Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dziś przedłużyć umowę. Zawartość programowa i finansowa została dogadana. W międzyczasie , gdzieś na forum, dowiedziałem się, że przy umowie powyżej 100 zł/ miesięcznie za abonament otrzymuje się dekoder 4K bez żadnych opłat. I na to konsultant nie chciał się zgodzić. Czy ktoś może potwierdzić brak opłat za dekoder 4K w abonamencie powyżej 100 zł ? Brak opłat powyżej 100 zł/mies. Źródło: http://gsmonline.pl/newsy/test-nc-plus-4k-ultrabox-plus-usw4001ncp-opinie-test-recenzja

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś przedłużyć umowę. Zawartość programowa i finansowa została dogadana. W międzyczasie , gdzieś na forum, dowiedziałem się, że przy umowie powyżej 100 zł/ miesięcznie za abonament otrzymuje się dekoder 4K bez żadnych opłat. I na to konsultant nie chciał się zgodzić. Czy ktoś może potwierdzić brak opłat za dekoder 4K w abonamencie powyżej 100 zł ? Brak opłat powyżej 100 zł/mies. Źródło: http://gsmonline.pl/newsy/test-nc-plus-4k-ultrabox-plus-usw4001ncp-opinie-test-recenzja

Tak Superpremium za 129.99 i zapewne będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa zawarta przed chwilą: SUPERPREMIUM PLUS (  w tym 2 x Cinemax ,8 x Canal + i HBO + wymiana Media Box  +na  WiFi Premium BOX-bez żadnych opłat )= 99,99 zł. Dla mnie OK :-)

Zawsze dziwią mnie takie wpisy jest Superpremim bez HBO czy Cinemax?To jest oczywiste dla tych co zanją pakietyzację różnica to może być czy 6C+ czy 8C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi premiumbox+ to bardzo słaby dekoder- użytkowałem go rok i niestety byłem zmuszony wymieniać go trzykrotnie.

Jakość obrazu jest też dużo gorsza w porównaniu do ULTRABOX+ 4K, z którego obecnie korzystam.

Ultrabox+ 4K przełącza także dużo szybciej kanały - korzystanie z tego dekodera to poezja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi premiumbox+ to bardzo słaby dekoder- użytkowałem go rok i niestety byłem zmuszony wymieniać go trzykrotnie.

Jakość obrazu jest też dużo gorsza w porównaniu do ULTRABOX+ 4K, z którego obecnie korzystam.

Ultrabox+ 4K przełącza także dużo szybciej kanały - korzystanie z tego dekodera to poezja :)

 

Chyba już samo porównanie WiFi Premium Box + z Ultrabox+4K jest profanacją :-) Z tego , co czytałem to WiFi Premium Box +jest najlepszy z tych nie 4 K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przed końcem roku 29 grudnia złożyłem rezygnację korzystając z możliwości zakończenia umowy w związku z wycofaniem z oferty programowej kanału UCh. Umowa normalnie miała trwać do końca marca 2018, miałem więc już też proponowane oferty po zalogowaniu na stronie nc+, które mnie jednak zupełnie nie przekonywały cenowo (tzn. więcej $ za mniej).

Posiadałem pakiet Extra+ z 8x Canal+ i 3x HBO na cały okres trwania umowy za 79,90 + HistoryHD za 1,99 - łącznie 81,89zł Na stronie w "moje nc+" widniała prognoza rachunku na kwiecień (czyli czas nieokreślony po zakończeniu umowy) na kwotę 90,89zł czyli 9zł więcej za to samo.

Panowie w punkcie nc+ powiedzieli mi, że mam niemal warunki jak dla pracowników nc+. Na co ja stwierdziłem, że miałem lepsze na poprzedniej umowie bo płaciłem za to samo 69,90zł tylko bez HistoryHD. Generalnie każdy operator daje przy nowszych umowach zawsze lepsze warunki lub te same ale w niższej cenie a polityka nc+ idzie zupełnie w innym kierunku co jest w moim odczuciu mówiąc kolokwialnie jawnym "olewaniem" stałego klienta (od czasów początku telewizji "n").

 

Moja rezygnacja została przyjęta, rano 1 stycznia kanały już zostały wyłączone. Po zalogowaniu 2 stycznia na "moje nc+" widniała już informacja, że moja umowa została rozwiązana, zniknęły też wcześniejsze propozycje ofert przedłużenia umowy.

