Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie otrzymałem nową ofertę pakiet EXTRA+ z CANAL+ z MRS Cameleon i PVR BOX+ w rewelacyjnej cenie 99,90 i z głupim pytaniem pani co ja na to ;-)

To ja jej powiedziałem ze nowy ''łosio/jeleń'' z ulicy dostaje to na dzień dobry za 79,90 do końca 2015 roku

 

PS.

Mnie rozwala ta oferta owszem nie utrzymaniowa ale dla kogo ;-) dla ''dłuzników'' z Krajowego Rejestru Długów ;-)

 

6. Oferta KRD

 

Comfort+ 24m Special Promo oferta jest dostępna do czterech miesięcy za 0 zł, następnie abonament wynosi 39,90 zł

 

Dostępny dekoder:

- wifibox+: aktywacja 169 zł, najem 0 zł

 

UWAGA! Oferta bez weryfikacji BIG

 

Oj pali sie pali w ''nc+'' jak fraudom dają umowy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon (kolejny) z DUK 123907803 - oferta to co mam dotychczas czyli UNIVERSE+, OPCJE DODATKOWE: CINEMAX, HBO, CANAL+ PLATINUM OP, ADVENTURE TV HD za 89,90zł.

Pan powiedział 6xC+, ja mówię, że teraz mamy 8xC+, na to chłopina, że wtedy oferta za 99,90zł. Oferta miałaby być aktywna od 1.08, bo umowę mam do końca lipca i miałaby być na 12m. Bardzo nalegał, że wyśle mi maila z ofertą, to na spokojnie się z nią zapoznam i mam 7 dni na akceptację lub nie. Poinformowałem chłopinę, że nie ma mi co wysyłać, bo i tak nie zaakceptuję, a nie chce mi się bujać z kolejnym wypowiedzeniem do APSu. Zarzekał się, że nic więcej nie da się uciąć. Jak nie to nie, ja mam czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również do końca umowy jeszcze mam trochę czasu, więc nie ma jakiegoś ciśnienia. Jak wchodziło nc+ to te oferty też były drogie, pozostaje trochę poczekać aż się ogarną :)

czyli w tym momencie proponują 6xC+, gdzie jeden to ten z godzinnym opóźnieniem, sprytnie wymyślili jak niby sprzedawać taką samą liczbę kanałów zmniejszając ich liczbę o 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również do końca umowy jeszcze mam trochę czasu, więc nie ma jakiegoś ciśnienia. Jak wchodziło nc+ to te oferty też były drogie, pozostaje trochę poczekać aż się ogarną :)

czyli w tym momencie proponują 6xC+, gdzie jeden to ten z godzinnym opóźnieniem, sprytnie wymyślili jak niby sprzedawać taką samą liczbę kanałów zmniejszając ich liczbę o 1.

 

I się okaże żeśmy oferty nie zrozumieli przy ich cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłem się na comfort+extra za 69 plus HBO na 6 mies gratis. W tej cenie multiroom standard +pace HD canal vod I HBO Go na 6mies gratis umowa 12 mies. Ale nowa oferta uruchomiona dopiero po zakończeniu obecnej czyli od sierpnia. Teraz płacę 99 za to bez canal vod i HBO go. Zobaczę co będzie w poprawionej ofercie ale już widzę, że mam 6xc a myślałem, że dają 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzec się chce słaba oferta. Natomiast nie wiadomo jak to teraz będzie wyglądało z perspektywy przedłużających.

 

Teoretycznie to im powinno zależeć. Nie porównując ofert programowych Polsat obniżył ceny. Pamiętać należy, że to właśnie cena (wizualnie) odgrywa dużą, by nie powiedzieć największą rolę. I dlatego nc+ ma tyle, a Polsat tyle abonentów. Cyfry nie ważne, wygrywa Polsat, bo ma niższe cyferki. Kiedyś już to przerabialiśmy (jeszcze za czasów Cyfry+), aż ktoś wreszcie zmądrzał i obniżył znacząco ceny. Wtedy dużo abonentów przybyło. Obecnie nc+ ich traci. Póki co mają zysk, ale z taka polityką i to może stracić.

Osobiście niech mi dadzą za 50zł pakiet Extra+ z Canal+ i się zgodzę. Na HBO i reszcie mi kompletnie nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzec się chce słaba oferta. Natomiast nie wiadomo jak to teraz będzie wyglądało z perspektywy przedłużających.

 

Teoretycznie to im powinno zależeć. Nie porównując ofert programowych Polsat obniżył ceny. Pamiętać należy, że to właśnie cena (wizualnie) odgrywa dużą, by nie powiedzieć największą rolę. I dlatego nc+ ma tyle, a Polsat tyle abonentów. Cyfry nie ważne, wygrywa Polsat, bo ma niższe cyferki. Kiedyś już to przerabialiśmy (jeszcze za czasów Cyfry+), aż ktoś wreszcie zmądrzał i obniżył znacząco ceny. Wtedy dużo abonentów przybyło. Obecnie nc+ ich traci. Póki co mają zysk, ale z taka polityką i to może stracić.

Osobiście niech mi dadzą za 50zł pakiet Extra+ z Canal+ i się zgodzę. Na HBO i reszcie mi kompletnie nie zależy.

Gdzie ci konkurencja obniżyła ceny?Które pewnie za te pakiety które podnieśli kilka tygodni wcześniej :lol2: a następnie wrócili do ceny pierwotnej.Skoro w konkurencji tak dobrze to czego abonujesz NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzec się chce słaba oferta. Natomiast nie wiadomo jak to teraz będzie wyglądało z perspektywy przedłużających.

 

Teoretycznie to im powinno zależeć. Nie porównując ofert programowych Polsat obniżył ceny. Pamiętać należy, że to właśnie cena (wizualnie) odgrywa dużą, by nie powiedzieć największą rolę. I dlatego nc+ ma tyle, a Polsat tyle abonentów. Cyfry nie ważne, wygrywa Polsat, bo ma niższe cyferki. Kiedyś już to przerabialiśmy (jeszcze za czasów Cyfry+), aż ktoś wreszcie zmądrzał i obniżył znacząco ceny. Wtedy dużo abonentów przybyło. Obecnie nc+ ich traci. Póki co mają zysk, ale z taka polityką i to może stracić.

Osobiście niech mi dadzą za 50zł pakiet Extra+ z Canal+ i się zgodzę. Na HBO i reszcie mi kompletnie nie zależy.

Gdzie ci konkurencja obniżyła ceny?Które pewnie za te pakiety które podnieśli kilka tygodni wcześniej :lol2: a następnie wrócili do ceny pierwotnej.Skoro w konkurencji tak dobrze to czego abonujesz NC+?

 

Zgadza się, jak sam piszesz, wrócili do wcześniejszej ceny czyli obniżyli :wink:

czy ja powiedziałem, że tam jest dobrze? Nie napisałem też, że tam jest źle. Jedni chcą Polsat, inni nc+, inni mają obie platformy by miec pełną ofertę np. sportową. Jest wybór i każdy sobie bierze co chce i pewnie jest z tego zadowolony. Jeśli nie, to zawsze może się przenieść. Dyskutować co jest lepsze nie ma co, bo takich dyskusji było (jest) wiele, a i tak każdy uważa to co chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...