tuner od nich Pace pvc 500 GB, nie używany, mam dwa Opticum hdx310 i jak to wszystko zgaśnie będę musiał użyć od nich tunerów a mam tylko tego pace za free, czy należy mi się drugi tuner do karty za free? Mają działać oddzielnie każdy na swojej karcie bez żadnego kablowanie tunerów,skoro dwie karty to chyba powinny być dwa tunery za free,jaki tuner jeśli mogę dostać polecacie za free? pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z końcem roku kończy mi się umowa, pakiet Comfort+ za 14,99. Dzisiaj pierwszy telefon i ponownie udało mi się przedłużyć umowę na tych samych warunkach. Ponownie zdecydowałem się na przedłużenie umowy po zakończeniu obecnej, czyli od 1 stycznie 2021. Umowa ponownie na dwa lata. Tak więc między bajki można włożyć że się nie da ugrać tego pakietu w tych pieniądzach.

Życzę powodzenia w negocjacjach.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam goły Comfort+

Wiem że z warunkami różnie bywa, z drugiej strony warto chyba podpowiedzieć że takie warunki są możliwe do ugrania, stąd mój post. Nawet nie było żadnych targów, konsultant zapytał co mnie interesuje, wspominał o promocji na Canal+, ze zrozumieniem podszedł że interesuje mnie utrzymanie pakietu i wysokości opłat. Skonsultował z przełożonym, bo podobno już takiego pakietu nie ma, podobno jakoś inaczej się nazywa i doszedł jakiś program, chciał uruchomić od zaraz dopełnienie do Extra na dwa miesiące, ale poprosiłem o możliwość wypełnienia obecnej umowy i uruchomienie dopełnienia od 1 stycznia. W ten sposób zyskałem pół roku korzystnej umowy. Dokładnie dwa lata temu proces przedłużenia przebiegł w identyczny sposób. Mam dwa i pół roku spokoju, no za dwa lata będziemy pewnie ponownie rozmawiać. Chociaż mam niby zagwarantowane po zakończeniu umowy (czyli od stycznia 2023 roku) cenę 18,99 :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, czerstwy napisał:

Troche dziwne że na tyle miesięcy przed końcem dali już tak dobra ofertę.

Ja miałem podobnie tak 2 lata temu.  I nie na 6 m. przed końcem, tylko na 7 i pół miesiąca.  Dostałem Comfort tak jak miałem za 19,99 , dopełnienie do E+ na miesiąc i paczkę C+ za 25 na całą umowę. 

Pamiętam, że  sam zadzwoniłem z pytaniem o C+ za 25. Facet sie zgodził na C+ w tej cenie jak przedłużę umowę. Przyklepałem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maciejuss napisał:

..chciał uruchomić od zaraz dopełnienie do Extra na dwa miesiące, ale poprosiłem o możliwość wypełnienia obecnej umowy i uruchomienie dopełnienia od 1 stycznia. W ten sposób zyskałem pół roku korzystnej umowy. ...

W jaki sposób zyskałeś pól roku skoro do tej pory płaciłeś tyle samo ? Nowa umowa i tak weszłaby w życie z dniem 1 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maciejuss napisał:

Mam goły Comfort+

Wiem że z warunkami różnie bywa, z drugiej strony warto chyba podpowiedzieć że takie warunki są możliwe do ugrania, stąd mój post. Nawet nie było żadnych targów, konsultant zapytał co mnie interesuje, wspominał o promocji na Canal+, ze zrozumieniem podszedł że interesuje mnie utrzymanie pakietu i wysokości opłat. Skonsultował z przełożonym, bo podobno już takiego pakietu nie ma, podobno jakoś inaczej się nazywa i doszedł jakiś program, chciał uruchomić od zaraz dopełnienie do Extra na dwa miesiące, ale poprosiłem o możliwość wypełnienia obecnej umowy i uruchomienie dopełnienia od 1 stycznia. W ten sposób zyskałem pół roku korzystnej umowy. Dokładnie dwa lata temu proces przedłużenia przebiegł w identyczny sposób. Mam dwa i pół roku spokoju, no za dwa lata będziemy pewnie ponownie rozmawiać. Chociaż mam niby zagwarantowane po zakończeniu umowy (czyli od stycznia 2023 roku) cenę 18,99 :)

Dobry bajer to połowa sukcesu. Nie ma już takiego pakietu bo zamiast Comforu jest nowy Comfort. Zmiany to kosmetyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maciejuss napisał:

ps. teraz nie jestem już pewny czy dopełnienie mam na miesiąc czy dwa, wydaje mi się że konsultant mówił o dwu miesiącach, ale głowy nie dam, bo jest to dla mnie zupełnie nieistotne. 

Dwa miesiące bo miesiąca aktywacji się nie liczy a jeśli zgodnie z tradycją w grudniu poszerzą na święta pakiet do Extra zyskasz w sumie 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie. Konsultant chciał uruchomić dopełnienie i skrócić obecną umowę, czyli rozpocząć kolejną, na tych samych warunkach od dzisiaj, na co się nie zgodziłem bo wolę wypełnić starą zyskując tą cenę na pół roku dłużej (czyli do końca 2022 roku a nie do końca czerwca 2021).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

A to ciekawe  wszystkim sumują umowy a tu taka oferta i jeszcze chca skrócić starą.

Cóż, tak mówił mi miły konsultant, może bajerował, tego nie wiem. Tylko zastanawiam się po co miałby to robić, ewidentnie prosiłem go o możliwość wypełnienia do końca starej umowy. Co do bajerki z mojej strony to proszę sobie odpowiedzieć na pytanie po co miałbym to robić? Zresztą nieważne, nowa umowa i tak zgodnie z moją wolą rozpocznie się za pół roku tak że nie ma tematu. Włączyłem się do wątku jedynie po to, by potwierdzić że takie warunki są do uzyskania, mam nadzieję że pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

A to ciekawe  wszystkim sumują umowy a tu taka oferta i jeszcze chca skrócić starą.

Cóż, tak mówił mi miły konsultant, może bajerował, tego nie wiem. Tylko zastanawiam się po co miałby to robić, ewidentnie prosiłem go o możliwość wypełnienia do końca starej umowy. Co do bajerki z mojej strony to proszę sobie odpowiedzieć na pytanie po co miałbym to robić? Zresztą nieważne, nowa umowa i tak zgodnie z moją wolą rozpocznie się za pół roku tak że nie ma tematu. Włączyłem się do wątku jedynie po to, by potwierdzić że takie warunki są do uzyskania, mam nadzieję że pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...