Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam obecnie z tego co pamiętam pakiet o nazwie Universe+. Umowa na 12 miesięcy do końca lutego, wypowiedzenie wysłane.

Za 59 zł mam 6xC+ oraz HBO na cały okres + multiroom.

Co mogę teraz w podobnej cenie otrzymać? Nie mam tylko Cinemax a chciałbym je mieć.

Jaki pakiet odpowiada temu Universe+?

Comfort z Multi i Extra. Wystarczyło poczytać temat. :> Proponuję to zrobić przed negocjacjami,a obędzie się bez zbędnych pytań.

Dziękuję.

W jakiej cenie mogę mieć to z Cinemaxem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne. Aktywowałeś, oferta się zmieniła, ale opłata za ten miesiąc pozostaje po staremu. Od nowego miesiąca nowa cena. Konsul na pewno Cię uprzedzał. Mi też się zmieniła oferta znikło to, pojawiło się tamto. Wynegocjowałem w styczniu taniej, ale opłata jeszcze pozostała stara. Dopiero teraz w lutym jest ta jaką ustaliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wujkowi na koniec marca kończy się umowa na nc+, ma teraz pakiet Comfort+ za 34 zł. Cena niby nie najgorsza ale tak na prawdę on za dużo tego nie ogląda. "Mili i pomocni" konsultanci co po chwila wydzwaniają i i proponują nowe oferty. Zaczęli od 79 zł bo niby taniej nie ma, później było 69 zł a teraz jest 49 zł.

Zastanawia mnie jednak kwestia niepodpisania nowej umowy. Czy w takim przypadku obecna umowa będzie dalej kontynuowana na czas nieokreślony ? Bo taką informację miałem ostatnio przy umowie na internet :)

Żeby jeszcze obniżyć miesięczny rachunek myślałem o SMART HD+, tylko nie wiem czy pasowałoby to z dekoderem Sagemcom DSIW74 (wifibox+)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, ale śledzę forum więc postanowiłem się podzielić otrzymaną ofertą.

Do tej pory Universe, 6xC+, najem Mediaboxa....59zł

Umowa do końca lutego; rezygnacja złożona w APSie w styczniu.

Dzisiaj pierwszy telefon z DUK, miły konsultant i szybko załatwiona sprawa:

 

COMFORT+ 59zł

NAJEM MEDIABOX+ 20zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

HISTORY HD 1,99zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

Premium Sport 49zł

SunDance HD 2,99zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 19,90 zl 15 m

Multi+ 0 zl 15 m

Extra+ 20 zl 15 m

Premium Sport 5 zl

Premium Film 5 zl

HBO 0 zl 15 m

Sundance HD 0 zl 15 m

History HD 0 zl 15 m

nc+go TV 0zl 15m

Najem mediaBox+ 5 zl przez 15 m

 

Opłata stała 54.90zl przez 15 miesięcy.

Jedynie mam zapłacic dodatkowo jednorazowo 10zł za aktywację NC+GO.

Jestem bardzo zadowolony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu nowy i dziękuję Opatrzności za to, że trafiłem na to forum. Zobaczcie co o mały włos by mi wcisnęli.

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m

CANAL+VOD 0zl 24m

Multi+ 0 zl 24 m

Premium Film 30 zl 24 m

Extra+ 10 zl 24 m

 

za 69.90 miesięcznie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak złoże wypowiedzenie, dostałem ofertę na maila do aktywacji to mam pewność, że zadzwonią do mnie ? (ofertę odrzucę lub się przeterminuje)

Inaczej to ujmując to czy mam szanse na lepszą ofertę niż Comfort+, Extra+ za 54,90 na 15m, którą proponowali. Problem będzie jak mnie oleją....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...