Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta bez wypowiedzenia, będzie jeszcze - 2 zł jak wymienię dekoder na 4k w punkcie

Kwota rachunku będzie 94,99 oferta marna, ale nie chce mi się negocjowac

 

 

 

Wyb Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Filmbox Pack, HBO GO, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane pr Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 10 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów
Czas t od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Edytowane przez szczelinaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2020 o 19:00, P_Canal+ napisał:

Jak czytam niektóre posty typu:


" Zaakceptowales haracz 2zl za tego dziada wifipremiumboxa?" to nóż mi się w kieszeni otwiera.

Ja dodam, ze super dziada! Brat go dostał w ramach wymiany niecały rok temu i już są z nim problemy (zawiesza się, sam się włącza itp. itd.) Płaci 120zł/mc i co nie ma prawa się wkurzać mieszkając za granicą?, a co za tym idzie nie ma takiej możliwości wymiany jak ja, mający 3km do punktu. Juz wiele razy mi mówił, że najchętniej by kupił jakiś tuner, który by mu działał bezawaryjnie, ale wiadomo jest skazany na sprzęt operatora.

Dodam, że takich jak on (za granicą) są tysiące.

Sorry za offtop.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, szczelinaa napisał:

Oferta bez wypowiedzenia, będzie jeszcze - 2 zł jak wymienię dekoder na 4k w punkcie

Kwota rachunku będzie 94,99 oferta marna, ale nie chce mi się negocjowac


nie jest źle. Ja celuje w taki pakiet Extra za 44,99, HBO zGO za 20, C+ za 25, C+4K za 0, ultrabox 4K za 0

wychodzi dokładnie tyle, co u Ciebie tylko inne proporcje

 

dla mnie oferta spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ww6 napisał:

Ja dodam, ze super dziada! Brat go dostał w ramach wymiany niecały rok temu i już są z nim problemy (zawiesza się, sam się włącza itp. itd.) Płaci 120zł/mc i co nie ma prawa się wkurzać mieszkając za granicą?, a co za tym idzie nie ma takiej możliwości wymiany jak ja, mający 3km do punktu. Juz wiele razy mi mówił, że najchętniej by kupił jakiś tuner, który by mu działał bezawaryjnie, ale wiadomo jest skazany na sprzęt operatora.

Dodam, że takich jak on (za granicą) są tysiące.

Sorry za offtop.

Hmmm  jak to użytkuje za granicą??? Czyli mówisz, że łamie regulamin i ma jeszcze pretensje, że POS daleko? ? To jest właśnie kwintesencja Januszowania

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zapewne było, aczkolwiek czytam, czytam i musiałbym chyba tydzień poświęcić... ;) 

 

Obecnie Extra+ 8 x C+  + Pace za 0zł/m-c Wszystko za 89.90zł (po wygaśnięciu umowy - 1,5 roku już tak płacę).

Chcę zrezygnować z tv, bo to co w naziemnej + YT wystarcza. Ew paczka tvn (turbo i style) + Ale Kino+ by się czasem przydało. 

 

Za ile najmniej można dostać START+ ? I czy jest możliwość zamiany Pace na CI+? Mam swój dekoder (w zasadzie to TV ze slotem), a w dobie parowania dekodera z kartą (Cameleon) nie potrzebuję ich złomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, P_Canal+ napisał:

Hmmm  jak to użytkuje za granicą??? Czyli mówisz, że łamie regulamin i ma jeszcze pretensje, że POS daleko? ? To jest właśnie kwintesencja Januszowania

Dobrze wiedzą Twoi szefowie, że tak jest, ale liczy się kasa. Hipokryzja.

 

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Skoro mieszka za granicą to niech siedzi cicho bo podpisując umowę zobowiązał się że będzie odbierał w PL.Powiadasz jest skazany na sprzęt operatora?A ja nie jestem bo oglądam na własnym?

Do czasu.

Ty też siedź cicho, bo łamiesz regulamin.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, empireus napisał:

Cześć

Zapewne było, aczkolwiek czytam, czytam i musiałbym chyba tydzień poświęcić... ;) 

 

I czy jest możliwość zamiany Pace na CI+? Mam swój dekoder (w zasadzie to TV ze slotem), a w dobie parowania dekodera z kartą (Cameleon) nie potrzebuję ich złomu. 

Słabo czytasz. Masz szansę  przejść na Start + za 9,99 z wypowiedzeniem i dobrych porywach. Lepiej zaoszczędź sobie nerwów, zrezygnuj całkowicie z umowy, aby mieć moduł i weź nowy kontrakt z pakietem Start i modułem CI. Nic nie wiadomo o parowaniu kart Cameleon. To jakaś nowość, ale u kogo?

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios Pace leżał sobie kilka lat w szafie, bo karta była sobie w prywatnej Ariva 202. Aczkolwiek puścili aktualizację na kartę i ... nie chciało mi się kombinować w blokery i itp wynalazki. Może to i nie parowanie, ale kij im w oko. Rok na ich złomie i człowiek ma dosyć :) Nevermind.

