Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w strefie klienta taką propozycję. Chyba raczej nie warto nie? Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia bo umowa do końca lipca.

Superpremium+

  • 168 kanałów (w tym 108 HD)
  • 54 kolekcji nc+go TV
  • Abonament 99,99 zł do końca okresu oznaczonego umowy
  • Długość umowy: 24 miesiące
  • 7 kanałów tematycznych produkcji nc+
  • 6 kanałów CANAL+
  • Kanały HBO
  • Kanały CINEMAX
  • Jeśli jesteś zainteresowany Ligą Mistrzów UEFA, po przedłużeniu umowy zadzwoń 22 310 47 47
Edytowane przez duri
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, duri napisał:

Ja mam w strefie klienta taką propozycję. Chyba raczej nie warto nie? Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia bo umowa do końca lipca.

Superpremium+

  • Abonament 99,99 zł do końca okresu oznaczonego umowy

 

Superpremium+ kosztuje nie mniej niż 99,99 zł miesięcznie. Twoja propozycja jest ok.

Do tego musisz powalczyć o dekoder za 0 zł i masz komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@problem

 Nie jest ok, bo dają mu 6 C+ ;-) , a w tej cenie jest 10. Brakuje VOD Paramount, Fox i NG. Do tego kopana za free.

Nic o dekoderze nie wspomina, a Ty możesz mu walczyć o dekoder.

 

@duri Czekaj cierpliwie, czekaj na rozwój sytuacji i na tą chwilę nie zwracaj sobie głowy, bo masz jeszcze prawie pół roku. Wypowiedzenie możesz złożyć.

Proponuję przeczytać przyklejony post kolegi @shevchenko1987 , bo widzę, że znów wracamy do pytań, a odpowiedź pod nosem.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

@problem

 Nie jest ok, bo dają mu 6 C+ ;-) , a w tej cenie jest 10. Brakuje VOD Paramount, Fox i NG. Do tego kopana za free.

Nic o dekoderze nie wspomina, a Ty możesz mu walczyć o dekoder.

 

Cześć,

W Superpremium+ ma następujące opcje (8 knaałów C+):

  • 172 kanałów (w tym 112 HD)
  • 56 kolekcji nc+go TV
  • Abonament 99,99 zł do końca okresu oznaczonego umowy
  • Długość umowy: 24 miesiące
  • 7 kanałów tematycznych produkcji nc+
  • 8 kanałów CANAL+
  • Kanały HBO
  • Kanały CINEMAX
  • Kolekcja CANAL+ VOD

Opcje FP, NGP i MP są zazwyczaj w panelu klienta za free przy przedłużeniu - stąd nie pisałem. Ale wiele się domyślamy co tam ma, bo enie napisał więcej.

A o dekoderze napisałem chyba z zasady, żeby do tego nie naliczyli 10 zł czy co gorsza 15 zł.

Edytowane przez problem
Wycofuję się, bo zorinetowałem się, że C+ miesza w ofertach. Kolega ma 6 programów, a ja mam na koncie propozycję 8 kanałów. Nie komentuję tego więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios nigdy nie było superpremium z 6C+ za 89,99...... Najniższa cena za ten pakiet to 94,99. Proponuję żebyś zapoznał się z zestawieniem przygotowanym przez użytkownika @shevchenko1987 ? zanim zaczniesz podawać nieprawdziwe ceny. Swoją drogą ceny "pod nosem" a tutaj takie takie ceny wypisujesz

Edytowane przez P_Canal+
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, miras546 napisał:

Tak naprawdę to ja tego nie będę dobierał ,więc do końca nie zwracałem bacznej uwagi.Pisze mi w ofercie-DOPEŁNIENIE DO EXTRA

A widzisz. W dopełnieniu jest kilka kanałów,które oglądam. Od filmów to mam co innego. Ale może Ci się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy w ostatnich dniach komuś udało się wyrwać dekoder 4K w opcji 0zł aktywacja, 0 zł czynsz przy wysokości abonamentu 69,99 zł?

 

Mam extra c+ umowa ma się rozwiązać wraz z końcem marca i podczas wielu rozmów z DUK za każdym razem otrzymuję info że minimalna opłata przy wymianie dekodera na 4k to 5 zł miesięcznie.

