Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj do końca umowy.Do tego czasu możliwe , że zmieni się coś z umowami z MR.Obecnie musiałbyś zrezygnować i brać ponownie MR z ultraboxem płacąc oczywiście drugą aktywację.

Jest teraz promocja na stronie nc+, aktywacja multirom 0zł, eleven 6 miesięcy gratis, hbo 6 miesięcy gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam umowę ważną jeszcze rok. Obecnie mam Superpremium+ za 99,99 zł + HBO GO za 5 zł, Eleveny za 11,90 i niedawno wymieniłem dekoder na 4K za 15 zł miesięcznie. Łącznie 131,89 zł od tego miesiąca. Czy coś mogę ugrać w związku z wycofaniem Universal Channel? Np brak dodatkowej opłaty za dekoder - jest szansa?

Edytowane przez guzik123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę 108zł miesięcznie za pakiet Extra+ z Canal+, HBO z HBO GO, kanały History i History 2 i mediaboxa z 1 dodatkowym dekoderem (sagecom). Jak myślicie, do jakiej kwoty uda mi się zejść pozbywając się wszystkich Canal+ i HBO, za to dodając jeszcze 1 dodatkowy dekoder? Extra+ z dwoma dodatkowymi dekoderami za 60/msc jest możliwe? Klientem jestem jeszcze od czasów WIzjaTV więc liczę, że spojrzą na mnie łaskawie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam umowę ważną jeszcze rok. Obecnie mam Superpremium+ za 99,99 zł + HBO GO za 5 zł, Eleveny za 11,90 i niedawno wymieniłem dekoder na 4K za 15 zł miesięcznie. Łącznie 131,89 zł od tego miesiąca. Czy coś mogę ugrać w związku z wycofaniem Universal Channel? Np brak dodatkowej opłaty za dekoder - jest szansa?

Wydaje mi się że w superpremium można mieć ten dekoder za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze przydatna informacja dla skladajacych wypowiedzenie ze względu na Universal Chanel... U mnie po zlozeniu rezygnacji w punkcie nc+ w ica pojawiło się opcja "wycofaj rezygnację" tak więc jak ktoś pochopnie zdecydował sie na zakończenie współpracy z nc+ to  nie trzeba nawet nigdzie dzwonić..tak wiec składać rezygnacje i walczyć o lepsze warunki, jak nic nie zdziałacie to tylko zalogowac się na swoje konto i po sprawie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku a telefonów jak nie było tak nie ma po wysłaniu wypowiedzenia. A było to 2 miechy temu.

Zostawiałem kilka razy kontakt na ICA, wszystkie zgody zaznaczone ale widać że zostałem wylosowany do pożegnania się po 12 latach z C+.

Edytowane przez posmak77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze przydatna informacja dla skladajacych wypowiedzenie ze względu na Universal Chanel... U mnie po zlozeniu rezygnacji w punkcie nc+ w ica pojawiło się opcja "wycofaj rezygnację" tak więc jak ktoś pochopnie zdecydował sie na zakończenie współpracy z nc+ to  nie trzeba nawet nigdzie dzwonić..tak wiec składać rezygnacje i walczyć o lepsze warunki, jak nic nie zdziałacie to tylko zalogowac się na swoje konto i po sprawie.. 

Było o tym już np tu https://forum.satkurier.pl/topic/9782-moje-nc-%E2%80%93-internetowe-centrum-abonenta-mojencpluspl/page-28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku a telefonów jak nie było tak nie ma po wysłaniu wypowiedzenia. A było to 2 miechy temu.

Zostawiałem kilka razy kontakt na ICA, wszystkie zgody zaznaczone ale widać że zostałem wylosowany do pożegnania się po 12 latach z C+.

Jestem w takiej samej sytuacji, przed wypowiedzeniem telefon za telefonem, a po cisza jak makiem zasiał, nawet próbowałem sam dzwonić ale oferty jakie mi proponują są nie do przyjęcia.

 

Mam Superpremium za 99,99 i Eleven za 15, propozycja z okolic wakacji to było Superpremium za 99,99 Eleven za 7,95, HBO GO za 5,00 plus jakieś darmowe miesiące, a po złożeniu wypowiedzenia we wrześniu za podobny pakiet minimum 121 sobie życzą. Dzwoniłem na standardowy numer i jakiś krakowski. Jeszcze trochę cierpliwie poczekam.

Edytowane przez maniekAG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wybieram się do punktu z wypowiedzeniem umowy w związku z wycofaniem UC. Obecna umowa do końca stycznia 2019. Posiadam Superpremium+ za 129,90, HBO Go za 5 zł, multiroom na Cameleonach, Pace PVR 500 i Wi-Fi Box. Planuję zejść cenowo na 99,90. Da radę?

 

Wątpię że nagle zejdą Ci tak z ceny. Jeśli nawet to pamiętaj ze miesiące się sumują a oferta superpremium w cenie 99,99 występuje tylko na 24m. Więc wyjdzie umowa do stycznia 21 roku  :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Superpremium+ z MR (Pace+Sagemcom) za 99,90 zł/m-c, dzisiaj telefon, konsultantka zaproponowała umowę na rok za 109,90 zł (po tym, jak zacząłem narzekać na brak LM), a w formie na 2 lata cena bez zmian. Oczywiście odrzuciłem.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Obecnie:

Extra+ z Canal+

HBO

Eleven Sports

Multiroom standard

Pace pvr

Wszytsko za 95,89zł/m-c. Umowa do maja.

Wczoraj telefon z nc+ z propozycją nie do odrzucenia. Płacił bym odrobinę więcej, ale zabiorą mi HBO :). Podziękowałem oczywiście, na co usłyszałem "a co Panu nie odpowiada w tej ofercie?". Zapytałem więc co to za promocja, że chcą bym płacił więcej za mniej i......nastała cisza, po czym padlo "do widzenia" ;).

Pytanko, czy to co mam jest do zachowania w tej cenie, oraz czy jest możliwość wymiany tego dosyć archaicznego już sprzętu, bez utraty cameleon'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczna ofertę mam za 73pln, więc można taniej.

Można też drożej dlatego dobra. Poza tym np nie każdy łapie się na Eleven za 7.95 zł

Witam po dłuższej przerwie.

Pytanko, czy to co mam jest do zachowania w tej cenie, oraz czy jest możliwość wymiany tego dosyć archaicznego już sprzętu, bez utraty cameleon'a?

Zaproponuj im przeskok na Superpremium z HBO. Po uśrednieniu może wyjść korzystniej niż walka o utrzymanie tego co masz. Przy superpremium możesz dopytać o wymianę deko na 4K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Na 4k mi nie zależy aż tak bardzo, na zachowaniu HBO jak najbardziej. Pytanie, czy zasada wysyłania wypowiedzenia wciąż działa mobilizująco na nc+?

No i czy wymiana dekodera wiąże się z utratą dwóch niezależnych kart mr?

Edytowane przez chudeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudeusz : sprawdź w ica prognozę płatności po zakończeniu umowy, możliwe że nie opłaca się tobie składać wypowiedzenia i przedłużać umowy tylko jechać na bezterminowej. Podejrzewam że masz pakiet Extra+,C+,HBO,MR,Pace w cenie 79,99 i dobrałeś Eleven jako dodatek. Przy złożonym wypowiedzeniu, w cenie 79,99 kwoty stałej za pakiet to faktycznie w gratisie zabiorą Ci HBO :D

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...