Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze czy naprawdę jest szansa na comfort+ 6 C+ za 69 złotych bo wczoraj dzwonili z ofertą Comfort+  6 C+ za 79 zł i Extra+ z 6 C+ za 89 zł. Dzisiaj mają dzwonić i jak przeczytałem że chcą mnie zrobić w bambuko to chyba całkiem zrezygnuję  :evil:  :wink:

Ja dostałem to za 59,90+HBO na pół roku+jakieś śmieci po wysłaniu wypowiedzenia.

Edytowane przez Z-G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej cześć,

naszła mnie następująca refleksja matematyczna: 

aktualnie dostajemy:

superpremium: 99,90 (24 m) w skład wchodzi: c+(8), HBO (3), cinemax (2)

extra+ c+(8): 79,90 (24 m) dodatkowo HBO (3) (6x0+18x25)/24 = 18,75 zł czyli razem przeciętnie miesięcznie 79,9+18,75 = 98,65 zł, ale bez cinemax, który kosztuje 15 zł/miesięcznie, chyba że ktoś zastosuje zabawę w co 2 miesiąc, wtedy HBO (3): 12,5 zł/miesięcznie, czyli 79,9+12,5 = 92,4 zł/miesięcznie

nic tylko brać superpremium, już na starcie 7,5 lub 15 zł/miesięcznie w plecy albo walczyć o extra+ c+(8) w cenie wyjściowej: 64,90 zł

nie liczę gratisów, które do każdej oferty można indywidualnie wynegocjować wedle preferencji i upodobań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Dziś składałem rezygnację z HBO aktywnego w ramach "minusa miesiąca" i jak to zawsze przy takich okazjach. Konsul mnie zagadnął dlaczego nie przedłużyłem do tej pory umowy która wygasa z końcem lutego 2016 i co gorsza złożyłem już wypowiedzenie.

Mówię że to nie jest temat na rozmowę z nim, tym bardziej że w pracy nie mam czasu na takie dyskusje, a on na to że musi mi ją przedstawiać bo tak wyglada schemat kontaktu że nie może zignorować tego faktu w systemie.

Mówię że ok ale tylko przedstawia informację i kończymy rozmowę, więc tak:

aktualnie do końca lutego 2016 mam klasycznego łamańca z uśrednieniem za 53,27, a jak będę chciał przedłużyć to za 85zł!!!!!!!!! i jak to zaznaczył w pana przypadku podwyżka jest niewielka bo z 79,90 na 85zł i dalej to swoje tere-fere jaka to zaje.......ta oferta. Mówię jak to z 79,90 przecież tyle to płacę za 10 m-cy a pierwsze 5 było gratis i po uśrednieniu daje nam 53,27. Więc on odpowiada że nc+ tak tego nie liczy i dla nich płacę 79,90 i że nie ma dla mnie innego wariantu umowy, tylko ten jeden.

Aktualna zawartość:

extra+8canal+VOD C+.

Poje....ło ich już zupełnie dobrze zrobiłem że wypowiedzenie już mają w systemie, poczekam do końca lutego i sam zadzwonię jak dalej będą ze mnie robić wariata to papa,

jestem w ITI od 2008 r, nie chcą mnie ok, w sumie to już się mentalnie nastawiłem że idę do słoneczka, przeniosę do tego telefon (bo też mam już dość t-mobile) i w smartdomie będę miał wszystko za 80zł.

Trochę mi szkoda bo przyzwyczaiłem się już do tej n-ki, a swoją drogą nie uważacie że nc+ wyraźnie chce się pozbyć wszystkich abonentów po byłej n?

Pozdrawiam

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś kiedyś pisał żeby uważać na te łamańce bo jak przyjdzie przedłużać umowę to nie będą brali pod uwagę średniej ceny z całej umowy a ostatnie kwoty na fakturach i z tego będą wychodzić.

Gdyby płacił tylko przez miesiąc te 79,90 to konsul też by mówił, że podwyżka jest tylko o 5 złotych ;) Szuka jeleni, bo co mu pozostało przy sztywnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zmieniłem nc+ na Polsat, płace za wszystko bez HBO i oczywiście C+ średnio 52 zł miesięcznie z MRS. NC+ miało gdzieś moje potrzeby to ja miałem gdzieś ich promocje. Ale większość i tak przedłuży na tych [beep]ych warunkach więc klientów nadal będzie miało.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie dostał, tylko była propozycja na Hustlera na cały okres umowy za 2,5zł.

