Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze nie dawno znawcy zapewniali że taniej nie będzie :lol2: A tu Extra+6C+ za 59.99 zł. :lol2:

Niby taniej, ale jak ktoś chce np. obejrzeć każdy mecz swojej drużyny w LM, to i tak musi dołożyć dychę. Ten nowy pakiet miałby rację bytu w sytuacji, gdyby jego posiadacze  mieli możliwość obejrzenia na C+ Sport Online meczów transmitowanych wyłącznie w Internecie. Jak to w nc+, chcieli dobrze, a wyszło jak zawsze.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w NC+ też mają analityków, więc chyba zrozumieli, że lepsze 59,90 w garści niż 69,90 na dachu. Co do C+online to jednak chyba można się bez tego obyć, a raczej 90% abonentów zaakceptuje ten brak na rzecz niższego abonamentu. Ja myślę, że chyba spodziewali się więcej przedłużeń umowy w związku z EURO, a tu nagle trzeba było doraźnie działać.

Swoją drogą, nie oszukujmy się: były łamańce, cudowne rozmnożenia liczby C+ z 6 do 8, "niezrozumienia ofert", i kombinacje typu zmiany nazw pakietów, a efekt jest taki, że w ciągu 2-3 lat zubożyli swoją ofertę o mniej więcej 1/3, a wołali o  1/3 kasy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oferty nc+ powinna była dawać "bez łaski",bo co takiego fajnego jest by jarać się taką ofertą za 59,99? Nadal brakuje C+ Seriale i C+ Discovery, HBO, Cinemax i paczki Man Pack i filmboxów....Jednak to nadal strasznie okrojona oferta nastawiona dla tych co chcą płacić mało ale też mają male wymagania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych za 59,90 za Extra z 8xC+??? Bo tak wynika z Twojego komentarza, ludzie dostają Extra i 6xC+ za 59,90 a Ty uważasz, że to kiepsko, bo nie ma dwóch C+, nowi dostają 8xC+, za ile, za 59,90??? Ciekawe, podaj link do oferty, gdzie nowy klient to dostanie.

A porównywanie Extra+8C+ za 100 do tego samego bez 2 C+ za 40zł taniej... ciekawe.

Nic nie oglądam na C+seriale i discovery, jednak uważasz, że muszę je mieć, bo inaczej mam wybrakowaną ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do końca Lipca teraz Extra + Plus 6C+ Cinemaxy, Pace 500GB za 0zł wszystko 69,99zł.

 

Telefon przed chwilą:

 

Extra 6C+ gołe bez niczego za 89,99zł

 

Superpremium w tym Cinemax na 24 miesiące, HBO na 24 miesiące, Folmbox na 24 miesiące plus HBO GO na 24 miesiące , Pace 500GB za 0zł.

 

Tylko brać, Pani stwierdziła że taniej było i już nie będzie.

 

Słońce CP się zbliża dużymi krokami :(


Superpremium za 99zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili. Extra+, 6xC, umowa na 24 Msc 69,90. Umowa na 24 msc. Bez wypowiedzenia. Pisać papier? Da coś to jeszcze? Umowa do końca sierpnia.
Edit: do tej pory extra, 6 c+ , hbo. Łamaniec ze średnia cena 82 płn.
 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam złożone, umowa do końca czerwca, dzisiaj dzwonili i dwie opcje. Albo za 79,99zł Comfort z 8C+ lub Comfort z 8C+ na 15 miesięcy gdzie 6 Canal ma być za 25zł a po pół roku za 40 lub można wyłączyć. Oprócz tego zostaje multiroom po C+ tak jak mam.

 

Gdyby mi dali ten Comfort z 6C+ lub Extra z 6C+ za 59,99zł to bym się zgodził a na to co dają to nie wiem czy warto. W dodatku sam Comfort proponują za 39,99zł.

 

Spróbuje jeszcze zbić cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

 

107,85

 

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

 

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

 

Okres oznaczony umowy

 

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 12 mies.

 

Wybrane usługi

 

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FILMBOX, MULTIROOM STANDARD

 

Wybrane promocje

 

Extra+ z CANAL+ 99,90 zł 12 m (07) dla Abonentów, HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

Aktualnie mam (wg ICA) Comfort, Extra+, HBO, Premium Sport&Film, Multi+. (co to jest to multi+? edit: dzięki czerstwy); Mam wifibox+, nie mam multiroomu.

Przejrzałem ostatnie kilka stron i wiem, że można mieć extra z 6C za 59,99 - przyznam, że to mi się podoba, chciałbym jeszcze wziąć drugi dekoder. Po pierwszej rozmowie z BOK: extra+ (bez canali) moge mieć za 49,99 + MR za 15. Aktywacja 2 dekoderów do MR 2x99pln.

Generalnie może być nawet goły ekstra lub komfort, ale koniecznie musi być MR.

Jak to dobrze rozegrać? brać teraz MR a potem składać wypowiedzenie i przedłużać? Czy można obniżyć opłatę za MR i aktywacje?

Edytowane przez spiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli rok temu władowałem się w C+ Discovery i C+ Seriale, to da się z tego jakoś wykręcić teraz? Zupełnie nic na tym nie oglądam, a może byłoby coś taniej i warto powalczyć. Wypowiedziałem umowę, czekam na telefon. 

 

Obecnie: Extra+ 8C+, pakiet Eleven ~ 88 zł (Eleven dokupiony już w trakcie, obecnie to chyba jakaś cena promocyjna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dzownilem na infolinie aby potwierdzic czy wypowiedzenie umowy wplynelo. Wplynelo.

Alo dostalem tez informacje, ze konto moje zostalo zablokowane. To znaczy, ze mnie juz skreslili i pogodzili sie z moim odejsciem? Za Superpremium + 2MR placilem 124pln, czyli dosc duzo.

To tak szybko rezygnuja z tekiego klijenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby taniej, ale jak ktoś chce np. obejrzeć każdy mecz swojej drużyny w LM, to i tak musi dołożyć dychę. Ten nowy pakiet miałby rację bytu w sytuacji, gdyby jego posiadacze  mieli możliwość obejrzenia na C+ Sport Online meczów transmitowanych wyłącznie w Internecie. Jak to w nc+, chcieli dobrze, a wyszło jak zawsze.

 

Czyli żeby mieć dostęp do C+ Sport Online trzeba mieć 8xC+ ? Przecież C+ Sport jest już w tym pakiecie 6xC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...