Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzaj się na opłatę większą niż np 2 zł najmu/miesięcznie.Choć zapewne będzie 5 zeta a może i jakaś aktywacja.Ja już dawno temu dostałem Wifi Premumboxa za free bez najmu i aktywacji i taką ofertę miałem w punkcie  NC+.

 

Mnie proponowali mediabox za 3zł plus aktywacja ale nie pamiętam ile a Wifi Premumbox mi się nie należał bo w systemie nie było zgody na wymianę.

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowi Państwo!

 

Mam prośbę o podpowiedź (i wyrozumiałość) w sprawie przedłużenia umowy w NC+.

Sam mam od lat CP i niej orientuje się w ofercie NC+, a znajomy poprosił mnie o pomoc w negocjacji nowej umowy w NC+.

Przejrzałem parę stron forum ale nie do końca znaleźć odpowiedź dla tego przypadku.

 

Parametry obecnej umowy:

Umowa na 24 msc do 31.05.2018, wypowiedzenie złożone.

Pakiet Extra+ z Canal+ za 79,99 przez 24 msc.

Do tego karta camelon i (nieużywany - korzysta z własnego dekodera) wifibox

 

Znajomy chciałby przejść na:

Pakiet Extra+ dodatkowo z programami Eleven (rezygnuje z programów Canal+).

Jeśli chodzi o dekoder główny to będzie korzystać ze swojego, a wifibox do oddania.

Interesuje dodatkowa karta (multiroom) z dekoderem.

 

1. Na jakie okresy i za jaką kwotę można uzyskać taką ofertę?

2. O co chodzi z tymi numerami z Warszawy i Krakowa? NC+ ma dwa callcenter? Czy DUKa jest w Krakowie czy w Warszawie?

3. Gdy przedłużałem umowy w CP (już chyba z pięć razy) wystarczyło zadzwonić na DUKę z poleconą na forum ofertą i od razu można było zawrzeć nowy aneks. Bez ściemniania i marnowania czasu. W NC+ wygląda to inaczej?

 

Z góry dziękuje za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowi Państwo!

 

Mam prośbę o podpowiedź (i wyrozumiałość) w sprawie przedłużenia umowy w NC+.

Sam mam od lat CP i niej orientuje się w ofercie NC+, a znajomy poprosił mnie o pomoc w negocjacji nowej umowy w NC+.

Przejrzałem parę stron forum ale nie do końca znaleźć odpowiedź dla tego przypadku.

 

Parametry obecnej umowy:

Umowa na 24 msc do 31.05.2018, wypowiedzenie złożone.

Pakiet Extra+ z Canal+ za 79,99 przez 24 msc.

Do tego karta camelon i (nieużywany - korzysta z własnego dekodera) wifibox

 

Znajomy chciałby przejść na:

Pakiet Extra+ dodatkowo z programami Eleven (rezygnuje z programów Canal+).

Jeśli chodzi o dekoder główny to będzie korzystać ze swojego, a wifibox do oddania.

Interesuje dodatkowa karta (multiroom) z dekoderem.

 

1. Na jakie okresy i za jaką kwotę można uzyskać taką ofertę?

2. O co chodzi z tymi numerami z Warszawy i Krakowa? NC+ ma dwa callcenter? Czy DUKa jest w Krakowie czy w Warszawie?

3. Gdy przedłużałem umowy w CP (już chyba z pięć razy) wystarczyło zadzwonić na DUKę z poleconą na forum ofertą i od razu można było zawrzeć nowy aneks. Bez ściemniania i marnowania czasu. W NC+ wygląda to inaczej?

 

Z góry dziękuje za podpowiedź.

Wifibox nie do oddania bo go żaden punkt nie przyjmnie chyba że jest zakręcony pracownik.Po takim zwrocie może mieć problemy i abonent i punkt NC+.Nie ma dodatkowej karty do MR te czasu dawno się skończyły.Jak MR to z dekoderami i kartami parowanymize sprzętem jak w CP.Umowy to 15 i 24 miesiace.Sam Extra to minimum 44.90 zł ewentualnie Comfort 22.50 zł + dopełnienie do Extra+Eleven zobowiązanie lub włącz -wyłącz.NC+ ma chyba nie tylko Callcenter w Krakowie i Warszawie ale chyba jeszcze w Katowicach.W NC+ przedłużenia wyglądają inachej niż w CP gdzie jak się zadzwoni w odpowiednim czasie można dostać max w ciągu jednej krórkiej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifibox nie do oddania bo go żaden punkt nie przyjmnie chyba że jest zakręcony pracownik.Po takim zwrocie może mieć problemy i abonent i punkt NC+.Nie ma dodatkowej karty do MR te czasu dawno się skończyły.Jak MR to z dekoderami i kartami parowanymize sprzętem jak w CP.Umowy to 15 i 24 miesiace.Sam Extra to minimum 44.90 zł ewentualnie Comfort 22.50 zł + dopełnienie do Extra+Eleven zobowiązanie lub włącz -wyłącz.NC+ ma chyba nie tylko Callcenter w Krakowie i Warszawie ale chyba jeszcze w Katowicach.W NC+ przedłużenia wyglądają inachej niż w CP gdzie jak się zadzwoni w odpowiednim czasie można dostać max w ciągu jednej krórkiej rozmowy.

Dziękuje za odpowiedź.

Rozumiem że jeśli miałby być MR to będę musiał wziąć dwa dekodery i wymienić kartę.

Czy mogę prosić o wyjaśnienie o co chodzi z tym dekoderem. Dlaczego APS ma dostać karę za przyjęcie dekodera?