Póki co nikt nie dzwonił z żadną propozycją więc coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu żeby wybrać ofertę CP Premium MAX w opcji SmartDom za 49,90zł

 

Teraz pytania:

1) jakie minimum cenowe można ugrać ze wspomnianym przeze mnie wcześniej pakietem (Extra+ 8xC+ 3xHBO)?

2) czy istnieje jeszcze możliwość ewentualnego wycofania rezygnacji (skoro widnieje w moje nc+ info, że umowa została rozwiązana) i poczekanie na lepsze propozycje lub pozostaniu na umowie na czas nieokreślony?

3) będą jeszcze raczej dzwonić z ofertą czy faktycznie rezygnują z klientów, którzy mają trochę lepsze warunki i lepiej spakować sprzęt, odrzucić sentymenty i brać CP bo tam ponoć szanują klienta...?

 

Będę wdzięczny za rzeczowe porady. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów.

Edytowane przez lamers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już samo porównanie WiFi Premium Box + z Ultrabox+4K jest profanacją :-) Z tego , co czytałem to WiFi Premium Box +jest najlepszy z tych nie 4 K.

To jeszcze zależy kiedy czytałeś i w czym ma być najlepszy.Jeśli chodzi o jakość generowanego obrazu to generalnie każdy kolejny dekoder wprowadzany przez N a potem NC+ był pod tym względem gorszy od poprzednika.Tak przynajmniej to odbierali ówcześni abonenci.Najbardziej chwalono obraz białego nboxa.Gdy wszedł turbodekoder pojawiły się pierwsze uwagi o gorszym obrazie.Potem wszedł mediabox i było jeszcze gorzej.Wystarczy poczytać stare tematy.Na wifipremium też wieszano psy gdy pojawił się w ofercie.Dzisiaj te dyskusje już mało kto pamięta a dekoder kiedyś przeklinany dziś uchodzi za niby najlepszy ;)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamers mam podobną sytuację jak Ty z tym że sprzęt mam własny...oprócz info o rozwiązaniu umowy mam wyliczone jakieś upusty i rabaty...dziś dzwoniłem zapytać o co chodzi...nikt nie proponował pozostania z nimi...wczesniej też nie dzwonili...do tej pory extra+6c+.

Widac im nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krisss3114: ja wymieniłem turboboxa na wifipremium w marcu 2016 przy przedłużeniu umowy, płaciłem za to jednorazowo 149zł. Zobaczymy czy im zależy. Pozdrawiam.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic dot. usuniętej wypowiedzi nie na temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz i dobrze, ale gdybyś kilka stron przeczytał i zaczął dobierać pakiety oddzielnie jak kolega chociażby @czerstwy mi doradzał to byś wiedział że to co masz mógłbyś wyrwać za 77,50zl i do tego 2 miesiące gratis...kolejno 22,50+10+25+20.Miales dość dobra ofertę, po co składałes rezygnację, czytając wątek wiedziałbyś że nic lepszego nie ugrasz

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś dokładnie opisać co i jak? Jakieś miesiące gratis, na ile, jaki dekoder?

Umowa na 24 miesiące z czego 3 pierwsze gratis. Sportklub i Eleven włącz / wyłącz by płacić za to 9 zł. Dekodery zostają czyli mediabox oraz adb 2850. Superpremium z 8 C + za 99,99 zł na 24 oraz HBO go gratis na 24, Filmbox za 5 zł na 24. Mulitiroom za darmo.

Edytowane przez mateusz14422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lamers nie troluję tylko męczą tu wypłakiwania jacy to są w tym nc+ feee bo nie chcą tego czy tego. Czytaj posty, ludzie opisują co i za ile można dostać w wyniku negocjacji, a nie szantażuj że się odejdzie do CP bo to nie działa ani tu na forum, ani u konsultantów. Dzięki postom @czerstwy i i @Marcin80, @iricios jak i kilku innych forumowiczów udało mi się oszczędzić około 40zł/m.

Edytowane przez wojmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rzeczowe wypowiedzi, także kolegi wojmira, było tak od razu pisać. Przeczytałem kilka stron wstecz ale nie trafiłem na konkrety odpowiadające lub zbliżone do mojej umowy. Myślę co zrobić, cena w CP i dekoder EVOBOX trochę mnie kusi. Generalnie oferta CP wygląda ciekawie, nie mają tylko C+ i nad tym się głównie zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...