Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Data i miejscowość

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

 

Podpis

 

 

imię i nazwisko

adres

nr abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa konczy sie z dniem 31.12.2014. zeszłoroczna oferta swiateczna- universe +, C+sport,family,family2, Paczka HBO-59zł, dodatkowo dekoder z nagrywarka 5zł i multiroom 10zł .

Razem 74 zł/miesiąc

Dzisiaj telefon i propozycja to co miałem oraz dodatkowo paczka wszystkich C+ za 69,90zł , umowa na 24 miesiace.

Zgodziłem się. Wiem, ze można taniej to wyrwać ale nie chciało mi się negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś telefon dostałem pakiet Comfort+ multi+ extra+ i do tego Canal+ Sport & Film za 39 zł na 15 miesięcy. Przyjąłem z zadowoleniem ofertę. :brawo:

Ofera rewelka ! Gdyby taki pakiet żucili w reklamie tv to do do końca roku zyskali by te 350tyś abonentów ,których wczesniej stracili I pozyskali kolejnych . Znam kilka osób co za ta cenę przeszli by z naziemnej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie, jeśli obecnie tu są), wypowiedziałem dziś umowę w APS, bo to co proponowali mi przez telefon było śmiechu warte. Obecnie mam coś takiego i płacę 74zł miesięcznie:

kIg6Lxl.jpg?1

O co się starać w razie telefonu z Krakowa? Kwota może zostać taka jaka jest, liczę na więcej kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś telefon dostałem pakiet Comfort+ multi+ extra+ i do tego Canal+ Sport & Film za 39 zł na 15 miesięcy. Przyjąłem z zadowoleniem ofertę. :brawo:

Ofera rewelka ! Gdyby taki pakiet żucili w reklamie tv to do do końca roku zyskali by te 350tyś abonentów ,których wczesniej stracili I pozyskali kolejnych . Znam kilka osób co za ta cenę przeszli by z naziemnej .

Chyba jesteś niepoważny jak by mieli taki pakiet dawać nowym to za ile by musieli to dawać stałym abonentom?U żadnego operatora nic dobrego nie dostaniesz w tej cenie.Rozdając taki pakiet wszystkim w tej cenie w krótkim czasie w C+Sport oglądali byśmy bierki i warcaby a na filmowych co 20 minut reklamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis tel z Krakowa i propozycja to samo(w podpisie) i za tyle samo. Na moja sugestie żeby cos dolozyl mowi ze albo Filmbox albo VOD Canal+,a ja mu na to ze Fbox mnie nie interesuje a VOD mam(tu strasznie się zdziwil bo nie mial tego w systemie). Na tym rozmowa się skonczyla,jak myślicie co mogę ew jeszcze dostać lub do jakiej kwoty obnizyc abon.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadałeś wcześniej opcji Extra?Za 39 zł taka oferta to rewelacja no chyba że coś wyjdzie nie tak ale i tak po reklamacji musieli by dać tą ofertę.

Standart to wypowiedzenie wysłane w listopadzie a koniec umowy to styczeń. Na całość długość umowy pakiety multi+ oraz Extra.

Konsultantka była miła i uczciwa, tamtym razem przy przedłużeniu nie było tak miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem już nawet w Pażdzierniku a umowa też do końca stycznia. I jak do tej pory jeden głuchy telefon w tamtym tygodniu.Tak więc na to nie ma żadnej reguły trzeba mieć po prostu szczęście by trafić na odpowiedniego konsultanta jak już zadzwoni.Ale jest czas więc nie ma się co niecierpliwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, troszkę wypadłem z tematu, a tutaj 967 stron do opanowania.... :-(

szybkie pytanko, mam platinium+ HBO z pace 500GB za 99 PLN, umowa kończy się 2 styczniu , wypowiedzenie wysłane ( nie zarejestrowane).

od kilku dni telefony, ale wszystko co proponują to oferta ze strony.. ( telefon z woj. Łódzkiego... ).

Generalnie jestem zainteresowany utrzymaniem tego co mam , ale BOK twierdzi że nie maja odpowiedniej oferty...

Czy orientujecie się co będzie pasowało ? , i za ile można to wynegocjować..

wiem że jeszcze jest czas.. ale ..

pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu czytać 967 stron, ale możesz przeczytać ostatnie 10.

Ok, czy w wypowiedzeniu mogę dodać coś od siebie prócz standardowego schematu wypowiedzenia? Coś w stylu: z uwagi na fatalne warunki zaproponowane podczas przedłużenia umowy itd. jestem zmuszony zrezygnować z Państwa usług.

Chcesz to możesz, ale zazwyczaj tego nie czytają a już na pewno konsultanci nie zwracają na to uwagi.

Ktoś już opłaca "łamańca"? Mam w związku z tym pytanie czy lepiej płacić 53 zł co miesiąc czy 79zł od 6 miesiąca?

Nikt Ci na to nie odpowie, zobaczymy przy przedłużaniu pierwszych łamańców, czyli pewnie dopiero za pół roku, chyba że wcześniej zniknie jakiś gwarantowany kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 grudnia mam łamańca z 6 miesięcznym okresem bezpłatnym. przyszła w dniu dzisiejszym efaktura . Do zapłaty 0 zł.Dodam tylko, że dotychczas płaciłem 109 zł. W łamańcu będę płacił 6 x 0 i 18 x 79,90, czyli jak to niektórzy mówią nawet wyjściówkę będę miał niższą o 30 zł od tej jaka miałem przed 1 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam umowę do końca lutego wypowiedzenie wysłane dziś dzwonili z propozycją. Obecnie mam Multi x2 Cameleon + x2 Pace do tego 6C+ i nie wiem jak to się obecnie nazywa kiedyś to był C+ Silver z powiększonym zestawem C+ do 6 kanałów. Ogólnie tam jest wszystko chyba jak Comfort + z Extra + obecnie.

 

Teraz płacę 79,00 zł proponowali utrzymanie tego co mam heheeh lub umowę na 24 miesiące wszystko co mam HBO gratis 9 miesięcy 6 miesięcy 0 zł potem 89,9. Oferta nawet daje rade gdyby nie to 89,9 potem :) Nie chce takiej oferty da rade to wszystko zebrać za 79,90 zl w takim zestawie 6 mies 0 / 18 mies 79,90 ? Moze do tego dorzuca HBO gratis na cala umowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba o tym piszę cały czas że raczej nie unikniesz opłaty za drugi dekoder.Pierwszy raczej dostaniesz za free i ofertę jaką wynegocjujesz.Drugi dekoder Pace za free to chyba dostali nieliczni i to przy wysokim abonamencie z tego co pamiętam.Więc za całość jak pisałeś ze średnią ok.59 zł przy umowie na 24 miesiące raczej bym nie liczył.Ale próbować zawsze można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Witam Wszystkich serdecznie! :D

Na chwilę obecną Universe+ ; opcje dodatkowe: CANAL+ Platinum OP, Multiroom Standard za wszystko 94 zł.

Chciałbym pozostać przy tym co mam/ na chwilę obecną to będzie Comfort+ Extra+ Sport & Film/ do tego HBO + Sundence+ ADVENTURE HD. Jaka może być realna cena do osiągnięcia na umowę 15 lub 24 miesięcy. Umowę mam do końca stycznia 2015. Czy bez wypowiadania umowy nie można z nimi nic osiągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...