Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@gosciu123. Nie przetłumaczysz.  Jego sprawa, skoro jest podatny na takie wałki stosowane przez konsuli. Stać go to niech płaci. Za 2 lata weźmie za 30 Comfort, bo powie, że i tak nie dostanie tanio, bo wyjściowo było 34. Z takim tokiem myślenia można zejść do Comfort za 22,50 w ciągu minimum 4 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

@giecik Widzisz, tak to jest jak ktoś nie czyta, dlatego kolega @Ekspert74 został naciagnięty przez nc i bank. Z banku dostanie do 460 zł i to wcale nie jest powiedziane, że dostanie, bo jest "do" Nawet gdyby...dostanie 460, włoży jeszcze więcej. W bankach nic nie jest za free.  Oferta porażka, ale jak kogo stać i pasuje, to sobie płaci.

Czasami faktycznie piszesz bzdury bez zastanowienia. A wystarczy przeczytać regulamin promocji bankowej. Konto za free po wykonaniu przelewu za 1000 zł i wykonaniu jednej płatności kartą. To są śmieszne wręcz warunki do spełnienia. Bank zwraca 50% abonamentu (maks. 30 zł), więc w przypadku niższego abo niższa dopłata.

Korzystam od kilku lat z podobnych promocji dla klientów nc+. Obecnie w Eurobanku,wcześniej również BZWBK i ponownie Eurobank.Nie dopłaciłem żadnemu z tych banków dodatkowej złotówki otrzymując w zamian od kilku lat dopłatę co miesiąc 20 zł do abonamentu. Więc jak się chce jest za free. Trzeba tylko postępować zgodnie z regulaminem promocji.

Z promocji BNP również zamierzam skorzystać.Nawet można założyć oddzielny wątek i podawać w nim kody poleceń.Skoro Bank płaci to trzeba brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pawel napisał:

Czasami faktycznie piszesz bzdury bez zastanowienia. A wystarczy przeczytać regulamin promocji bankowej. Konto za free po wykonaniu przelewu za 1000 zł i wykonaniu jednej płatności kartą. To są śmieszne wręcz warunki do spełnienia. Bank zwraca 50% abonamentu (maks. 30 zł), więc w przypadku niższego abo niższa dopłata.

Korzystam od kilku lat z podobnych promocji dla klientów nc+. Obecnie w Eurobanku,wcześniej również BZWBK i ponownie Eurobank.Nie dopłaciłem żadnemu z tych banków dodatkowej złotówki otrzymując w zamian od kilku lat dopłatę co miesiąc 20 zł do abonamentu. Więc jak się chce jest za free. Trzeba tylko postępować zgodnie z regulaminem promocji.

Z promocji BNP również zamierzam skorzystać.Nawet można założyć oddzielny wątek i podawać w nim kody poleceń.Skoro Bank płaci to trzeba brać :)

Paweł

Nie tłumacz mu, gościowi się wydaje że jest tu takim guru na tym forum i co powie to jest obowiązujące, zawsze negocjuje najlepsze oferty a inni i ich pomysły na swoje abonamenty są zawsze kiepskie i za drogie...szkoda energii

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel to też napisałem. Jak stać i pasuje to niech płaci, ale boli jednak, że będzie przepłacać, To teraz wojenkę pęta.

 

@Ekspert74

To, że wtopiłeś i będziesz i tak przepłacał to jest fakt. Powinieneś to przyznać, ale nie. Czy ja Ciebie obrażam słwami "gościu" "guru"? Nie. Więc spuść z tonu. Zaproś kolegę. Najlepiej tego, którego namówiłeś do założenia konta. Postaw mu w nagrodę piwko czy co tam zechcesz. Będzie Twoim gościem i zrobisz sobie  z niego guru?.

Ja negocjuje najlepsze oferty? No skoro tak twierdzisz, to zapoznaj się najpierw z tym co mam i ile za to płacę.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Czy w takiej konfiguracji kanałów, można dostać taką ofertę w korzystniejszej cenie?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Sportklub, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Sportklub 0 zł 1 m oraz 1,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów, Najem wifiBox+ 2 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-09-2019
Koniec okresu oznaczonego 31-10-2021
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,94 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie umowy na start która miałem udało się podnieść do końca zobowiązania na start + 8xCanalPlus za 43,99zl z czynszem

Czy 25zl za paczkę canal plus dla nowych abonentów (w trakcie umowy) to standard? Bo jak patrzę na oferty na stronie to tam z canal plus najniżej to comfort za 79,99zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MONII napisał:

Dzień Dobry. Czy w takiej konfiguracji kanałów, można dostać taką ofertę w korzystniejszej cenie?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Sportklub, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Sportklub 0 zł 1 m oraz 1,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów, Najem wifiBox+ 2 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-09-2019
Koniec okresu oznaczonego 31-10-2021
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,94 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Ja mam to samo tylko c+4k i dekoder 4k i płace 101.89 zł. Umowa podpisana na koniec kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kontaktowałem się z nc+ poprzez FB z racji promocji dla nowych abonentów z promocją dekoder 4k za 1zł. I przed chwilą telefon z Krakowa.Miła pani powiedziała że jako stały abonent ma dla mnie super promocje czyli 9xC+,Extra,HBO i HBO GO, Eleven,Polsat Premium,ULtrabox 4k i MR oraz drugi dekoder za 120 pare groszy nie pamiętam dokładnie.Mówiła tylko że dekoder 4k jest za 0zł MR za 10zł i drugi dekoder też za 10zł.Ale jakoś mi to nie wychodzi z obliczeń.Umowe mam do listopada przyszlego roku i w tej chwili posiadam 8xc+,Extra, Eleven, Polsat Premium, MR, dwa cameleony i Pace PVR i płace 86zł.Mogłem podpisać aneks że umowa od maja do maja 2022r.Nie zgodziłem się gdyż jest to dla mnie podwyżka o około 35zł.Pytałem się czy moge to wziąć ale bez HBO ale niestety nie.Ale jest już jakiś progres gdyż zawsze miałem mówione że o cenie dowiem się jak oddam Cameleony.Jeszcze poczekam i może trafi się coś lepszego.Dostał ktoś 4k za 0 badź 1zł i MR za 10zł i drugi dekoder też za 0zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęta umowa na e-mail :

Extra + 8x Canal + , Canal + 4K , HBO + HBO GO  , Mistrzowska Piłka , FOX play NatG Play + 1msc Filmbox - 99zł + 10zł MR = 109,90zł umowa na 15 miesięcy + dekoder 4k 0zł

 

W rozmowie wydawało się ok , teraz się zastanawiam czy akceptować na e-mailu ?

Edytowane przez adam93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bomel91 napisał:

Czy jest ktoś, kto zamienił moduł na Ultraboxa (za free) i przedłużał już ofertę? Zastanawiam się, czy nie będzie tak, że teraz mogę wymienić i nie mieć opłat za dekoder, a przy przedłużeniu okaże się, że trzeba płacić.

Ja byłem w takiej sytuacji...po przedłużeniu umowy dekoder 4K dalej za 0zł.

Także śmiało wymieniaj.

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...