 

Będę wdzięczny za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2020 o 15:28, Zibi03 napisał:

Umowa do końca maja bez wypowiedzenia,dziś przedłużyłem:

Extra z 6C+ 69,99

Eleven 11,90

MP 0 zł na cały okres

HBO + GO do końca sierpnia 0zł

Filmbox do końca kwietnia 0zł

Fox Play ,Nat Geo Play za 0zł

Multiroom 0 zł

Wymiana Pace PVR na Ultrabox 4K 0 zł

Wymiana Sagemcom DSI87 na Wifibox 0zł

Dekodery wymiana razem z kartami,konsultant powiedział,że dekodery dalej będą niezależne od siebie.

Ktoś może to potwierdzić? Zastanawiam się czy opłaca się w tej chwili wymieniać Sagemcoma na Wifiboxa.

 

Oferta wygląda fajnie.

Czynsz za dekoder 4K 0 zł i aktywacja 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2020 o 14:07, Zibi03 napisał:

Aktualnie posiadam Extra z C+6, Eleven, multiroom 2x cameleon ,Pace PVR za 81,89.

Dziś propozycja Extra z 8C+ ,Eleven,wymiana Pace na Dekoder 4K,HBO na 5 miesięcy za 0 i jeszcze jakieś kolekcje-wszystko ustalone za 86,89 i taką ofertę zaakceptowałem telefonicznie.Po godzinie telefon-niestety system nie zaakceptuje takiej oferty.Propozycja konsultanta w cenie 86,89 może zaproponować z 6C+,ew dołoży Filmbox na całą umowę lub MMP. Oferta odrzucona .

Pytanie-czy da coś złożenie reklamacji aby utrzymać pierwszą ofertę? Czy jeśli konsultant zadzwonił i poinformował mnie,że nie może wprowadzić takiej oferty reklamacja nie wchodzi w grę?

 

W dniu 4.03.2020 o 15:28, Zibi03 napisał:

Umowa do końca maja bez wypowiedzenia,dziś przedłużyłem:

Extra z 6C+ 69,99

Eleven 11,90

MP 0 zł na cały okres

HBO + GO do końca sierpnia 0zł

Filmbox do końca kwietnia 0zł

Fox Play ,Nat Geo Play za 0zł

Multiroom 0 zł

Wymiana Pace PVR na Ultrabox 4K 0 zł

Wymiana Sagemcom DSI87 na Wifibox 0zł

Dekodery wymiana razem z kartami,konsultant powiedział,że dekodery dalej będą niezależne od siebie.

Ktoś może to potwierdzić? Zastanawiam się czy opłaca się w tej chwili wymieniać Sagemcoma na Wifiboxa.

 

@lord jacktak  za 0zł po reklamacji.

Niestety dziś chciałem odebrać ultraboxa i znowu zonk, kolejne problemy.

Okazuje się że system nie zaakceptuje wymiany.Nie wiem w czym jest problem.Pani w punkcie Canal+ dzwoniła na infolinię dystrybucyjną oraz abonencką,niestety nikt nie był w stanie pomóc. Jedyna odpowiedź z infolinii "do 14 dni mogę rozwiązać umowę" pomimo że zaakceptowałem natychmiastowe uruchomienie nowej oferty.

Poszła kolejna reklamacja z żądaniem wydania dekodera oraz jako rekompensata HBO na cały okres.

Jak można dwa razy proponować warunki,których rzekomo system nie przepuszcza? Kto tam pracuje? Jestem w stanie zrozumieć jeśli pomyli się konsultant i zaproponuje warunki niemożliwe do zrealizowania ,ale że gość z reklamacji -tego nie jestem w stanie w żaden sposób zrozumieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Najem HD Multiroom, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas  od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa

 

Distalem taką propozycję 

Dodam że kwota wzrośnie o 5 zł ale jak odbiorę dek 4K który dostanę za WiFi premiumboxa.,najem 5 zł. 

Zaakceptowac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

O 10 za dużo. Do tego brak pozostałych kolekcji VOD.

Znowu gafa.Jakich kolekcji brak? Skoro nat geo,nat geo 4k,museum 4k, paramount,Fox itd są integralną częścią pakietu superpremium 4k i nawet jakby konsultant chciał je odłączyć to nie może.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wiesiekcycon napisał:
Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Najem HD Multiroom, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas  od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa

 

Distalem taką propozycję 

Dodam że kwota wzrośnie o 5 zł ale jak odbiorę dek 4K który dostanę za WiFi premiumboxa.,najem 5 zł. 

Zaakceptowac? 

 

Tak super oferta ja za nowy comfort płace 29,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...