Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!mam umowę do końca października!extra canal+ eleven i multiroom cyfry za 100,8!dziś oferta za to samo 97 z groszem na 15mcy!czy mozna coś jeszcze utargowac?i najważniejsze czy przy grozbie utraty praw polskiej kopanej i angielskiej jest szansa uzyskać umowę na 12mcy czy raczej nie ma opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolegom powyżej za odpowiedzi :)

Poważnie? Nie mogę oddać im któregoś z dekoderów a zostawić sobie obie karty?

Prawdopodobnie tylko od MR. Głównego nie. Przynajmniej ja mam taką możliwość, a przynajmniej miałem jak kiedyś dzwoniłem. Zadzwoń to Ci powiedzą.

Też mam 2 Cameleony. Różnica w naszym sprzęcie,że mam 2 Pejsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem w piątek 7 lipca wypowiedzenie. W czwartek telefon (nie wiem czy zdążyli zarejestrować) i bez problemu dostałem na 15 miesięcy:

- extra 6 C+  72,50
- eleven        11,90
- mr (dwie karty)    0

- najem dwóch dekoderów     0
 

Chciałem extra 6 C+ za 69,99 ale chcieli dać tylko przy umowie 24 miesięcznej. Umowę mam do listopada 2018 i zobaczymy jak się sprawa rozwinie dotycząca cen po przejściu LM do CP. W tej chwili trzyma mnie w nc plus MR i Liga Angielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałęm kilka wątków w tym temacie, cząstkowo znalazłem odpowiedź na moje pytanie, ale dopytam:

 

Posiadam ofertę E+ z C+ za 79,99 +10zl najem dekodera wifibox+ z dyskiem 500GB.

2-letni abonament dobiega końca 31 sierpnia 2017. Chciałbym zejść z ofertą do pakietu Start+. Dzwoniłem do BOA, mowią, że mają dla mnie oferty TYLKO rozszeżenia pakietu. Pytałem jasno, aczkolwiek odpowiadali wymijająco, że w sierpniu pojawią się inne oferty.
Nie wierze, żeby ktos nagle w sierpniu przygotował ofertę wycofania się do start+.

Pytanie, jak postępować z nc+, tak abym mógł korzystac od nowego okresu ze start+. Czy musze wypowiedziec umowę i oddac dekoder, tak aby podpisac nową umowę, czy czekac do ostatniego momentu, az ktos zadzwoni?


Dziekuje,
JFD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałęm kilka wątków w tym temacie, cząstkowo znalazłem odpowiedź na moje pytanie, ale dopytam:

 

Posiadam ofertę E+ z C+ za 79,99 +10zl najem dekodera wifibox+ z dyskiem 500GB.

2-letni abonament dobiega końca 31 sierpnia 2017. Chciałbym zejść z ofertą do pakietu Start+. Dzwoniłem do BOA, mowią, że mają dla mnie oferty TYLKO rozszeżenia pakietu. Pytałem jasno, aczkolwiek odpowiadali wymijająco, że w sierpniu pojawią się inne oferty.

Nie wierze, żeby ktos nagle w sierpniu przygotował ofertę wycofania się do start+.

 

Pytanie, jak postępować z nc+, tak abym mógł korzystac od nowego okresu ze start+. Czy musze wypowiedziec umowę i oddac dekoder, tak aby podpisac nową umowę, czy czekac do ostatniego momentu, az ktos zadzwoni?

 

 

Dziekuje,

JFD

Zejdziesz nawet do pakietu Start+ za 9,99 zł lub pakietu Comfort+ za 22,50 zł, tylko musisz wysłać wypowiedzenie i umowa musi wygasnąć i wtedy 1 września idziesz do punktu nc+ w swoim mieście i bez problemu przedłużysz wznawiając wygasłą umowę na pakiet Start+ lub Comfort+, bo wtedy w punkcie będą mieli do wznowienia ofert pełen wybór na Twoim koncie :)  Możesz też telefonicznie spróbować wznowić od 1 września umowę, ale tam może być różnie, ale warto tez przedzwonić tego 1 września do nich. W punkcie natomiast wiem, że to przejdzie. Oczywiście przystań żeby najem dekodera wynosił 5 zł na miesiąc. :D

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Canal+Comfort (6xC+). Umowa do końca roku. Mnóstwo propozycji na przedłużenie:

VIP+MAX za 179,99zł na 12 miesięcy

VIP+ za 139,99zł na 12 miesięcy

Superpremium+ za 109zł na 12 miesięcy

Extra+HBO za 74,99zł na 15 miesięcy

Extra+ z 6xC+ za 74,99zł na 24 miesiące

Comfort+ z 6xC+ za 59,99zł na 24 miesiące

Start+ z 6xC+ za 54,99zł na 24 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skutek rozmowy z konsultantką, która można powiedzieć bardzo "książkowo" (czyli tak jak konsultant postępować powinien) proponowała oferty od najwyższej do najniższej. 

