Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę mam do końca roku. Umowa jest na wypowiedzeniu. Dekoderów wymieniać nie chce bo brać dekoder 4K jako dekoder główny tylko po to by oglądać tylko na nim kanały w 4K i płacić jeszcze za niego 15 zł to bezsens. Jak będą dekodery 4K dla multiroomu to wtedy przejdę na nie. Liga Mistrzów za darmo przez cały okres trwania umowy czyli 24 miesiące. Czy jestem w stanie zejść jeszcze z ceną za ten pakiet? Powiedzmy 179,99 zł za VIP+ MAX przy zachowaniu warunków umowy jak na załączonym obrazku z tą różnicą że zamiast kolekcji VOD+ FUN VOD+ chciałbym kolekcję Disney Movies On Demand. Konsul dzwonił i wstępnie wysłał mi takie warunki. Ja jednak się zastanawiam czy to max jeśli chodzi o cenę. Z góry dziękuję za sugestie i pomoc. 2200b1601de2c3e2f7e80311593a1676.jpg

 

VIP+ MAX w najtańszym wariancie DUK ma za 179,99 zł na 12 lub 24 miesiące. Odnośnie kolekcji Disney Movies On Demand to wydaje mi się że ona jest zawarta w pakiecie, ale nie pamiętam tego na 100%. Maksymalna cena tej opcji to 15 zł. Przy tak wysokim abonamencie powinni dać dekoder w najmie za 0 zł, warto o to powalczyć. Jeśli masz umowę do końca roku to poczekaj jeszcze, teraz mogą trzymać się ceny bo kwotę abonamentu masz wysoką, ale jak złożysz wypowiedzenie to w grudniu powinieneś załatwić sobie lepsze warunki.

 

Czy istnieje obecnie wariant Superpremium+ 99,99 na 12m?

 

a Extra z C+ na 12-15 mc za ile? 84,99?

 

Superpremium+ 99,99 zł na 24m, za 109,99 zł na 12m.

Extra z 8C+ 79,99 zł na 24m, za 82,50 na 15m.

Extra z 6C+ 69,99 zł na 24m, za 72,50 na 15m.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTO ma do nich nerwy? No masakra jakaś. Dostawałem 3 razy ofertę Eleveny+MMP za 25zł. Dziś dzwonię i słyszę, że....NIE MA TAKIEGO czegoś. HITem z piątku od pani Ilony L. jest info, że.....NIE MA opcji pakietu C+ za 25zł na 6 miechów!!! ZANIEMÓWIŁEM. Kiedy grzecznie wspominam, że dostawałem TAKIE oferty - burczenie w stylu "cza byo brać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wysylalem jeszcze wypowiedzenia. Dostalem oferte przedluzenia dokladnie tego co mam obecnie i za te sama cene.

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+,

HBO, HBO GO,

MULTIROOM STANDARD,

Multi Man Pack

 

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18),

HBO 0 zł/m dla Abonentów,

HBO GO 5 zł/m dla Abonentów,

Multi Man Pack 20 zł 12 i 20zł/m dla Abonentów,

Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 124,99 zł 

 

Myslicie ze da sie duzo lepiej ugrac?

Dzieki za info

Edytowane przez gumar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak warto było czekać, po wyłączeniu sygnału w sobotę, dziś zadzwoniłem do Krakowa i była dla mnie następująca oferta:

Wybrane usługi Pakiet Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD Wybrane promocje Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 62,5 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa po wypowiedzeniu zakończyła się w sobotę (superpremium), dzisiaj nie mają dla mnie nadal oferty a ja mam ich gdzieś.

Moim rodzicom, którzy w ubiegłym tygodniu podpisali umowę na Comfort+ z MR dzisiaj zaproponowali drugą umowę (oddzielną) gdzie comforta dostaną na pierwszy rok za darmo a drugi rok w cenie 39,99 więc chyba nie można z tego nie skorzystać. Jedyne co mnie zastanawia czy brać tą dużą szachownicę za 10zł/mc czy wystarczy ten mediabox chyba za 2 zł/mc. Dostanę też dop. do Extra na 2 m-ce a po tym czase za 10 lub 15 zł/mc więc sumarycznie Extra wyjdzie 40 zł/mc.

Dobrze dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca października....Extra+,8x C+,HBO, Eleven, 2x cameleon i jeden tuner od NC+....no i płace coś 93zł...wypowiedzenie złożone

Przy pierwszym telefonie przekazuje że przedłużam umowę na warunkach : Extra + , 8 C+ , C+ 4K , tuner 4K....mogą sobie zabrać HBO ,cameleony ,Eleveny i ten swój tunerek.

Nie mam zamiaru płacić za C+ 4K i za wynajem tunera 4K...na pewno też nie zapłacę aktywacji.