 

Rozumiem, że jest szansa na 10-15zł za Start+? (w opcji, że ich szrot zostaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@empireus
Ja dostałem pakiet Start za 14,99 zł z umową na 15 miesięcy i modułem CI. Z tą różnicą że moduł miałem już wcześniej. Jak Ci zależy na module i pakiecie Start to chyba lepiej będzie jak podpiszesz nową umowę, tak jak radził Ci @ircios

Edytowane przez Ozzy666
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie sytuacja wygląda tak:

 

Umowa była do końca stycznia, po złożeniu wypowiedzenia w połowie stycznia (przegapiłem termin) dopiero wczoraj zaczęli dzwonić. Chcąc czy nie, mam czas do końca lutego z racji okresu wypowiedzenia. Kompletnie mi nie zależy czy z nimi zostanę.

 

Extra+

HBO/Hbo go

Wifi box (2zł)

 

Mam 2 umowy na to samo.

Za pierwszą płacę 66,99 zł, a za drugą 64,99 zł. Chcę zejść na jednej umowie na Comfort+  z HBO/HBOGO i pozbyć się opłaty za dekoder, czego mogę żądać lub co mogę ugrać ?

Oraz na drugiej umowie z Extra+ z HBO chciałbym dobrać multirooma (obecnie jest dekoder box+) -  umowa dla rodziców.

 

Edytowane przez Radkovich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2020 o 14:59, arras74 napisał:

Pisze bo moze komus sie przyda. Miesiac temu przedluzylem dwie umowy z comfort za 22,50 zl. Dzisiaj dobralem dopelnienie do Extra za 10zl. Trafilem na bardzo mila pania. Na poczatku zaproponowala za 15 zl, ale pozniej zeszlismy do 10 zl, wiec sie da. Pozdrawiam.

Dzwoniłeś na zwykłą infolinię? Ja od 3 dni próbuję... i ciągle za 27,49 zł - tak że razem wychodzi za 49,99 zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do tej pory dostawałem SMSy o treści jak poniżej z numeru warszawskiego:

https://files.fm/u/25fn5f5d

 

Wczoraj złożona rezygnacja, a dzisiaj telefon z numeru jak poniżej (nieodebrany) a następnie wiadomość o treści jak poniżej z naciskiem na słowo "pilny"... Czy numery z DUK klasyfikują się w jakiś sposób?

https://files.fm/u/sbshb9yr

 

Jak im zależy będą dzwonić. Poczekam cierpliwie. Żona mówi żeby ich olać bo i tak mamy co oglądać ?

 

Edytowane przez lamers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, problem napisał:


nie jest źle. Ja celuje w taki pakiet Extra za 44,99, HBO zGO za 20, C+ za 25, C+4K za 0, ultrabox 4K za 0

wychodzi dokładnie tyle, co u Ciebie tylko inne proporcje

 

dla mnie oferta spoko

 

Da się uzyskać w tej cenie to co chcesz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dzisiaj po przerwie w telefonach znów zadzwonili, wypowiedzenie złożone, koniec umowy z końcem lutego

Oferta Comfort+ za 22,50, C+ 25,00, dekoder 4K 10 zł, aktywacja 0 zł

Chciałem dekoder za 5 zł ale po długiej rozmowie i konsultacji z kierownikiem oferta jak wyżej, podziękowałem.

Chłop mnie zdenerwował, leciały teksty że rozmowa się nagrywa, że już takiej oferty nie będzie drugi raz, że zaznaczy w systemie  itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, DarekG napisał:

Witajcie, dzisiaj po przerwie w telefonach znów zadzwonili, wypowiedzenie złożone, koniec umowy z końcem lutego

Oferta Comfort+ za 22,50, C+ 25,00, dekoder 4K 10 zł, aktywacja 0 zł

Chciałem dekoder za 5 zł ale po długiej rozmowie i konsultacji z kierownikiem oferta jak wyżej, podziękowałem.

Chłop mnie zdenerwował, leciały teksty że rozmowa się nagrywa, że już takiej oferty nie będzie drugi raz, że zaznaczy w systemie  itp.

 

Nie daj się zastraszyć.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

 

Obecnie za pakiet Extra+ płacę 64,99zł (pierwsza umowa, jeszcze za nc+). W pakiecie było także 3xHBO na 6 mies. oraz dekoder z nagrywarką (nie pamiętam dokładnie za ile). Obecna umowa kończy się z końcem czerwca.

 

Jak uważacie, czy jako obecny abonent mam szanse na przedłużeniu umowy (po rzuceniu wypowiedzenia) wywalczyć pakiet Extra+ za 39,99zł z 3xHBO do końca umowy w cenie?

Dodam, że obecnie sam pakiet Extra+ dla nowych klientów kosztuje 49,99zł na start. Inne benefity i dodatki do umowy prócz wcześniej wspomnianego 3xHBO mnie nie interesują, więc może ich nie być. Może ewentualnie ten dekoder 4k.

 

Dziękuję za każdą odpowiedź, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, czerstwy napisał:

Trzeba przyznać masz poczucie humoru Extra+HBO za 39.99 zł?I jeszcze może ewentualnie dekder 4K.Rozumiem że ten dekoder ma być już w tej cenie??

Nie wiem, nie znam się jeszcze aż tak. Dopiero robię rozeznanie.

Sądziłem, że trochę niższa cena za Extra+, jako stały abonent oraz samo HBO (bez HBO GO) zamiast innych dodatków będzie wporządku. 

 

To za ile wg. Ciebie można najtaniej taki zestaw wywalczyć? Bo wszystkim tutaj chodzi o to, żeby było jak najlepiej i jak najtaniej. 

 

Pzdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...