W sumie nie dopisałem jeszcze jednej propozycji: Comfort+ za 39,99zł na 24 miesiące.

Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.

 

Ale postanowiłem zamieścić - może komuś się przyda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdziesz nawet do pakietu Start+ za 9,99 zł lub pakietu Comfort+ za 22,50 zł, tylko musisz wysłać wypowiedzenie i umowa musi wygasnąć i wtedy 1 września idziesz do punktu nc+ w swoim mieście i bez problemu przedłużysz wznawiając wygasłą umowę na pakiet Start+ lub Comfort+, bo wtedy w punkcie będą mieli do wznowienia ofert pełen wybór na Twoim koncie :)  Możesz też telefonicznie spróbować wznowić od 1 września umowę, ale tam może być różnie, ale warto tez przedzwonić tego 1 września do nich. W punkcie natomiast wiem, że to przejdzie. Oczywiście przystań żeby najem dekodera wynosił 5 zł na miesiąc. :D

 

Hej Lukx95, dzieki za info :) Skoro umowa konczy mi sie 31 sierpnia to rozumiem, że już mam iść ją wypowiedzieć? Mam wifibox+ to zapewne każą mi go zwrócić właśnie tego 1 września tak? I wtedy jak pójde z dekoderem do APS to rozumiem, że nie będzie takiej sytuacji, że powiedzą mi, że proszę oddać dekoder, rozwiązał pan umowę i do widzenia, tylko będą się mnie pytać czy jednak chcę ją przedłużyć? :)

 

Raz jeszcze dzięki !

 

Pozdrowienia,

JFD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdziesz nawet do pakietu Start+ za 9,99 zł lub pakietu Comfort+ za 22,50 zł, tylko musisz wysłać wypowiedzenie i umowa musi wygasnąć i wtedy 1 września idziesz do punktu nc+ w swoim mieście i bez problemu przedłużysz wznawiając wygasłą umowę na pakiet Start+ lub Comfort+, bo wtedy w punkcie będą mieli do wznowienia ofert pełen wybór na Twoim koncie :) Możesz też telefonicznie spróbować wznowić od 1 września umowę, ale tam może być różnie, ale warto tez przedzwonić tego 1 września do nich. W punkcie natomiast wiem, że to przejdzie. Oczywiście przystań żeby najem dekodera wynosił 5 zł na miesiąc. :D

Czy przy wznowieniu umowy że Startem+ za 9,99 zł wskakuje opłata za najem dekodera? Mam teraz Premiumboxa z aktywacją 199 zł bez opłaty za najem, nie obowiązywałoby to przy takim wznowieniu? Co zmultiroomem? Też mam go za 0 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tylko od MR. Głównego nie. Przynajmniej ja mam taką możliwość, a przynajmniej miałem jak kiedyś dzwoniłem. Zadzwoń to Ci powiedzą.

Też mam 2 Cameleony. Różnica w naszym sprzęcie,że mam 2 Pejsy.

Ale taka opcja o której piszesz też by mi odpowiadała, bo bym oddał Boxa i negocjował przy aneksie zniesienie opłaty za WifiPremiumboxa... Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Lukx95, dzieki za info :) Skoro umowa konczy mi sie 31 sierpnia to rozumiem, że już mam iść ją wypowiedzieć? Mam wifibox+ to zapewne każą mi go zwrócić właśnie tego 1 września tak? I wtedy jak pójde z dekoderem do APS to rozumiem, że nie będzie takiej sytuacji, że powiedzą mi, że proszę oddać dekoder, rozwiązał pan umowę i do widzenia, tylko będą się mnie pytać czy jednak chcę ją przedłużyć? :)

 

Raz jeszcze dzięki !

 

Pozdrowienia,

JFD

Tak możesz już wypowiedzieć umowę w punkcie sprzedaży z końcem Twojej umowy. Zwrot na sprzęt po wygaśnięciu umowy to 14 dni licząc od 1 września. Wystarczy, że pójdziesz do punktu nc+ np. tego 1 września nawet bez dekodera, tylko z decyzją ze chcesz wznowić jednak umowę, a sprzętu jeszcze nie oddałeś i interesuje Cię tylko i wyłącznie pakiet Start+ za 9,99 zł lub pakiet Comfort+ za 22,50 zł. Prosto mówić co chcesz wtedy, bo na 100% w systemie w punkcie od 1 września będą mieć możliwość wprowadzenia pakietów w tych cenach :)

Możesz też przed pójściem do punktu nc+ tego 1 września przedzwonić na infolinie, czy mają takie dla Ciebie oferty, a jak nie mają, to idziesz do punktu i przedłużasz.

Czy przy wznowieniu umowy że Startem+ za 9,99 zł wskakuje opłata za najem dekodera? Mam teraz Premiumboxa z aktywacją 199 zł bez opłaty za najem, nie obowiązywałoby to przy takim wznowieniu? Co zmultiroomem? Też mam go za 0 zł.