 

Może niech się wypowie ta osoba która otrzymała tą propozycję bo pierwszy raz widzę ten kanał w tej cenie.

 

12 miesięcy za 0 zł i kolejne 12 miesięcy po 5 zł - innej opcji nie ma. Też dostałem taką propozycję, ale odmówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Dziś składałem rezygnację z HBO aktywnego w ramach "minusa miesiąca" i jak to zawsze przy takich okazjach. Konsul mnie zagadnął dlaczego nie przedłużyłem do tej pory umowy która wygasa z końcem lutego 2016 i co gorsza złożyłem już wypowiedzenie.

Mówię że to nie jest temat na rozmowę z nim, tym bardziej że w pracy nie mam czasu na takie dyskusje, a on na to że musi mi ją przedstawiać bo tak wyglada schemat kontaktu że nie może zignorować tego faktu w systemie.

Mówię że ok ale tylko przedstawia informację i kończymy rozmowę, więc tak:

aktualnie do końca lutego 2016 mam klasycznego łamańca z uśrednieniem za 53,27, a jak będę chciał przedłużyć to za 85zł!!!!!!!!! i jak to zaznaczył w pana przypadku podwyżka jest niewielka bo z 79,90 na 85zł i dalej to swoje tere-fere jaka to zaje.......ta oferta. Mówię jak to z 79,90 przecież tyle to płacę za 10 m-cy a pierwsze 5 było gratis i po uśrednieniu daje nam 53,27. Więc on odpowiada że nc+ tak tego nie liczy i dla nich płacę 79,90 i że nie ma dla mnie innego wariantu umowy, tylko ten jeden.

Aktualna zawartość:

extra+8canal+VOD C+.

Poje....ło ich już zupełnie dobrze zrobiłem że wypowiedzenie już mają w systemie, poczekam do końca lutego i sam zadzwonię jak dalej będą ze mnie robić wariata to papa,

jestem w ITI od 2008 r, nie chcą mnie ok, w sumie to już się mentalnie nastawiłem że idę do słoneczka, przeniosę do tego telefon (bo też mam już dość t-mobile) i w smartdomie będę miał wszystko za 80zł.

Trochę mi szkoda bo przyzwyczaiłem się już do tej n-ki, a swoją drogą nie uważacie że nc+ wyraźnie chce się pozbyć wszystkich abonentów po byłej n?

Pozdrawiam

wiedzialem ze tak beda traktowac tych z tymi lamancami wiec dla tego bralem stal cena na 2 lata i ciekaw jestem co to bedzie w listopadzie kiedy skonczy mi sie umowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolosr, wiadomo co sie stanie - dostaniesz podwyżkę.

 

A co do "łamanców" to jest to doskonaly myk na zlapanie klienta, a potem doskonala podstawa do podwyższenia kwoty (i psycho-manipulacji przez handlarzy nc+) za nową gorszą ofertę przy przedłużaniu umowy.

 

Ja wypisałem się z tego układu i jest bardzo OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz jeszcze powinni dać kilka miesięcy za friko tak jak ostatnio i by było git

 

Dokładnie tak...! Mieli by dalej swoje sztywne ceny ale przy kilku miesiącach gratis (jak w CP) średnio wychodziło by ludziskom rozsądna cena... ...i wilk syty i owca cała... No ale... ktoś tam na górze w nc+ ustalił taka a nie inna strategię... zobaczymy...

A ktoś kiedyś pisał żeby uważać na te łamańce bo jak przyjdzie przedłużać umowę to nie będą brali pod uwagę średniej ceny z całej umowy a ostatnie kwoty na fakturach i z tego będą wychodzić.

 

Wierzysz w to, że było by inaczej...??? 

Teraz jest sztywna cena niezależnie czy miałeś łamańca czy nie. Zresztą dając łamańca ktoś to wcześniej przeliczył i wyszło mu, że się da. Taka była wówczas strategia. Więcej klientów za mniejsze pieniądze. Teraz zapewne jest na odwrót tzn. więcej za każdy rachunek nawet jeżeli część zrezygnuje. Tez ma to sens o ile się nie przejadą na ilości odejść bo może się okazać, że wzrost dochodów z jednej faktury niestety nie zrekompensuje ilości odejść... A to się okaże jak będzie podsumowanie wyników za II półrocze 2015... i wówczas albo dalej tak jak teraz jest czyli wysokie sztywne ceny, albo wywalą dyrektora odpowiedzialnego i znowu zmiana strategii... i wydzwanianie do tych co odeszli by wrócili... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...