Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory miałam Comfort (29,99)+ dobrany nieco później Canal+ (25,00). Umowa do 30.06. Wypowiedzenie złożyłam.

 

W strefa Canal+ miałam najtańszą propozycję Comfort za 29,99, ale była tam też gdzieś opcja, żeby konsultant zadzwonił, jeśli chciałoby się otrzymać inne oferty.

Konsultant zadzwonił. Poinformowałam o koniecznej rezygnacji z Canal+ i chęci obniżenia rachunków.

Otrzymałam ofertę Comfort za 24,99/24miesiące.

 

Rachunek o ponad połowę niższy, więc raczej zaakceptuję ofertę.

 

A i jeszcze dał propozycję Start za 14,99, ale wolę większy pakiet.

Edytowane przez wenda
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kitza napisał:

Czy przy pakiecie Comfort+ z HBO jest sens brać dekoder 4k czy lepiej wybrać Wifi Premiumbox+?

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Bierz dekoder 4K bez zastanowienia, z dyskiem 1000 GB nagrywa do 3-kanałów jednocześnie, oraz kolory obrazu na wszystkich kanałach telewizora są o niebo lepsze bez porównania oraz płynniej przełącza kanały. Miałem dekoder Wifi Premiumbox+ i teraz nie chce go za darmo - już po przesiadce na 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wenda napisał:

Do tej pory miałam Comfort (29,99)+ dobrany nieco później Canal+ (25,00). Umowa do 30.06. Wypowiedzenie złożyłam.

 

W strefa Canal+ miałam najtańszą propozycję Comfort za 29,99, ale była tam też gdzieś opcja, żeby konsultant zadzwonił, jeśli chciałoby się otrzymać inne oferty.

Konsultant zadzwonił. Poinformowałam o koniecznej rezygnacji z Canal+ i chęci obniżenia rachunków.

Otrzymałam ofertę Comfort za 24,99/24miesiące.

 

Rachunek o ponad połowę niższy, więc raczej zaakceptuję ofertę.

 

A i jeszcze dał propozycję Start za 14,99, ale wolę większy pakiet.

Wg mnie to rachunek o 5zł niej, bo z tego co napisałaś to obniżyli Ci Comfort z 29 na 25. Nic nie piszesz o Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wenda 24,99 to dobra cena, ale zapytaj jeszcze o dodatki...powinnaś dostać podwyższenie do Extra+ na miesiąc plus przynajmniej HBO+HBO GO na 2mce i CANAL(10) na 3mce w cenie(trzeba pamiętać o wyłączeniu po okresie promocji). Dodają tez Sundance, Hustler, History itd...Ale to zależy o co zapytasz, bo oni sami z siebie to rzadko cokolwiek proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do sierpnia 2020. Na dzisiaj mam pakiet

Pakiet Superpremium+

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-08-2020

Liczba kanałów: 231

To mi proponują - Pakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR ,

 

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla A bonentów. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 117,99 zł

Co myslicie.

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kitza napisał:

Co sądzicie o takich ofertach?

Start, HBO, HBO GO, dekoder 4K za 45 zł

lub

Comfort, HBO, HBO GO, dekoder 4K za 60 zł

Da się coś zejść niżej w którymś z pakietów czy to już są najniższe ceny za takie zestawy?.

 

 

Taniej nie wyrwiesz:

Dekoder ultrabox 4K z dyskiem 1T. za/0zł  i 5 zł m-c

HBO, HBO GO - 20 zł

Start - 15 zł

Comfort - 22,50 zł 

przy umowie na 24 m-ce

Co wynegocjujesz to twoje próbuj np. 2 m-ce gratis...

Edytowane przez verte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kitza napisał:

Co sądzicie o takich ofertach?

Start, HBO, HBO GO, dekoder 4K za 45 zł

lub

Comfort, HBO, HBO GO, dekoder 4K za 60 zł

Da się coś zejść niżej w którymś z pakietów czy to już są najniższe ceny za takie zestawy?.

 

Mam Extra + HBO , HBO GO, C+(2 live), Filmboxy na 6 miesiecy, dekoder 4k za 69.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, montana 1000 napisał:

Witam.

Umowa do sierpnia 2020. Na dzisiaj mam pakiet

Pakiet Superpremium+

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-08-2020

Liczba kanałów: 231

To mi proponują - Pakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR ,

 

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla A bonentów. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 117,99 zł

Co myslicie.

Andrzej

Taniej nie dostaniesz, tylko dopytaj czy ultrabox jest z dyskiem. Jeśli chodzi o cinemaxy to wszystko co na nich jest znajduje się w HBO GO, które jest w Superpremium 4K.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cameleon do MR? Jeśli tak, to wkrótce będziesz musiał wymienić na Caymana z modułem lub wziąć dekoder dodatkowy do MR. Jeśli nie to i tak wymiana na Caymana z dekoderem 4k.

127 to za dużo. Za dużo minimum o 12 zł.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...