Będę czekał na odpowiednią cenę :)

Tak mi teraz zależy na przedłużeniu umowy że to ja będę sprite a oni pragnienie :)

Jeśli NC+ nie będzie zależało to się pożegnamy bez żalu....światłowód 300mbit w domu czyni cuda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP+ MAX w najtańszym wariancie DUK ma za 179,99 zł na 12 lub 24 miesiące. Odnośnie kolekcji Disney Movies On Demand to wydaje mi się że ona jest zawarta w pakiecie, ale nie pamiętam tego na 100%. Maksymalna cena tej opcji to 15 zł. Przy tak wysokim abonamencie powinni dać dekoder w najmie za 0 zł, warto o to powalczyć. Jeśli masz umowę do końca roku to poczekaj jeszcze, teraz mogą trzymać się ceny bo kwotę abonamentu masz wysoką, ale jak złożysz wypowiedzenie to w grudniu powinieneś załatwić sobie lepsze warunki.

 

 

 

Superpremium+ 99,99 zł na 24m, za 109,99 zł na 12m.

Extra z 8C+ 79,99 zł na 24m, za 82,50 na 15m.

Extra z 6C+ 69,99 zł na 24m, za 72,50 na 15m.

Dziś dzwonił ten sam konsultant co w sobotę z pytaniem czy przesłana przez niego propozycja przedłużenia umowy odpowiada mi. Powiedziałem że praktycznie tak ale jest jedno "ale" Czy mając pakiet VIP + MAX otrzymam dostęp do kanałów Canal + Sport 3 i 4 HD? Bo czytając informacje prasowe ostatnio natknąłem się właśnie na takiego newsa że niebawem te kanały powinny pojawić się w nc+ (mając na uwadze to co się dzieje z kanałem Canal+ 4K i cyrkami jakie odstawiają konsule) gość poprosił o chwilę cierpliwości by potwierdzić u kierownika czy aby napewno po przedłużeniu umowy będę miał dostęp do tych kanałów. Po chwili konsultacji z przełożonym stwierdził, że jak to ujął: "nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu na ten temat ale z doświadczenia wiem że te kanały zostaną mi dodane z uwagi na posiadanie całej paczki kanałów Canal+". Wtedy zagaiłem go o temat przetargu na Ekstraklase że mam wątpliwości co do tego czy za chwilę nie będzie tak jak z Ligą Mistrzów i będę zmuszony dokupywać kolejne kanały by móc oglądać tą ligę. A gość do mnie: widzę że z bardzo dobrze poinformowanym konsumentem przyszło mu negocjować. po czym dodał że od nowego sezonu Ekstraklasa ruszy w 4K więc zapewne Pan wie że tylko nc+ i Orange mają na chwilę obecną techniczną możliwość by transmitować mecze w tej technologii. Dajac mi do zrozumienia ze moge wymienić mediaboxa na dekoder 4K byc może nawet za 0 zł jako opłatę za dzierżawę (skoro nowi dostają go za 0 zł przy tym pakiecie). Koniec, końców zapisałem sobie jego imię i nazwisko bo jak powiedział w listopadzie jest wielce prawdopodobne że pojawi się na moim koncie oferta VIP+ MAX za 179,99. Ma do mnie dzwonić. Przypomnę że umowę mam do końca roku. Tym razem to ja jestem Sprite a nc+ pragnienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem ofertę jaką chciałem comfort 22,50 , canal+ ( 8 ) 25 zł na całą umowę i opłata za Ultrabox 15zł, z tego nie mógł zejść miły konsultant, a canal + 4K  0zł  i w końcu po uruchomieniu oferty wszystkie kanały działają, bo ostatnio był problem z Canal +NOW i Polsat sport z ligą mistrzów. Do zapłaty 62,50 -mogę sobie teraz pozwolić na dopełnienie do extra za 10zł po 1.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kończy mi się umowa 30.11.2018 już rozpoczęły się telefony o przedłużenie. Obecnie płacę za dekoder turbobox+ 5zł miesięcznie. Czy uda się przy przedłużeniu uzyskać rabat i nie płacić za dekoder? Posiadam również multiroom za 10zł informacyjnie. 

 

Mam również drugą umowę, którą jakiś czas temu przedłużyłem i mam dekoder wifibox+, a chciałbym wymienić na dekoder z nagrywarką wifipremiumbox+ czy jest taka możliwość bo na infolinii mowią, że wymiana tylko na 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Orald napisał:

Przedłużyłem bez wypowiedzenia:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, HBO 0 zł. H2 1,99, Filmbox Pack 5 zł/m

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów. W sumie 86,98 zł.

Pasuje mi.

Też do mnie dzwonili i na pytanie o ofertę powyżej Pan stwierdził, że o takiej nie słyszał. Za to mi proponował Superpremium za 109zł miesięcznie +10zł za Ligę Mistrzów.  

Podziękowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...