Na czym polega dopełnienie? Jaka jest różnica pomiędzy extra a comfort z dopełnieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz zwrócić obecny sprzet i zapłacić za kolejne aktywacje najem za dekoder i MR.Teraz przy obecnej karcie są inne możliwości by mieć taki MR ale to nie temat na to forum.APS nie przyjmnie takiego dekodera chyba że jest kompletnie niekompetentny pracownik.Sam próbowałem w ok 5-6 puktach w dwóch miastach.Pomimo że jest to technicznie możliwe punkty maja zakaz bo jest to działanie na szkodę operatora jak dobrze pamiętam.Dopełnienie jest to opcja dodatkowa która zawiera te kanały którymi różni sie Extra od Comfort.Nie wiem kto pisał na PRV ale nie mogę tego odczytać nie otwiera mi sie skrzynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferty z przed chwili (umowa do 31.03):

 

1. Po naradzie z przełożonym - Comfort + z 8xC+ (na 6 miesiecy potem wyłączenie lub 40zł) za 47,50zł (22,50+25) + dopełnienie do Extra+ do 31.05.2018 za darmo - umowa na 24 m-ce.

Kwiecień za darmo. Faktura od Maja do Września - 47,50zł.

Opcjonalnie :Manpack 15zł, HBO 6m-cy 0zł , kolejne 6 m-cy 25zł ( nie ma innej opcji przy Comfort+), Eleveny 11,50zł/m-c

 

2. Druga opcja Extra + z c+ 6x za 69,90zł lub z 8xC+ za 79,90zł na 24 m-ce. czyli NIHIL NOVI.

 

Skłaniam się nad opcją nr 1. 

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja nr 1 jak najbardziej! Dopełnienie do Extra+ od czerwca w jakiej cenie? HBO wychodzi w tej opcji średnio 12.50 więc chyba nie jest źle :)

Dopełnienie do Extra+ od Czerwca proponowała mi w kwocie 15zł (na tą chwilę ale sugerowała że w Czerwcu może być i 20 a nawet 25zł). Za 10zł bym wziął. Na razie  wstrzymałem się.

Chciałbym HBO na próbę nawet na 1-2 miesiące (w kwietniu jest kilka filmów które mnie interesują).

Jedyny problem to eleveny - w comfort + są 3 a chciałbym całą paczkę 4x (jak w Extra+)

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciągle widnieją takie same od pół roku

 

SUPERPREMIUM+ (6) live za 94,99 na dwa lata  gorąco polecany przez NC+

VIP+ za 139zł na 12 miesięcy

VIP+ MAX  za 179zł na 12 miesięcy

 

Szkoda że takich nie proponują mi poprzez ICA jak u Ciebie, bo umowa przeszła na czas nie określony za 108,94 a wcześniej 99,90 za pakiet Extra+ z Canal+ cała paczka i  z HBO i HBO GO

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przedłużone dziś 03.04.2018 (umowa do 31.03.2018):

 

Comfort+ na 24m - 22,50zł/m-c

8xC+ na 6m - 25zł , potem wyłączenie lub 40zł.

Dopełnienie do Extra+ do końca maja - 0zł, potem negocjacje (ok. 10-20zł)

HBO i HBO go do końca Maja - 0zł

42a14dfc54e87.png

Kwiecień za darmo, od maja do października - 47,50zł.

 

Jestem mega zadowolony - dziękuję panowie z forum za porady - to wasza zasługa.

 

Udanych negocjacji.

 

Konrad

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 30 kwietnia mam umowę z nc+. Wysłałem wypowiedzenie na koniec marca. Obecna oferta:

Extra +

6xC+

HBO

69,90 zł (uśredniona cena za 24 miesięcy)

 

Nie chce zostawać w nc+ ze względu na Ligę Mistrzów i utratę Smokowskiego i Twarowskiego, jednak zależy mi na samej paczce 6 x C+ ze względu na Ekstraklasę. Za ile mógłbym uzyskać samą paczkę 6x lub 8x C+? Zależy mi na zachowaniu dekodera i właśnie lidze polskiej. Przechodzę do CP. Ewentualnie w jaki sposób można najtaniej uzyskać paczkę C+? Z dekodera Pace nie ma możliwości zgrania rzeczy, które zostały nagrane podczas umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 30 kwietnia mam umowę z nc+. Wysłałem wypowiedzenie na koniec marca. Obecna oferta:

Extra +

6xC+

HBO

69,90 zł (uśredniona cena za 24 miesięcy)

 

Nie chce zostawać w nc+ ze względu na Ligę Mistrzów i utratę Smokowskiego i Twarowskiego, jednak zależy mi na samej paczce 6 x C+ ze względu na Ekstraklasę. Za ile mógłbym uzyskać samą paczkę 6x lub 8x C+? Zależy mi na zachowaniu dekodera i właśnie lidze polskiej. Przechodzę do CP. Ewentualnie w jaki sposób można najtaniej uzyskać paczkę C+? Z dekodera Pace nie ma możliwości zgrania rzeczy, które zostały nagrane podczas umowy?

sama paczka C+ 6 lub 8 to cena ok.25zł (na tą chwilę) lub standardowo 40zł (w zależności od długości umowy i wybranego pakietu).

Najlepiej brać najniższy pakiet comfort+ za 22,50zł + paczkę c+ za 25zł na 6m potem negocjacje.

z żadnego dekodera nc+ nie przeniesiesz nagrań.

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...