Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Umowa przedłużona.

 

Comfort+ 22.5 na 24 m

Extra 2 m-ce za 0 zl

C+x8 25 zl na 6 m-cy z możliwością wyłącznia

Hbo z Hbo go 2 m-ce za 0 zl

Ultrabox za 0 zl

2 camele za 0 zl

 

Pozdrawiam i życzę cierpliwości w negocjacjach.

A jaka miałeś ofertę obecnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umawiałem się we wrześniu na to samo co powyżej, z tym, że przedłużenie miało być sfinalizowane 2 października i Eleven na 12 miesięcy za pół ceny. Niestety dziś już HBO gratis jest tylko na jeden miesiąc lub 6 ale z zobowiązaniem na 12 miesięcy (po pół roku 25 zł). Troszkę się wk... i na razie nie przedłużyłem.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poszło wypowiedzenie, ale kilka dni temu dzwonił gostek i próbował wciskać ciemnotę. Pchał mi extra+ z C+ za 89.90, jaka to okazja i wymieniał jakie kanały dodatkowo otrzymam. Kiedy wspomniał o Universal Chanel, na moją uwagę że ten kanał już likwidują, udawał bardzo zaskoczonego. Potem kiedy powiedziałem o utracie praw do ligi mistrzów, zaczął się śmiać i stwierdził że chyba jestem zorientowany w temacie. Pewnie myślał że u mnie na prowincji nie ma neta, i gołąb pocztowy nie dotarł na czas  :wink: Nie docenił chłopak potęgi Sat-Kuriera ,dzięki któremu trudniej wciskać kit  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy sie 28.10. Rezygnacja wysłana w sierpniu. Dzisiejsza oferta. Superpremium+ dodatkowo multiroom premium. Cena 119,90 umowa na 24 msce, dwa msce gratis. Średnio 109,90. Zależy mi na HBO i multiroom premium. Jeśli chciałbym Eleveny to dodatkowo 11,90 miesięcznie. Można coś utargować?      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy to 31.03.2018

 

Zawartość bieżąca: Superpremium+Man+HBO GO - 129,99

 

Zadzwonili z propozycją: Superpremium+HBO GO - 139,99

 

Spuściłem ich na drzewo mówiąc, że chyba jednak bardziej by mi się opłacało podpisać nową umowę niż przedłużać na takich warunkach...

 

Nie chcę nic zmieniać - mogę ewentualnie pozbyć się tego Man pack, jak rozumiem optymalnie chcę celować w kwotę ~105-110 za taki pakiet? Czy też ~99?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ofertach dla przedłużających umowę nadal jest dostępny normalny pakiet ManPack (8 kanałów) czy już tylko Multi ManPack?

Obecnie Man Pack się nie opłaca brać, takie przemyślenia po kilku miesiącach posiadania Multi.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto ogląda, bo mi z manpacka to właściwie wystarczyłby sam H2, Adventure, Sportklub i FightBox. Na szczęście ja mam zagwarantowany ManPack w obecnym kształcie do końca września 2018, ale pytam bo znajomy, któremu się kończy umowa, chciałby przedłużyć, a ma teraz normalnego manpacka i pytanie czy jak ktoś zdecydowanie chce pozostać przy tym pakiecie i warunkuje od tego przedłużenie umowy to dostanie ManPacka czy tylko Multi ManPack?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

obecnie płacę ok 85 zł za 6 canal+ oraz evelen. Nie mam multiroom ale chciałabym włączyć. Czy jest szansa, żeby obniżyli na niego cenę lub nie pobierali opłaty aktywacyjnej w ramach promocji?

 

Proponują mi na 15 mcy to co płacę czyli ok. 85 zl, jedynie 2 mce za darmo. Ja chciałam multiroom i HBO dodatkowo to odmówili, a za multi krzyczą 10 zł mc + 5 zł dekoder

 

Jest szansa na coś więcej? Wiem że wcześniej dorzucali HBO na 6 mcy za darmo, teraz się z tego wycofali. Zdarzyło się wam, że dzwoniąc z DUK po az któryś pogorszyli wam warunki zamiast polepszyć? W ogóle facet jakiś nieprzyjemny , mówił podniesionym tonem, że są najlepsi na rynku a klienci tylko wybrzydzają, bo nc+ daje im za dobrą ofertę.....Bez komentarza.

to chyba ten sam do mnie dzwonił. Ja powiedziałem, że w polsacie mam pełną ofertę za 67 zł, więc potrzebuję tylko CANAL+ i te ichnie tematyczne. A on na to:

 

 

Nie obchodzi mnie co masz w polsacie, ja nie dzwonię z polsatu! Dostajesz za darmo dopełnienie do EXTRA+ (czyli dubel kanałów z polsatu) a i tak wybrzydzasz! Jak można dostawać za darmo i jeszcze wybrzydzać! U nas masz 150 kanałów za taką cenę, a w polsacie tylko 100 i do tego wersje HD i SD liczą jako osobny kanał!

