Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy wypowiedzenie umowy daje taką pozycję negocjacyjną że z dniem kiedy kończy ci się umowa nie dostaniesz lepszej propozycji niż wcześniej przed wypowiedzeniem proponowali, więc zdajesz sprzęt. Pozmieniało się.

Edytowane przez habeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Mylisz się.

____________________

Na marginesie.

3 m-ce przed końcem aneksu konsultant obiecał oddzwonić czy przemyślałem propozycję przedłużenia umowy...nie oddzwonił.Dopiero po złożonym wypowiedzeniu po długiej przerwie pojawiła się kolejna propozycja-bardziej atrakcyjna rzecz jasna finansowo, którą zaakceptowałem.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dostalem pismo ze konczy mi sie umowa i ceny moga sie zmienic. Czekam na kontakt z konsultantem i mam w zwiazku z tym kilka pytan.

Obecnie posiadam (pisze dokladnie z konta ICA)

- najem PVR (multiroom)

- multi+

- MULTIROOM STANDARD

- premium film

- extra+

- premium Sport

- elven sports

Posiadam multiroom na starych kartach Cameleon!

Place obecnie 69,90zl + 7,95zl = 77,85zl 

Pytania:

1. Co sie stanie jak nie przedłużę umowy ani nie dam wypowiedzenia, jak moze zminic sie oferta?

2. Co moga mi teraz zaproponowac. Nie zalerzy mi na hbo, filmboxa itd. tylko extra i wszystkie C+ i multiroom

3. Jesli posiadam karty cameleon (nie przypisane do dekodera). Czy moge dokupic np 3 multiroom i polaczyc go routerem do jednej karty z dekoderem wifi? Posiadam tylko Ultra box+/ PVR Pace (MR) oraz box+/hd sagecom dsi83. Zalerzy mi na zachowaniu przynajmniej jednejnkarty cameleon, poniewaz jeden odbiornik jest na poddaszu gdzie nie siega wifi.

Dziekuje za odpowiedzi

Mój znajomy miał w cenie dodatkowo HBO i po promocji 230zł przyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w punkcie, chciałem złożyć wypowiedzenie ale nie miałem podania napisanego i nie wypowiedziałem. Gościu ( bardzo niemiły) powiedział że skończyły się już czasy super pakietów za parę groszy i teraz żeby coś dobrego oglądać trzeba słono zapłacić. W sumie żadnej Ameryki nie odkrył. Oglądam to forum już dawno i widzę co jest grane. Ale ofertę mam do końca kwietnia takze jeszcze trochę. A wypowiedzenie wyślę pocztą,  mam go w ....   Teraz posiadam ;

Comfort +

Najem ultraBOX+
Multi+
EXTRA+
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD
HBO
History HD
SunDance HD
Eleven Sports

Dzwonili już ale proponowali to co jest bez HBO, History, Sundance za 95 zł. Obecnie płacę z elevenami tyle. Więc odjąć chcą kilka kanałów i jeszcze drożej płacić. Narazie odrzuciłem. a ostatnio wydzwaniaja po kilka razy dziennie z jakiegoś nr z orange. trochę mnie to dziwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ostatnio propozycję przedłużenia umowy. Nie wysyłałem wypowiedzenia.

 

Superpremium + eleven + multiroom premium za 99 zł miesięcznie na okres 24 miesięcy. Z tym, że multiroom za darmo przez 1.5 roku, a potem 10 zł opłaty comiesięcznej czyli przez 6 miesięcy +10 zł.

I od listopada Eleveny po 14 zł chyba bodajże, czy 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia, obecnie:

 Comfort+

Multi+  

Premium Sport &Film  

CANAL+ VOD 

EXTRA+

Najem mediaBOX+

 

za 104,90

 

Dostaje teraz co parę dni telefony od konsultantów(za każdym razem dzwoni kto inny) proponują mi jakieś oferty ale wg mnie są śmieszne zwłaszcza jak czytam wcześniejsze posty :D ostatnia oferta to to co mam teraz +eleveny i cena bez zmian i na okres 24m

 

I moje pytanie czy składać już wypowiedzenie(wtedy zadzwoni ktoś z poważną ofertą?) czy jeszcze poczekać?

