Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca lipca 2016 r.; wypowiedzenie wysłane. Do tej pory: umowa na 12 m-cy: Extra+ 6C+ HBO i Cinemax na 6 m - cy najem UltraBox za 59,90 zł miesięcznie.

Przed złożeniem wypowiedzenia (około miesiąc temu) oferta: Extra+ 6C+ HBO na cały okres umowy (24 m-ce) za 69,90 zł.

Do tej pory żadnych telefonów; sam dzwoniłem dwa razy, w tym wczoraj po smsie o super promocjach. Tak mnie wczoraj zmierził ten konsul, że powiedziałem, żeby więcej do mnie nie dzwonili. Oferta 69,90 zł za Extra+ 6C+ Filmbox 0 zł na 1 m-c; umowa 24 m-ce. Powiedziałem mu, że chcę to, co mam nawet bez HBO za 59,90 zł, a ten do mnie, że oni mieli koszty związane z wykupem praw do LM i Ligi angielskiej, więc nie mogą dopłacać. Odparłem, że przyoszczędzili na lidze hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej, więc niech nie narzekają, a proponując mi to, co proponuje próbuje mi wcisnąć dużo mniej za drożej (dodatkowo chciał 149 zł za Wifiboxa albo 5 zł miesięcznie - Ultrabox mi się zawiesza). Szczytem wszystkiego było jego stwierdzenie, żebym nie myślał, że pod koniec umowy będzie lepiej, bo czasy darmowych ofert się skończyły, a ja chyba nie zrozumiałem jego propozycji. Uznałem zatem, co też mu powiedziałem, że niech sobie znajdzie kogoś kto go zrozumie, a ja sobie nie życzę więcej kontaktów z ich strony; sam też nie będę się z nimi kontaktował.

Na chłodno: jeżeli do 15 lipca nie dostanę oferty rzędu 59,90 zł za Extra+ z 6C+ (bez żadnych dodatków typu HBO itp.) to się rozstajemy. Co więcej, w najbliższej rodzinie mam dodatkowo trzech abonentów NC+ (opłaty nawet 189,90 zł) i z czystym sumieniem nakłonię ich do tego samego. 

P.S. Ich propozycję EURO mam w d....

[...]

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem niniejszego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca 2016 r.; wypowiedzenie wysłane. Do tej pory: umowa na 12 m-cy: Extra+ 6C+ HBO i Cinemax na 6 m - cy najem UltraBox za 59,90 zł miesięcznie.

Przed złożeniem wypowiedzenia (około miesiąc temu) oferta: Extra+ 6C+ HBO na cały okres umowy (24 m-ce) za 69,90 zł.

Do tej pory żadnych telefonów; sam dzwoniłem dwa razy, w tym wczoraj po smsie o super promocjach. Tak mnie wczoraj zmierził ten konsul, że powiedziałem, żeby więcej do mnie nie dzwonili. Oferta 69,90 zł za Extra+ 6C+ Filmbox 0 zł na 1 m-c; umowa 24 m-ce. Powiedziałem mu, że chcę to, co mam nawet bez HBO za 59,90 zł, a ten do mnie, że oni mieli koszty związane z wykupem praw do LM i Ligi angielskiej, więc nie mogą dopłacać. Odparłem, że przyoszczędzili na lidze hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej, więc niech nie narzekają, a proponując mi to, co proponuje próbuje mi wcisnąć dużo mniej za drożej (dodatkowo chciał 149 zł za Wifiboxa albo 5 zł miesięcznie - Ultrabox mi się zawiesza). Szczytem wszystkiego było jego stwierdzenie, żebym nie myślał, że pod koniec umowy będzie lepiej, bo czasy darmowych ofert się skończyły, a ja chyba nie zrozumiałem jego propozycji. Uznałem zatem, co też mu powiedziałem, że niech sobie znajdzie kogoś kto go zrozumie, a ja sobie nie życzę więcej kontaktów z ich strony; sam też nie będę się z nimi kontaktował.

Na chłodno: jeżeli do 15 lipca nie dostanę oferty rzędu 59,90 zł za Extra+ z 6C+ (bez żadnych dodatków typu HBO itp.) to się rozstajemy. Co więcej, w najbliższej rodzinie mam dodatkowo trzech abonentów NC+ (opłaty nawet 189,90 zł) i z czystym sumieniem nakłonię ich do tego samego. 

P.S. Ich propozycję EURO mam w d....

Trzeba było brać- super oferta. Myślę, że możesz pakować dekoder bo taniej nikt dawno nie dostał (nawet w Polsacie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do tej pory miałem Extra+ C+ x6, Multiroom na Cameleonach, PVR i Wifibox, HBO+GO, Eleven. Całość za 92,9pln w ostatnich mieciącach, bo podstawa to 59,90, HBO 6m za 0pln i 6 za 25pln, 7,9pln za Eleveny.

Po wypowiedzeniu miałem oferty na poziomie 89,90pln za Extra+ C+x6, bo podobno system zakwalifikował mnie do takie grupy. Kluczem do sukcesu okazało się wyłączenie HBO (w sumie i tak niewiele oglądałem) - rachunek spadł do 67,9pln i tutaj już ceny ofert były normalne. Wziąłem wszystko co miałem oprócz HBO i Elevenów za 69,90pln na 24 miesiące. Jak dla mnie oferta do przyjęcia. Proponowali jeszcze do tego HBO na 6m za 0pln i 6 za 25pln.

Więc jeżeli macie możliwość to powyłączajcie dodatki tuż przed przedłużaniem, aby rachunek był możliwie jak najmniejszy.

Edytowane przez tomac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką ofertę to bym brał jak Cygan zasiłek.  :mrgreen:

Niestety w tej cenie mam bez HBO  :/  

Z tego, co pamiętam to wtedy dał mi trzy propozycje:

1) Extra+ 6C+ HBO na 24 m-ce - 69,90 zł;

2) Extra+ 6C+ HBO na 24 m-ce - 79,90 zł;

3) Comfort+ 6C+ - 59,90 zł

Z perspektywy czasu można uznać, że oferty były dobre, biorąc pod uwagę to, co oferują teraz. Kolejne dwie rozmowy z DUK to już tylko gorzej, chociaż w sumie to ja jakoś nawet nie byłem zdeterminowany na negocjacje, o ile takie obecnie są w ogóle możliwe :wink:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wziąć super premium  ale czy mogę wymienić cinemax na hbo go ?

 

Mnie wczoraj zaproponowali Superpremium i sami powiedzieli że mogę wybrać czy chcę Cinemax czy HBO GO...

Taką ofertę to bym brał jak Cygan zasiłek.  :mrgreen:

Niestety w tej cenie mam bez HBO  :/  

 

Myślę, że większość osób tutaj by taką ofertę wzięła. Ja konsultantowi to powiedziałem wczoraj przez telefon, ale pozostał niewzruszony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj rozmawiałem 20 minut z konsultantem, on trzy razy przerwał rozmowę na konsultacje z kierownikiem, ale za skarby świata nie zrabatowal mi Mr Std do 0zł. Mam dobrane do głównego dekodera dwa dodatkowe i rozmowa kończyła się zawsze na +10zł dopłaty do pakietu superpremium (99,90zł).

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Start za 9,90 i Seriale+ za darmo przez cała umowę (umowa była na 15m) za 3 miesiące koniec i propozycja Start za 9,90 i Seriale plus przez rok za darmo a po roku za 19,90. Umowa na 2 lata i okres zobowiązania na cała umowę na Seriale+. Czy jest mozliwosc zejścia z ceny Seriale + skoro teraz mam za darmo ?

 

Z gory dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...