Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, MMichał napisał:

Panowie, ja wiem że wszystko było opisane ale czytam wątek od godziny i nadal nie wiem czy tak magicznie działa wypowiedzenie czy po prostu samemu trzeba dzwonić. Pogubiłem się.

Mam umowę do 31 grudnia, wydzwaniali miesiac temu ale nie mieli nic sensowengo do zaproponowania. Obecnie mam comfort+ za 39,99 z wifiboxem.

Chcę dzisiaj złożyć wypowiedzenie - osobiście w placówce czy da się w moje nc+ to zrobić?

Generalnie bym umowę przedłużył, ale zależy mi na comedy central, a ten jest w extra+ i w moim koncie oferta na przedłużenie z tym pakietem to 59,99. Tutaj czytałem, że da się za 22,5 wziąć comfort+ z dopełnieniem do extra+ za 10zł, czyli łącznie mamy extra+ za 32,50 - a to już dla mnie super oferta by była. Złożyć wypowiedzenie i czekać czy wydzwaniać? Jeżeli wydzwaniać to gdzie najlepiej (mieszkam w BIałymstoku).

Jeśli masz włączone jakieś "dodatki" to najlepiej je powyłączać.Jak pisał kolega składaj wypowiedzenie i obserwuj też oferty w ICA.Ja miałem dostępny Comfort+ za 22,50 na kilka miesięcy przed końcem umowy.Do pakietu Comfort+ dopełnienie do Extra jest niejako w gratisie przez miesiąc czy nawet dwa więc o dopełnienie na resztę umowy powalczysz później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do końca grudnia. Mam Superpremium (8 C+) + MR standard (2 cameleony)+Sagemcom x2 szt za co płacę 99,-. Wypowiedzenie złożone.

Chciałbym zejść do Comfort-u. Jakie ceny można wywalczyć za wykropkowane rzeczy ?  : Comfort+(22,50) + 8c+(25,-) + Eleven(7,95) + PSP(.....?) + MR standard 2 cameleony(.........?) + 2xSagemcom(..........?)

Teraz mam gratis ale przy wyżyłowanym Comforcie może być ciężko. Nie znalazłem na forum takiego zestawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Posiadam extra, C+8, HBO, nc+go, hustler, 2 multiroom + turbodekoder od n. Umowa do 31 grudnia 2018r. Za wszystko płacę 104,99. Telefony zaczęły się już w sierpniu ale oferty nie były zadowalające. W między czasie kupiłem TV 4K i jestem zainteresowany wymianą turbodekodera na ultrabox. Propozycje opłaty za niego 15,00 PLN oczywiście odrzucałem.... Złożyłem rezygnację w APS 22 października i od tego czasu telefon z ich strony zamilkł...... Myślę sobie - pewnie teraz to oni chcą mnie przetrzymać.... Jest to możliwe że odpuszczają temat? Nikt nie dzwoni, nie walczy, nagocjuje - czuję się aż nieswojo... :-)

Celuję w to co mam + HBO Go, LM, ultrabox, może eleven najlepiej w kwocie którą płacę obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Chciałem przedłużyć umowę, dzwoniłem po różnych DUKach, jednak to zwykła infolinia dała mi najlepsze warunki.

Do poniższej oferty należy doliczyć opłaty za MR.

 

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pretorian
 Kiedy kończyła Ci się umowa? Mi kończy się w lutym i dzwoniłem kilka razy by dostać tą ofertę świąteczną za 99,99 zł i za groma nie chcą mi tego dać. Chcą wcisnąć mi to samo co mam za tyle samo. Chyba odpuszczę sobie te telefony i poczekam aż mi umowa wygaśnie to wtedy coś wysępie od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987

Tak, na początku listopada jakoś składałem. Nie mam jakiegoś specjalnego ciśnienia, że muszę już przedłużyć umowę. Ale skoro już niektórzy dostają oferty takie jakie chcą, a umowy mają mniej więcej do lutego jak ja to chciałem spróbować szczęścia.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzwonią i końca nie widać...umowa do 31.01.2019

Obecnie:

Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł,

Eleven Sports za 15,90 zł

Eurosport 2 HD 0 zł  4,99 zł

= 90,88

 

A dziś taka oferta:

Nowy Comfort+ 34,99 zł 24 m,

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów,

Eleven Sports za 7,95 zł 12 m

Eurosport 2 HD 4,99 zł 

= 72,93

 

Jak to wygląda Waszym zdaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ozzy666 napisał:

@pretorian
 Kiedy kończyła Ci się umowa? Mi kończy się w lutym i dzwoniłem kilka razy by dostać tą ofertę świąteczną za 99,99 zł i za groma nie chcą mi tego dać. Chcą wcisnąć mi to samo co mam za tyle samo. Chyba odpuszczę sobie te telefony i poczekam aż mi umowa wygaśnie to wtedy coś wysępie od nich.

 Mi umowa się skończyła w czerwcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przyklepane. Oferta do 31.01.21. 

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 15 zł 12 m i 15 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ PVRx2 0zł dla Abonentów

 

Wszystko za 114,99

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
8 godzin temu, ircios napisał:

I przyklepane. Oferta do 31.01.21. 

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 15 zł 12 m i 15 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ PVRx2 0zł dla Abonentów

 

Wszystko za 114,99

Jak na takiego "wyjadacza" to bardzo słaba oferta...to samo  można dostac za średnia 104.99.?

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mimo że mam umowe do kweitnia'19 to juz mialem telefony z propozycjami. Ostatnia wydaje sie ok. 
Tzn wszystko co mam obecnie za 91zł (extra 8 x canal+, hbo , eleven sport, multiroom 2 x cameleon, nc+ go) na 24miesiące stała cena. CZy da się coś wiecej? Pani proponowała jeszcze polsaty z LM za 0zl przez 9M a potem chyba 18zł - srednio mnie to interesuje, szczegolnie ze przez pol roku nic tam nie bedzie nadawane. Oraz 5zł/miesiecznie za hbo go.
Zastanawia mnie jeden haczyk, mam teraz dwa wlasne tunery linuxowe. Podobno do konca przyszlego roku przestana dzialac. Co wtedy? Bede musial wykupic od nich dodatkowo tuner? Mma do nich tylko jakiegos pace'a ktory lezy w szafie od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czarny_figa napisał:

Jak na takiego "wyjadacza" to bardzo słaba oferta...to samo  można dostac za średnia 104.99.?

Jak dla mnie w sam raz. Bez wypowiedzenia. A dlaczego? Bo nie chciałem ryzykować utraty 2 PVR, co już miało miejsce u przedłużajacych z takim samym sprzętem, nie było dla nich oferty. I nie musisz mnie uświadamiać co ile i za ile. Mam więcej niż w poprzedniej ofercie za tyle samo. Mogę jeszcze jednego Pejsa za free wymieniać na P.boxa, ale to akurat sobie daruję ?. Tak więc ?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...