 Le0nGC, LWIKi dzięki za poprzednie wypowiedzi

 

 

 

Ostatnia oferta z czwartku to extra+ z 6 canal+, kanały eleven umowa na 24m = 100,80 :D

Konsultantka niby mi już wkręcała, że to ostatnia oferta, że ona do mnie już dzwonić nie będzie itp itd i muszę się w ten sam dzień zdecydować bo jest jakaś specjalna ekstra promocja dla mnie hehe :P nie przyjąłem oferty ale na następny dzień dostałem już SMS z podanym numerem tel z którym mam się skontaktować w celu przedłużenia umowy :P

 

Pytanie: przy jakiej mniej więcej ofercie się zgodzić? tzn jak to najlepiej rozegrać? :)  - interesuje mnie j/w extra+, 6x c+ i kanały eleven :P

Edytowane przez WandaL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni z ludzi debi.i robią ? jednemu Extra + 6C+ MR za 69,90 zł + Eleveny 7,90 zł = 77,80 zł a drugiemu to samo za 100,80 zł. Tym powinien się ktoś zająć. Czy w CP też jest takie dzielenie na lepszych i gorszych (idiotów) ?

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak na teraz to co mi proponują czyli te 100,80 i tak jest dużo lepiej :D jak na początku stycznia zaczynali dzwonić to dostawałem propozycje coś kolo 116 zł za to samo i umowa 24m :P i zarzekali się, że taniej nie można, że to już i tak są duże upusty dla mnie xD srety tety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w punkcie, chciałem złożyć wypowiedzenie ale nie miałem podania napisanego i nie wypowiedziałem. Gościu ( bardzo niemiły) powiedział że skończyły się już czasy super pakietów za parę groszy i teraz żeby coś dobrego oglądać trzeba słono zapłacić. W sumie żadnej Ameryki nie odkrył. Oglądam to forum już dawno i widzę co jest grane. Ale ofertę mam do końca kwietnia takze jeszcze trochę. A wypowiedzenie wyślę pocztą,  mam go w ....   Teraz posiadam ;

Comfort +

Najem ultraBOX+
Multi+
EXTRA+
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD
HBO
History HD
SunDance HD
Eleven Sports

Dzwonili już ale proponowali to co jest bez HBO, History, Sundance za 95 zł. Obecnie płacę z elevenami tyle. Więc odjąć chcą kilka kanałów i jeszcze drożej płacić. Narazie odrzuciłem. a ostatnio wydzwaniaja po kilka razy dziennie z jakiegoś nr z orange. trochę mnie to dziwi...

Przecież nic po za dowodem osobistym nie trzeba mieć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni z ludzi debi.i robią ? jednemu Extra + 6C+ MR za 69,90 zł + Eleveny 7,90 zł = 77,80 zł a drugiemu to samo za 100,80 zł. Tym powinien się ktoś zająć. Czy w CP też jest takie dzielenie na lepszych i gorszych (idiotów) ?

85 wyjdzie po promocji na eleven. Do tego koszt wynajmu dekodera bo nie wszystkim rabatuja.

Śmieszne oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z elevenami nie wiem czy nie lepsze rozwiazanie wykupic sezonowo na Player.pl 3x15,90 zl tyle co mniej wiecej najciekawsze ligi trwaja. Nie powiem dokladnie ale kilka dni temu byl nawet pakiet na 3-4 miesiace ze znizka z jakimis dodatkami za okolo 60 zl. (szkoda tylko ze w aplikacjach na tv eleveny nie dzialaja) . Testowalem eleveny przez player.pl i przez strone ncplusgo.pl i niestety gorzej wypada ncplusgo . Wiadomo ze nie mamy dostepu przez satelite, kwestia wyboru czy chcemy placic za miesiace w ktorych nic sie nie dzieje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do świąt może coś zmieni się. Do 30 kwietnia dużo czasu.

Najlepsze oferty świąteczne są na gwiazdkę......  Nie jeden czekał i się przeczekał..... :mrgreen: .   Powodzenia.... jeśli myślisz,że coś będzie na Wielkanoc.  :>

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze oferty świąteczne są na gwiazdkę......  Nie jeden czekał i się przeczekał..... :mrgreen: .   Powodzenia.... jeśli myślisz,że coś będzie na Wielkanoc.  :>

Nie mam nic do stracenia :) Do końca kwietnia prawie 2 miesiące. Zawsze szybko przedłużałem umowę i źle na tym wyszedłem. Dlatego tym razem wstrzymam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...