Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

@profik. Czyli. ..tak w skrócie?

Czyli jeśli masz umowę do końca lipca i przedłużysz ją w maju na 24 mies . to będzie ona trwała do lipca 2017 r a nie jak teraz że nowa umowa zastępuje starą.

 

Dziś podczas 2 telefonów z DUK ,żaden konsultant nic takiego nie mówił,powiedział,że warunki wchodzą w życie od 1 następnego miesiąca i umowa jest na 12 miesięcy ,umowę mam do 31 sierpnia,data końca zobowiązania to 31 czerwiec 2016 r,,czyli nowa zastępuje jednak starą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem abonentem NC+ jakieś 7 lat na chwilę obecną posiadam Comfort w cenie 24,90zł + Extra 10zł dekoder PACE 500G 0zł razem płacę 34,90

cena ta bardzo mi odpowiada aczkolwiek jestem w stanie coś dołożyć w zamian za coś :-P .umowę mam do końca miesiąca i moje pytanie brzmi co mogę wynegocjować i za ile . Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, jeśli włączę tą usługę Man Pack do końca czerwca, później ją wyłączę to mi zakodują kanały typu SportKlub, History HD czy H2, mimo, że mam je gwarantowane w pakiecie przy przedłużaniu umowy?

Rozmawiałem w tej sprawie z konsultantką i stwierdziła, że te kanały które są aktualnie w ofercie to nie zostaną zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 2 telefony. W jednym pytano co chcę, ogólnie bez szans. Kolejny to powiedział, że dorzuci mi Cinemaxy i będzie po 84,90 zł.

Ogólnie konsulę milsi niż zwykle i nie wciskali mi na siłę głupot, zalecili "Czekać". Miło z ich strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ciągu 5 godzin 2 telefony z DUK (oba z 12 390 78 03).

 

Oferta 1 - pakiet Camfort, Multi, Extra, HBO, Cinemax, 6xC+ za 84,90zł, zaś z 8xC+ 99,90zł. Odrzucona.

 

Oferta 2 - po nowemu Extra+ z 6xC+ za 59,90zł - już lepiej, jednak gdy się zapytałem czemu nie 8xC+, to pan powiedział, że 8xC+ może dać za 79,90zł.

Ja mu na to, że za tyle to nowi mają. Pan mnie usilnie namawiał, że za 59,90zł to super cena, a te 2 kanały - cytat "to sobie pan poogląda w oknie otwartym, a po 2 miesiącach sobie pan je dokupi za 10zł" - koniec cytatu. Powiedziałem, że ofertę przyjmę, gdy cena będzie 59,90zł lub mniej za pakiet nowy Extra+ z 8xCanal+ i HBO (lub po staremu Comfort, Multi, Extra z 8xC+ i HBO). Pan powiedział, że zobaczy co się da zrobić i jeszcze się będą ze mną kontaktowali.

No dobrze, czekam dalej.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Aktywowałem Man Packa. Kanały już świecą. W czerwcu dezaktywacja :mrgreen:

Czy dalej są w promocji H i H2 za 2,99zł i Hustler za 4,99zł?

Na dzień dzisiejszy promocja na History HD + H2 za 2,99zł nadal obowiązuje. Hustler HD za 4,99zł to jest cena bez promocji, można go mieć za 4,90zł w zobowiązaniu na 9 miesięcy przy czym miesiąc aktywacyjny jest za 0zł i pierwszy miesiąc zobowiązania również za 0zł. Czy od 01.07. w/w promocje będą obowiązywały nikt nie może dać 100% pewności. W/g mnie raczej będą wciskali ten nowy twór Man Pack w cenie 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ciągu 5 godzin 2 telefony z DUK (oba z 12 390 78 03).

 

Oferta 1 - pakiet Camfort, Multi, Extra, HBO, Cinemax, 6xC+ za 84,90zł, zaś z 8xC+ 99,90zł. Odrzucona.

 

Oferta 2 - po nowemu Extra+ z 6xC+ za 59,90zł - już lepiej, jednak gdy się zapytałem czemu nie 8xC+, to pan powiedział, że 8xC+ może dać za 79,90zł.

Ja mu na to, że za tyle to nowi mają. Pan mnie usilnie namawiał, że za 59,90zł to super cena, a te 2 kanały - cytat "to sobie pan poogląda w oknie otwartym, a po 2 miesiącach sobie pan je dokupi za 10zł" - koniec cytatu. Powiedziałem, że ofertę przyjmę, gdy cena będzie 59,90zł lub mniej za pakiet nowy Extra+ z 8xCanal+ i HBO (lub po staremu Comfort, Multi, Extra z 8xC+ i HBO). Pan powiedział, że zobaczy co się da zrobić i jeszcze się będą ze mną kontaktowali.

No dobrze, czekam dalej.:)

Wysłałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W tej chwili mam:

 

Comfort+

Multi+

EXTRA+

Cinemax

HBO

Premium Sport &Film

MULTIROOM 2 karty.

Najem PACE 500

CANAL+ VOD

History HD / H2

 

Wszysko na cały okres umowy ze średnią ok. 70zł/m

 

Podstawa, czyli: Comfort+, Multi+, EXTRA+ dalej mają takie same nazwy ?

Czy taki pakiet można dostać za 70zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się kolejna umowa w wakacje - mam comfort extra multi oraz wszystkie canal plus oraz pace. Płaciłem 79. Teraz za to samo chcą 89 zł bo jest przecież więcej canal plusów. Umowę dają na rok w tym pół roku gratis HBO. Jak zejdą z ceny na 79 to wezmę to z tym ze chce HBO na cała umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzis punkt NC+ odebrałem najnowszą ulotkę w której w Extra widnieje Motowizja a brak Sportklubu i Zest tv.Pracownik jeszcze słabo zna nową ofertę więc sam sprawdzał w ulotce.Potwierdził również że obecnie stara i nowa umowa sie sumują przy wcześniejszym przedłużaniu.Zmiany przynajmniej w systemie są z dostępnością dekoderów.U mnie osobiście Mediabox 79 aktywacja 10 najem lub 199 aktywacja Wifipremium 10 zł najmu bez aktywacji lub 149 aktywacji tu wielkie zdziwienie pracownika i stwierdził że zapewne zniknie ta oferta bo to błąd i 199 zł aktywacji też bez najmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do końca lipca mam taki zestaw:

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Aktywacja turboBox+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD + turboBox+/PVR ADB 5720SX w łamańcu za średnio 59 pln. Do końca kwietnia miałem HBO (9 m-cy, a do końca stycznia Redlight) Wypowiedzenie złożyłem w punkcie chyba miesiąc temu. Z DUK już dwa razy dzwonili ale nie odbierałem. Co można ugrać na chwilę obecną z takim zestawem jak podałem? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecna nikt nie wie bo ofert zmieniła się od 11 maja i trudno powiedzieć co pozmieniali.Wiadomo że są umowy na 12 miesięcy i jak przedłużysz umowę w maju to masz dodatkowe dwa miesiące z starej umowy ale z tego co słyszałem to mogą one być z nową ceną jaką wynegocjujesz.Przynajmniej tak mnie poinformował pracownik w Centrum NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...