Aż spojrzałem - w polsacie prawie 200 kanałów za tą cenę (gościu patrzył na oferty na czas nieokreślony, a nie na moją ofertę z DUK), a do tego nc+ liczy też kanały niegwarantowane i FTA (!) Więc odpowiedziałem:

 

A wy za to liczycie FTA, które mogę oglądać za darmo bez żadnej umowy na samym telewizorze

A on na to:

 

My kanałów FTA nie liczymy, liczymy tylko te co są w pakiecie! (oczywiście wielkie kłamstwo, bo kanały FTA mają "w pakiecie") I nie obchodzi mnie jakie chcesz te kanały, my dajemy 150, a oni 100, więc nasza oferta jest lepsza!

 

Dobrze, a jakie to są kanały?

 

CANAL+, Nsport+, DOMO, kuchnia, ale kino

Oczywiście nie łudziłem się, że wymieni 150 kanałów. A na koniec dopowiedział:

 

I masz w tej cenie też muzyczne, jak np. ESKA TV, VIVA czy 4fun TV, a w polsacie ich w ogóle nie ma w ofercie!

Rozłączyłem się. Taki 100% troll, którego chyba wysyłają z zemsty, za to że nie chcę przedłużyć umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem taką ofertę:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6)

 

Kanały eleven (3)

 

Najem PVR

 

Multiroom standard

 

Najem HD Multiroom

 

HBO (3) - na 2 msc

 

W cenie - 73,14 / msc, umowa na 15 msc

 

 

Czy jest to dobra oferta? Czy mogę jeszcze coś wyciągnąć? Pozdrawiam ;)

Edytowane przez adi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem taką ofertę:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6)

 

Kanały eleven (3)

 

Najem PVR

 

Multiroom standard

 

Najem HD Multiroom

 

HBO (3) - na 2 msc

 

W cenie - 73,14 / msc, umowa na 15 msc

 

 

Czy jest to dobra oferta? Czy mogę jeszcze coś wyciągnąć? Pozdrawiam ;)

Eleven na ile miesięcy w gratisie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem taką ofertę:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6)

 

Kanały eleven (3)

 

Najem PVR

 

Multiroom standard

 

Najem HD Multiroom

 

HBO (3) - na 2 msc

 

W cenie - 73,14 / msc, umowa na 15 msc

 

 

Czy jest to dobra oferta? Czy mogę jeszcze coś wyciągnąć? Pozdrawiam ;)

przedłużyłem umowę na takich samych warunkach. Abonament wynosi 84,40, ale dwa miesiące dają gratis, dlatego średnio 73,14zł/msc

w tym dokładnie to co kolega wspomniał + NC+GO (100h/msc)

 

poszło bez zbytniego targowania

Edytowane przez Infinity007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przedłużyłem Extra+ 6xC+ 72,50 zł/15 mies. Eleven 7,95 zl/12 mies. HBO 6 mies./0 zł. W październiku HBO z Eleven też gratis więc wyszło miesiąc więcej.

Karty Cameleon (MR 0 zł), Premiumbox i Sagemcom też bez opłat - tak jak było dotychczas.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś zrabatowali Multiroom z WiFi Premiumbox?

Aktualnie płacę 10zł za Multiroom plus 5zł za wynajem.

Jak podpisywałem ostatnią umowę to przez pierwsze 12mcy było 5+5 zł, a później 10+5.

Obecnie konsultacji którzy do mnie dzwonili twierdzili że nic się nie da zrobić i musi być 10+5 przez całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś zrabatowali Multiroom z WiFi Premiumbox?

Aktualnie płacę 10zł za Multiroom plus 5zł za wynajem.

Jak podpisywałem ostatnią umowę to przez pierwsze 12mcy było 5+5 zł, a później 10+5.

Obecnie konsultacji którzy do mnie dzwonili twierdzili że nic się nie da zrobić i musi być 10+5 przez całą umowę.

Już znam te numery. Uprą się, zapiszą sobie żeby się nikt z tobą nie targował i tyle. Jak zostaniesz przy swoim to na koniec wyślą ci samochwałę-trolla, co będzie ci wkręcał rzeczy w stylu "dostaje za darmo dopełnienie do extra+ i jeszcze wybrzydza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dotąd umowa do końca października (na 15 miesięcy - 6 x 52zł + 9 x 69zł). Comfort + 8 x C+ + PACE 0zł

 

Oferta z dzisiaj:

Umowa na 15 miesięcy

Comfort+ i 8 x C+ :6 miesięcy x 52,50zł; 9 miesięcy x 67,50 (czyli średnia 61,50)

Po 6 miesiącach mogę zrezygnować z C+ i płacić za sam Comfort 27,50zł (jeśli okaże się że jednak nie będą mieli Ligi Mistrzów (sublicencji albo coś podobnego)

Do tego PACE za 0zł

 

Co myśleć na temat takiej oferty ? Z tego co czytałem wstecz to nic podobnego nie znalazłem

Edytowane przez lelekd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...