Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, p_gruszka napisał:

Czy przedłużają jeszcze umowy na 2 kartach cameleon?

Tak

 

3 godziny temu, fahrad napisał:

Za 2 dni kończy mi się umowa. Cena za pakiet jaką mi oferują jest OK, ale chciałbym dobrać multiroom (dodatkowo 3 dekodery). Po kilkunastu rozmowach ich stanowisko się nie zmienia tj. 10zł/m-c i 49zł aktywacji za każdy dekoder. Można z tego coś urwać, czy raczej nie  ma na co liczyć ?

Za pierwszy idzie urwać aktywację, za kolejne już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś, zaakceptowana:

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 81,89 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Dodatkowo 2 miesiące (luty, marzec) za darmo (0.00) pierwszy miesiąc do zapłaty kwiecień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie z doradcą przyjąłem taką ofertę.

Czy można było jeszcze coś wyrwać? Na wymianie dekodera czy multiroomie mi nie zależało.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 87,94 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Matti89ck napisał:

Oferta z dziś, zaakceptowana:

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 81,89 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Dodatkowo 2 miesiące (luty, marzec) za darmo (0.00) pierwszy miesiąc do zapłaty kwiecień

 

Dają 2 miesiące gratisu jeszcze? Myślałem, że tej promocji już nie ma. :) Dostał ktoś jeszcze 2 miechy za free w ostatnim czasie? Ja będę szykował się na negocjacje, bo umowa kończy mi się za miesiąc i chętnie powalczę o taki gratis, jeżeli jest możliwy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w imieniu taty. Umowa do kwietnia (wypowiedzenie wysłane). Obecnie ma: Extra+ 8C+ 79,99zł plus multiroom 10zł plus najem wifipremiumboxa 5zł. W sumie 95zł. Pytanie czy można obniżyć multiroom i najem dekodera do 0zł? Czy jest taka możliwość, aby uzyskać Extra+6C+ multiroom (0zł) + najem premiumboxa (0zł) + na przykład Eleven i to wszystko za ok 80-90zł? (ewentualnie z HBO zamiast Eleven).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 28 lutego. Otrzymali wypowiedzenie i przed chwilą rozmawiałem z konsultantem. Zgodził się na wszystkie moje propozycje, czyli:

extra+, 6xc+, multiroom, Mistrzowska piłka, Nat Geo Play, i Fox Play, dodatkowo HBO i HBO GO do końca czerwca za 69zł/24 miesiące

 

1. Pytanie czy jeśli przedłużę umowę np. 1 lutego, to HBO będzie gratis do końca lipca?

2. Na co jeszcze mogę liczyć, bo wydaje mi się, że zbyt gładko przebiegły te negocjacje?

 

Edytowane przez robert6723
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 1. Co Ty masz uprzedzenia do 2, bo nie pierwszy raz podkreślasz drugi dzień miesiąca. 

 

@gldfish. Możesz co najwyżej wywalczyć dekoder za free.  O HBO w tej cenie nierealne.  Ewentualnie na kilka m. w gratisie. Czyli co możesz ugrać, to to samo, co teraz masz z Eleven i bez dzierżawy dekodera to minimum ok. 97,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ircios napisał:

Może 1. Co Ty masz uprzedzenia do 2, bo nie pierwszy raz podkreślasz drugi dzień miesiąca. 

 

@gldfish. Możesz co najwyżej wywalczyć dekoder za free.  O HBO w tej cenie nierealne.  Ewentualnie na kilka m. w gratisie. Czyli co możesz ugrać, to to samo, co teraz masz z Eleven i bez dzierżawy dekodera to minimum ok 97,50.

 

18 minut temu, shevchenko1987 napisał:

A nie jest tak, że jak aktywuje 1 to HBO będzie miał tylko do końca czerwca? A gdy 2 to do końca lipca? I wtedy ma miesiąc oglądania za free? ;)

 

Mam też z tym problem. Mam opcje 2 miesiące gratis i myślałem, żeby to mieć to trzeba włączyć 01.02 i do końca marca pełne 2 miesiące, a nie np.włączyć jutro. I co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaakceptowałem coś takiego :) (koniec starej umowy 30 czerwiec)

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,94 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, haobao napisał:

Umowę mam do końca marca. Wypowiedzenie złożone. I na ten moment nikt do mnie nie zadzwonił w sprawie przedłużenia umowy...

To normalne ? Czekać czy samemu zadzwonić ?

Wyślij e-mailem screena co chcesz np. to co kolega dostał powyżej i napisz,że przedłużysz na tych warunkach umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, haobao napisał:

Umowę mam do końca marca. Wypowiedzenie złożone. I na ten moment nikt do mnie nie zadzwonił w sprawie przedłużenia umowy...

To normalne ? Czekać czy samemu zadzwonić ?

Tak normalne.  Możesz sam zadzwonić do DUK Kraków.  Nie baw się w żadne maile. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, robert6723 napisał:

A co z HBO? Czy jeśli przedłuże pojutrze, 1 lutego, to będę miał dostęp do lipca, a nie do czerwca tak jak proponują teraz? 

 

Konsultant powiedział, że nie wie i że tej oferty może już nie być w lutym.

Ofertę możesz zaakceptować nawet dziś, z aktywtywacją od 1 lutego. HBO jest na pięć miesięcy za 0 zł.Więc tylko do czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...