Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co piszecie w tym temacie Comfort+ jest dostępne za minimum 22,50, do tego dobieracie Canal+ x8 za 25zł. 

A za ile jest dostępne i czy w ogóle jest jakaś różnica po prostu pakiet Comfort+ 6xC ?

Czy w którymś wariancie jest możliwość otrzymania Mistrzowskiej Piłki za 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy komuś ma pakiet extra+ z 8xC+ za 59zł ? 

 

Czy ktoś ma więcej niż jeden dekoder w multiroomie standard za 0zł?

 

Jeśli mam 2 dekodery (główny + dodatkowy) jest szansa na następny dekoder za 0zł lub np 5zł ? Ja obecnie płace za 1 dekoder 10zł co miesiąc chce dobrać nastepny i cały czas mam informacje że tylko za opłatą 10zł/miesiac

 

Jest oferta comfort za 22,50zł + 25zł za 8xC+ ale ja chce pakiet extra.. i nie ma żadnej gwarancji że po 1 miesiącu gratisowym będzie można rozszeżyć za 10zł do końca umowy :P 

 

umowa do końca marca z wypowiedzeniem

Edytowane przez pharamistic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warunki poniższe są OK czy odwołać nową umowę ??

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-05-2019
Koniec okresu oznaczonego 31-08-2021
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 104,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z infoliniami nc+? Ostatnio przez tydzień uporczywie dzwonili z Krakowa. Nie odbierałem. A od dzisiaj zmiana - z Kielc. To jest jakaś różnica w praktyce jeśli chodzi o ceny pakietów? To jakiś inny dział czy coś podobnego??  Bo samemu dzwoniąc na infolinie to usiłowali mi sprzedać dodatkowe pakiety drożej niż mam na stronie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2019 o 22:02, lecho napisał:

Za 79,99 zł możesz  mieć  8 c+, hbo gratis na całą umowę....

Nie będzie miał żadnego HBO na całą umowę w tej cenie 79,99.Chyba, że już miał HBO przed aneksowaniem.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pakiet Pakiet Extra + z Canal+ (6) i umowę do 30.06.2019. Miałem już telefon w okolicach stycznia, ale oferta była droższa niż obecne 92 zł. Stąd moje pytanie, czy jest możliwość ugrania czegoś więcej ze sportu (Eleven? MP ?) i lekko obniżyć abonament ? Wypowiedzenie już składać czy jeszcze jest za wcześnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta zaakceptowana:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Adventure TV HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekc ja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,97  zł 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2019 o 16:56, Oldman64 napisał:

Wypowiedzenie złozone w pkcie mc temu (koniec umowy sierpien).

Na razie nie dzwonia , na koncie na czerwono wycofaj rezygnacje.

Było Extra +, Canal + 6, Eleven na 15 mies. za 84.90, dadza to i Polsat sport premium (LM) do tego za 0 zl i taniej?

Witam, mam taki sam oakiet i cenę... oferowali 82zł / 24m - plus Polsat LM w cenie, multi . Wypowiedzenie złożone. Jak pytałem się o niższą cenę to dawali mi Comfort+ z C+ x8 i Eleven(bez Eleven4) za 69,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Buziaczek1982 napisał:

Ciekawe gdzie?, obdzwoniłem każdy nr i jakoś nie ma ,dodam ,że zawsze miałem .

Widocznie nie umiesz rozmawiać albo Cię nie lubia?Ostatnio tata,który jest fanem F1 dokupował Eleveny za 11,90( posiada comforta za 22.5 wywalczonego przeze mnie).zadzwonił na infolinię warszawska.Mila Pani zapytała go czy nie chce mieć 4elevenu i 35kanałów tematycznych za jedyne 10zl więcej.Nie przyjął ofert bo wszystko co ogląda ma w comforcie a na 4elevenie nie ma F1.Duzo osób dokupowalo extra za 10zl więc proszę nie pisz bzdur.Ja też nie wywalczyłem comforta za 14.99 czy 19.99 ale to nie znaczy,że takiej oferty nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Stare warunki umowy (do marca 2019):

Extra+ / CANAL+ (6x) / Filmbox Pack / Multiroom Standard C+ i dwa dekodery za 69,99zł miesięcznie.

 

Po kilku nieudanych próbach, wczoraj w końcu udało mi się przedłużyć umowę o dwa lata na następujących warunkach:

 

Nowy Comfort+ za 22,50zł

CANAL+ (8x) za 25zł

HBO z HBO GO za 20zł

Multiroom Standard C+ i dwa dekodery - 0zł

Łączna kwota abonamentu: 67,50zł

 

Wszystkie pakiety i opcje dodatkowe posiadają okres zobowiązania na 24 miesiące.

Przez pierwszy miesiąc otrzymałem darmowe dopełnienie do pakietu Extra+.

 

To dokładnie takie warunki jakie chciałem osiągnąć i wobec tego nie pytałem już o inne akcje promocyjne.

 

Mam nadzieję, że w maju uda mi się włączyć na stałe dopełnienie do pakietu Extra+ za 10zł miesięcznie.

 

ps. Wielkie podziękowania dla @ircios za pomoc i instrukcje w temacie przedłużenia mojej umowy.

Edytowane przez musiolek
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś dwa dekodery za 0zł? Jakiego  typu posiadasz sprzet miales kiedys w cyfrze te dekodery i one przechodza z kazda umowa? Ja posiadam jeden dodatkowy i chciałbym pokelny za 0zł ale facet mowil ze takiego czegos nie ma i nie bylo chyba ze byles abonentem starej cyfry i kiedys je dostales to je mozna dalej przedluzac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pharamistic napisał:

 

Dostałeś dwa dekodery za 0zł? Jakiego  typu posiadasz sprzet miales kiedys w cyfrze te dekodery i one przechodza z kazda umowa? Ja posiadam jeden dodatkowy i chciałbym pokelny za 0zł ale facet mowil ze takiego czegos nie ma i nie bylo chyba ze byles abonentem starej cyfry i kiedys je dostales to je mozna dalej przedluzac..

 

Multiroom (2x Cameleon) i dekodery (2x wifiBOX) są po dawnej Cyfrze+ (patrz: dopisek "C+" przy multiroomie w moim poprzednim wpisie). Były one wydane bezpłatnie kilka lat temu (w trakcie trwania umowy i bez obowiazku jej przedłużania) w zamian za wyrażenie przeze mnie zgody na zmianę warunków umowy z powodu wyłączenia przez providera programów w nadawanych w technologii SD i od tamtej pory cały czas są darmowe. Oba dekodery leżą nierozpakowane, a karty od lat siedzą w moim własnym sprzęcie.

 

ps. Jak będę w domu to wrzucę na forum potwierdzenie wyżej wymienionych warunków, przesłane elektronicznie przez NC+.

Edytowane przez musiolek
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...