Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos doradzic, wodcieli mi sygnał. dzwonia dalej lecz oferta extra + najem dekodera za 5 zł na 15 lub confort za 22,5 + 5 zł najem dekodera na 24 msc.

 

Slabo to wyglada bo nic wiecej nie daja, a konsultant nie miły.

 

chciałem dobrac multiroom, to sie dowiedziałem ze 10 zł + aktywacja 100 lub 49 zł. (liczy sie tez do tego dzierzwa dekodera?)

 

da sie cos lepiej ugrac czy to wszystko? 12 lat z nka, ale to przedłuzenie najgorsze

Edytowane przez basikdzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extra 45 + 5 zł , ja nie mowie ze cena zla tylko co wybrac z tego ? 15 msc extra czy  24 confort? 

 

i powiedzcie jak jest z tym multiroomem? place 10 + oplata 49 /100 oraz znow za wynajem jakiego najtanszego dekodera? co wybrac z dekoderow?

 

nic nie dostałem w gratisie, wczesniej oferowali przed wypowedzeniem chociaz canal+ na 3 msc a teraz nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca marca, wypowiedzenie złożone 2 dni temu...

dziś już pierwsze telefony z super ofertą... (taką samą jak przez ostatnich 40 telefonów)  czyli 69,90zł za Ekstra+ z 6 C+ bo przecież normalnie jest 99zł więc co ja więcej chcę?!?! 

 

Pytanie mam czy mogę zejść na comfort za 22,50zł (plus dopełnienie do ekstra za 10zł)  dopiero w ciągu tych ostatnich 14 dni w których będę musiała zdać sprzęt? czy już teraz można zasugerować im takie rozwiązanie? tylko czy tym co dzwonią? bo to pewnie nie jest utrzymanie klienta a zwykła infolinia. czy samemu do utrzymania dzwonić?

aa w punkcie jak składałam umowę usłyszałam, że comfort za 22,50zł jest (ale nie teraz tylko po upływie umowy w tych 14 dniach na zdanie sprzętu) a ekstra to już za 44,50zł a nie jako dopełnienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ich spytać o opcjo dopełnienie do Extra które można dobrać do Comfort jak nie słyszeli to odesłać ich na stronę operatora.W dokumentach jak dobrze pamiętam są warunki świadczenia takiej opcji.Trzeba im powiedzieć jasno co interesuje a jak nie ma kończyć z nimi rozmowę.

ten co dzwonił w ogóle proponował tylko to samo za tyle samo...

informacje o comfort za 22,50 a ekstra za 44,50zl otrzymałam w punkcie przy składaniu wypowiedzenia i dostałam inf ze mogę zejść ale w tych 14 dniach (na zdanie sprzętu) teraz nie... pytanie wiec czy ktoś "wyrwał" tą ofertę - comfort za 22,50zł w ostatnim miesiącu trwania umowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja:extra na 24 mieś. za 44,50, 6 mieś HBO gratis i multiroom na camelach i 2 dekodery za 0zł tak jak miałem do tej pory.Umowa do końca kwietnia,wypowiedzenie wysłane. Teraz mam to samo za 55zł. Chyba nie będe wojował o comfort za 22,50 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawoo1. Bardzo dobra oferta.

 

moze ktos doradzic, wodcieli mi sygnał. dzwonia dalej lecz oferta extra + najem dekodera za 5 zł na 15 lub confort za 22,5 + 5 zł najem dekodera na 24 msc.

 

Slabo to wyglada bo nic wiecej nie daja, a konsultant nie miły.

 

chciałem dobrac multiroom, to sie dowiedziałem ze 10 zł + aktywacja 100 lub 49 zł. (liczy sie tez do tego dzierzwa dekodera?)

 

da sie cos lepiej ugrac czy to wszystko? 12 lat z nka, ale to przedłuzenie najgorsze

To dlatego, że 12 lat z nką, chcą Ci wcisnąć MR z aktywacją. Bo jeśli byś był w nc to byłaby szansa za 0 :-D . n znikneła z rynku w marcu 2013 roku po fuzji z Cyfrą+.

 

ale ja zadałam konkretne pytanie - czy to "zejście" na niższy pakiet można zrobić tylko w ciągu 14 dni PO wygaśnięciu umowy? czy jeszcze teraz w marcu w ostatnim mcu jej trwania ?

Praktycznie marne szanse podczas trwania umowy na zejście na Comfort. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie drożej to rynek zweryfikuje,oferta nc+ to nędza z biedą.

 

Jak zwykle i w tym przypadku również,  zdania są podzielone. Może masz większe możliwości i oferty nie z tej ziemi  :> o których my ziemianie nie wiemy? Wskaż proszę lepsze ale dostępne na naszym rynku oferty pakietowe tv sat. lub inne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle i w tym przypadku również,  zdania są podzielone. Może masz większe możliwości i oferty nie z tej ziemi  :> o których my ziemianie nie wiemy? Wskaż proszę lepsze ale dostępne na naszym rynku oferty pakietowe tv sat. lub inne!

W  c+ jestem od początku i kiedyś to była oferta było co oglądać,a teraz wygląda to tak jakby ci chcieli sprzedać towar a otrzymujesz tylko opakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem padają tu sformułowania że,, wypowiedzenie zarejestrowane ''. Czy ktoś może mi powiedzieć skąd będą to wiedział? W ICA będzie komunikat?

 

Może po wypowiedzenie trochę ich oferta ulegnie poprawie.

Edytowane przez puuceek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...