Nie ma opłaty za najem dekodera nawet przy wznawianiu kontraktu, jeśli raz za niego zapłaciłeś te opłatę aktywacyjną 199 zł jednorazowo, więc o to nie musisz się martwić ;)  Jeśli chodzi o Multiroom, to jeśli jest on ten stary na tych zasadach po Cyfrze+, czyli na dwóch niezależnych kartach Cameleon, to nadal będzie on za 0 zł utrzymany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolejny telefon. Tym razem na umowe z Extra+ 8xc+ za 79,99zl w tym dodatkowo multiroom po cyfrze + i Pace PVR. Umowa do końca sierpnia 2017. Wypowiedzenia nie wysyłałem.

 

Dziś oferta:

Extra z 6xc+ za 72,50zl

HBO na pół roku gratis.

Umowa na 15 miesięcy.

 

W sumie w obliczu zmian na rynku praw sportowych i filmowych umowa na 24 miesiące nie jest zachęcająca. Do tego umowa konczyłaby się wkrótce przed świętami.

 

Z drugiej strony myślałem o wzięcie tej samej oferty tyle tylko, że za 79,99zł na 24 miesiące i do tego skorzystać z opcji "wyjątkowy prezent", gdzie otrzymałbym drugi dekoder z pakietem Comfort + rok za darmo i drugi rok za 39,99zł.

 

Co sądzicie? Którą opcję lepiej wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jak chcę WP to muszę wybrać opcję za 79,99 z 6 C+ i umową na 24 miesiące. Potem jest 86,99zł, tak? Taką umowę mam w punkcie podpisać czy mogę też na infolinii? No i jeszcze pytanie o to jaki dekoder jest dostępny do tego pakietu z WP?

 

W sumie ten drugi dekoder będzie mi potrzebny dopiero pod koniec roku (gdzieś listopad - grudzień). Jednak umowa kończy mi się już w sierpniu, a nie wiadomo też czy do końca sierpnia jeszcze oferta nie ulegnie zmianom.

 

Widząc moją sytuację opisaną w dwóch postach powyżej - co byście radzili? Co zrobiliście na moim miejscu? Jestem ciekawy waszego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pseudo wyjątkowy prezent mozesz dobrać tylko przy aneksowaniu. Chyba tylko przez tydzień po zatwierdzeniu nowej umowy. Tańszych ofert nie dostaniesz na 15 m ani na 24m co Ci zaproponowano. Nawet po wysłaniu wypowiedzenia. Bierz co Ci najlepiej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy w dobrym dziale to piszę. Jeśli w złym to bardzo proszę o przeniesienie tego wpisu i z góry przepraszam.

 

Początkowo byłem użytkownikiem telewizji na kartę gdzie przez jeden miesiąc był za darmo pakiet z canal+.Taki biały "beznadziejny" biały dekoder nbox chyba ADB.Kupiłem go na własność. Po miesiącu gdy canal plusy przestały odbierać (zależało mi na nich) miałem do wyboru używanie dekodera na kartę i mieć tylko podstawowe kanały albo przejść na umowę i oglądać canal plusy.

Zadzwoniłem wtedy do nc plus i na moim własnościowym sprzęcie włączono mi pakiet start z paczką 6canal+ w cenie 69.90zl w umowie na 12miesiecy. Końcem tego miesiąca kończy mi się umowa.

Dzwoniłem do DUK i miłą Pani zaproponowała mi umowę na 15 miesięcy na pakiet:

-start wraz z 8C+ za 53.99zł

-comfort wraz z 8C+ za 61.50zł

-ekstra wraz z 8C+ za 78.99zł

 

Czy ktoś się z Szanownych Państwa orientuje czy to są już najlepsze oferty cenowe i lepszych się nie dało zarobić. Np jeszcze krótsza umowa albo tańsza.

Proszę mieć na uwadze że jest to umowa na sprzęcie własnościowym. Dziękuję za wszelkie informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku na jednej z umów przechodziłem z identycznego pakietu jak Ty. Od razu jednak zaproponowano mi dwie opcje. Canal+Start za 54,99zl lub Canal+Comfort za 59,99zl. W obu pakietach po 6 Canal+, a nie 8. Zdecydowałem się na drugą opcję. Wtedy proponowano mi umowy na 12 miesięcy. Teraz proponują mi identyczne oferty na przedłużenie, ale już tylko na 24 miesiące. A to dość długi okres posiadając dekoder własnościowy, któremu właśnie kończy się gwarancja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Extra 6xC+ za 72,50 zl, HBO/HBO GO za 20 zl, na 15 miesiecy

 

=> czy w tej konfiguracji da rade cos ugrac z kwota za HBO ?

podejrzewam, ze taka cene to bym dostal nawet pozniej po podpisaniu umowy gdybym sie zdecydowal na hbo/hbo go..

 

dzieki

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...