Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

@czerstwy

w jakimś celu powstały dwa regulaminy dotyczące CANAL+:

1. Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ (6) z dnia 11.05.2015 r. w cenie standardowej 70 zł/mieś.

2. Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ z dnia 11.05.2015 r. w cenie standardowej 80 zł/mieś.

 

Ceny rodem z C+.

 

Także radzę się pilnować przy negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni

Do tej pory, Universe z C+OP za 54 zł w umowie do końca sierpnia. Okazjonalnie dobierałem HBO/Cinemax/Filmbox w sześciomiesięcznych cyklach promocyjnych. Spokojnie wyczekiwałem, bez zbędnych ruchów na rozwój sytuacji, a tu wczoraj, trzy telefony. Najlepsza propozycja, to 74,90 za Comfort/Extra z C+Full i 10,00 zł za multiroom standard (by cyfra), czyli razem 84,90 zł. Umowa na 12 m-cy, bez opłat za dekodery (Philips PVR, Sagemcom HD), a właśnie za pozycje pt. multiroom. Po rozpoznaniu intencji, nie dyskutowałem nad propozycją, tylko poprosiłem o kontakt, w przypadku oferty atrakcyjniejszej cenowo. Oczywiście, konsultant oznajmił, że bardziej atrakcyjnej, niż jego, już nie będzie. Zasmuciło to mnie wielce, ale cóż, muszę wierzyć, że wszystko i wszyscy podlegamy nieoczekiwanym zmianom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni

Jako uzupełniającą ciekawostkę, przekażę informację zasłyszaną od wczorajszego konsultanta, który oznajmił, że kanały Zest TV i SportKlub zostały wyłączone z dotychczasowych pakietów i będą osiągalne, dopiero od taryfy VIP.

 

Ja dziękuję za takie VIPY. Kolejny raz platforma chce uszczęśliwiać na siłę swoich abonentów i wmawiać im, że tanio to już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam obecnie :

 

Comfort+

MULTIROOM STANDARD - 2 karty

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

pace 500pvr

Hbo było na pół umowy /15m

 

Płacę obecnie za to ok. 63 zł cena łamaniec umowa do 31 sierpnia 2015 r.

 

Propozycja ze środy to samo w łamańcu na 15m 53,26 zł, lecz nie przedłużyłem , chciałem hbo na całe 15 m ,mieli zadzwonić , dziś telefon, jak Pan chce hbo na 15 m to cena za ten pakiet 99 zł i umowa na 12 miesięcy ,pytam co to za podwyżka, a konsultant bo od wczoraj ma Pan nie 6 a aż 8 kanałów c +,konsultant słysząc mój śmiech się rozłączył ,chyba sobie żartują .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo płatne dla nowych umów lub dla tych co aneksują. Mi nic nie zniknęło, a nie są gwarantowane. Niegwarantowane tzn, że mogą wylecieć całkowicie z oferty bez konsekwencji dla operatora, a nie że sobie przenieśli do jakiejś tam dziwacznej opcji dodatkowo płatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios przeczytaj sobie definicje kanały niegwarantowane umieszczona na stronie nc+ jest takie coś skrobniete

 

''Kanały świadczone na podstawie Regulaminu rozdział V, ust. 1 tj. promocyjnie, udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany umowy'' :mrgreen:

 

Promocyjnie to znaczy ze dziś są jutro ich nie ma w pakiecie Extra a do tego mogą sobie bez Twojej wiedzy i zgody dodać do nowego płatnego pakietu np. Man Pack :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pisałem, że o tym nie wiem? ;)

 

Mi też tylko pytanie czy to nie kwestia czasu?Do tego jedyna oferta specjalna dla mnie w Icok to Man Pack czyli 8 kanałów w pakiecie z których obecnie mam 4 :lol2:

 

U mnie przy drugiej umowie, gdzie mam Comfort z Ekstra, ten pakiet jest do wzięcia za 0 ;) . Co kolwiek by to znaczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...