Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie ceny są zawarte w temacie. Wystsrczy kilka kartek przeczytać do tyłu.

 

Na jaki adres trzeba wysłać wypowiedzenie ?

Też jest w temacie i byś musiał dłużej posiedzieć i czytać. Może z godzinę. Więc zwróć się z pomocą do wujka Google. Wpisz mu np.adres wypowiedzenia umowyc z nc. Po sekundzie będziesz miał wyniki. Szybciej aniżeli posta tu napisałeś ;-) Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31/11/2017, dzwoniła  jakas pani na poczatku lipca proponując to, co zam za jakies 20% wiecej bełkocząc jaka to atrakcyjna oferta.  Nawet jeszcze nie myslałem o wypowiedzeniu umowy, bo w ch czasu. Pognałem w ch[beep]re i kazałem wiecej nie dzwonić. Dzis o dziwo zadzwonił jakiś koleś i zaproponował Comfort + z 8 C+ (miałem dotychczas 6 C+). Darmowy multiroom, darmowa dzierzawe, jakaś tam wypożyczalnia, że niby moge obejrzec kiedy chec np film który leciał w środe.  Umowa na 24 mce. 3 x 34,99 + 21 x 64,99, Uśredniona oferta 61,25. Jakie Wasze opinie?

Edytowane przez DJK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też telefonowano. Do tej pory Extra+ z 8xCANAL+ za 79,90zł. Do tego Pace PVR i Multiroom po Cyfrze+.

 

Konsultant zaproponował Extra+ z CANAL+ (6) za 72,50zł przy umowie na 15 miesięcy. W tym dwa miesiące gratis. Co daje średnio 62,83zł miesięcznie. Do tego HBO gratis na pół roku.

 

Oferta bardzo korzystna. Czy prawdziwa? To się okaże, bo konsultant po rozmowie przesłał mi e-mail do akceptacji i tam o żadnych darmowych miesiącach nie było. Zadzwoniłem na infolinię i byłem łączony z trzema konsultantami z różnych działów. Dwóch stwierdziło, że żadnych darmowych miesięcy nie widzi, a jeden stwierdził, że są. Powiedział, że mogę śmiało akceptować, a w razie czego rozmowy są nagrywane i mogę się powołać na taką rozmowę.

 

Po akceptacji w ica w zakładce "prognoza płatności" nie mam nic pomiędzy wrześniem 2017, a listopadem 2018. Więc pewnie ostatecznie jak jest dowiem się we wrześniu. Jeżeli wskoczy opłata 72,50zł to poleci reklamacja.

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie ... do tej pory od 2 lat Superpremium za 99,90 zł. Wypowiedzenie wysłane.

Po niby konsultacji z przełożonym ;) Extra + 8xC+ HBO na pół roku free. Umowa na 2 lata za 79.99 zł.

Na stanie 2xCameleon + SAGEMCOM DSI83 + UltraBox+/PVR PACE.

Edytowane przez vattax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia, już dzwonią, teraz mam umowę na 24 miesiące, 8x Canal+, extra, multiroom 0 zł za 79,90. Oferta jaką mi przedstawili - umowa na 15 miesięcy, 8x Canal+, Extra, Eleven za 94,90. Do tego HBO na 6 miesięcy gratis. I w sumie mniej więcej o to mi chodzi, problem pojawił się przy multiroomie. Okazuje się, że nie mam już za 0 zł, a za 10 zł. I po negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta j.w.
Konsultant gdy powiedziałem że dziękuję za taką cenę, zaczął mnie wyzywać od oszustów i kłamców, bo wcześniej wyraziłem zainteresowanie na przedstawienie tańszej oferty niż za 101,50. Konsultant się mocno zagotował. No cóż poszła skarga na gościa. Zobaczymy jak się NC odniesie...

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wypowiedzenie wyslac mailowo?

Zastanawia mnie jedna rzecz, na stronie podałem nr do siebie, a umowa jest na Mamę i nagle jak zacząłem wyśmiewać ich oferty nie wiem jak ale zaczęli dzwonić na tel mojej mamy ciekawi mnie skąd nr wzięli

Edytowane przez Glorusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

W połowie października kończy mi się umowa. Posiadam obecnie pakiet EXTRA+ Z CANAL+ i razem z eleven płacę 120 (plus haracz za premiumbox+). Z racji, że zaczynają się męczące telefony podpowiedzcie mi, czy wypowiedzenie warto wysyłać już teraz czy bliżej końca umowy? Oraz czy mam szansę coś ugrać cenowo, bo jeżeli dobrze popatrzyłem oferty dla nowych abonentów to wygląda to podobnie. Interesuje mnie wyłącznie 12m umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa nie kończy Ci się w połowie października, tylko z ostatnim dniem tego miesiąca. Wypowiedzenie składaj już. Co cenowo ugrasz, to chyba wiesz, bo czytasz temat przecież, a my nie musimy w koło tego samego pisać.

Owszem, choć widziałem komentarz gdzie pojawiły się widełki cenowe do którejś oferty. Stąd moje pytanie.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia, już dzwonią, teraz mam umowę na 24 miesiące, 8x Canal+, extra, multiroom 0 zł za 79,90. Oferta jaką mi przedstawili - umowa na 15 miesięcy, 8x Canal+, Extra, Eleven za 94,90. Do tego HBO na 6 miesięcy gratis. I w sumie mniej więcej o to mi chodzi, problem pojawił się przy multiroomie. Okazuje się, że nie mam już za 0 zł, a za 10 zł. I po negocjacjach.

Multiroom po cyfrze (2 karty)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także przed chwilą rozmawiałem z kimś z Krakowa. Stwierdził, że niestety opłaty za multiroom (10 zł.) nie da się uniknąć. Wysokość opłaty abonamentowej nie ma znaczenia, do każdego trzeba dodać dyszkę za multiroom

Edytowane przez Ja72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę mam do końca listopada i chyba na tym zakończę. Byłem tu głównie z uwagi na LM i Bundesligę. Teraz jedna idzie do 11 a druga od przyszłego roku do Polsatu. Powiedzcie czy można w NC+ wybrać np. pakiet start i dobrać do tego 11 ?? Przeglądałem oferty i 11 można chyba dobrać tylko jak się ma pakiet z (C+ 6 lub 8 ). Jeżeli tak to chyba mocno zastanowię się nad przejściem do Polsatu, tam 11 można dobrać do każdego pakietu no i za rok będzie LM.    

Edytowane przez corsair28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...