Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I mi zbliża się termin przedłużenia umowy, w związku z tym przed rozmową z konsultantem chciałbym się was jeszcze doradzić. Obecnie posiadam pakiet universe+wszystkie canal+wszystkie hbo do tego mr z dwoma camelonami, dekoder pace i drugi phillips płaciłem miesięcznie 79.90 (59.90 za abonament+20 zł za drugi dekoder).

 

Chciałbym rzecz jasna wszystko co mam zatrzymać i minimum zostać w tej samej cenie. Z tego co czytam forum jest to realne.

1. Pytanie czy są jakieś inne nowsze dekodery w nc+ na których można by używać MR z dwoma camelonami?

2. Jeśli nie to chciałbym wymienić phillipsa na pace. Realne to jest to raz. A dwa czy idzie zejść z tych 2 dych za płacenie za drugi dekoder poprzedni raz mocno próbowałem i się nie dało.

3. Przydałaby mi się nowa antena większa 80, bo obecnie mam 60 idzie wynegocjować w przedłużeniu umowy taką antenę za złocisza?

4. Chciałbym do tego co mam dodać nc+go i też może hbo go. I od razu pytanie nc+go to jest tylko na telefon bądź tablet, czy też można przez neta tego używać? Jest to realne ugrać w cenie.

5. No i jeszcze czy idzie ugrać do tego cinemaxy i filmboxy?

 

No i to wszystko. Widzę, że znowu łamańce są w modzie. Idzie to dostać powiedzmy za 5x0 i 10x79.90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to co w podpisie + dodatkowo korzystam w opcji HBO na warunkach promocyjnych (zobowiązanie na 6 miesięcy: 3 miesiące x 0 zł / 3 x miesiące x 20 zł - opcja jest aktywna do końca października). Aktualnie płacę 84 zł. Wypowiedzenie złożyłem kilka dni temu i już zostało zarejestrowane w systemie. Z uwagi na okoliczność, że rozważam migrację do Polsatu w ramach programu SmartDom (umowa na 24 miesiące, ipakiet Premium czyli pełna oferta bez kanałów dla dorosłych, dekoder PVR - co daje średnio miesięcznie 33 złote z groszami ) pozwoliłem sobie zadzwonić orientacyjnie do DUK z zapytaniem. Pan mi na tym etapie zaproponował comfort+, extra+, 6xCanal+, 3xHBO i dekoder PVR na dalszy wynajem bez opłat za kwotę 84,90 zł miesięcznie - umowa na 15 miesięcy. Oczywiście przedłużając umowę nie można zrezygnować z HBO (nawet jeśli tę opcję mam udostępnioną tylko czasowo). Pan konsultant powiedział, że jest to jedyny wariant przedłużenia umowy jaki może mi na chwilę obecną zaproponować, ale żeby cierpliwie poczekać do grudnia, a wtedy na pewno będzie większe pole manewru.

 

Oferta w sumie nie rewelacyjna, ale jak na abonenta który ma prawie 4 miesiące do końca okresu minimalnego to moim zdaniem całkiem przyzwoita. Oczywiście będę czekał cierpliwie do końca grudnia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jeszcze pytanie co do tego wifiboxa. On jedyny jest z nowszych i lepszych od pace i phillipsa na którym można używać MR z dwoma camelonami ? (chodzi mi rzecz jasna o takie MR który można używać poza obrebem jednego domu)

I czy skoro piszesz, że mało realna jest wymiana phillipsa na pace, to czy jest szansa wymienić chociaż jeden albo dwa na te wifiboxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc telefon z DUK Kraków 12-294-78-79 , facet propozycja 69 zł , za starego Goulda płaciłem 79 zł,

mówię 59 zł , bo pewnie nie dostanę za 53 zł, mówiłem mu o tym, .... ale byłoby to .. za duże zejście,

Nie naciskałem i spokojnie.

konsul się konsultował pewnie z samym sobą , pozostanie więc to samo, czyli po nowemu.

- Comfort +,

- ekstra +,

- 6xc+ ,

- dojdzie jakieś turbo, ma się zainstalować w nocy, nie wiem o co chodzi ....

- jakiś VOD ... też się nie znam

- i HBO od jutra na 5 m-cy gratis, bez konieczności dzwonienia aby wyłączyć.

.... (wolałbym Cinemax , ale nie ma takiej oferty )

- Od października płacę 59 zł, opłata stała na 15 m-cy do grudnia 2015r.

Opłaty do 18-tego każdego miesiąca, na ekranie telewizora , widok faktury od każdego pierwszego.

Trzeba będzie płacić terminowo ..... bo odsetki teraz będą liczyć.

Zapytałem też, dlaczego termin płatności .....w tym roku mijał w Drugi dzień Świąt Wielkanocnych.

- Nowy numer abonenta dostanę wraz z umową.

Umowa zostanie przysłana, ... do końca września powinni zdążyć wysłać.

W/g mnie konkretny facet , rozmowa przeprowadzona godzinę temu

Zeszłem 25% , 20 zł mniej za to samo .... jestem zadowolony -..... na razie ! !!

.... ale przeczytam dokładnie umowę jak dojdzie.

- owocnych rokowań

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi skasowali z ICA wczoraj - 99 zł bo wrzesień miał być darmowy bo moja umowa nowa wchodzi od 1.10.2014 i poszła reklamacja teraz jeszcze tylko czekam na oficjalny list. Więc moja oferta wygląda jako łamaniec od października 0 x 5m + 10 x 79.90 zł czyli 53,26zł i taką średnią mam płacić za Comfort , Extra , Multi, 6 C+ wiem inni więcej mieli ale mi HBO itp nie potrzebne tylko piłka. Dodając do tego darmowy wrzesień (od 5 dnia włączyli ponownie sygnał) wychodzi mnie to z średnią 49,94 zł bo jakby 6 x 0 + 10 x 79,90 zł. Jeszcze pamiętne czasy gdy za ery Cyfry życzyli sobie około 49 zł sam Orange Sport z paczką C+ bo też kiedyś miałem taka umowę. Umowa nowa kończy się 31.12.2015 wtedy będzie okres świąteczno - noworoczny powinien to być dobry czas na kolejne przedłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do końca września wypowiedzenie wysłane i potwierdzone .Dzisiaj telefon z DUK po chwili negocjacji oferta umowa na 15 miesięcy w której jest comfort + 6x canal+ hbo multiroom dekoder pace drugi do odbioru sagemcom płatnosc 66.60 stała. Lub 5 x 20 zł i 10 x 89.90 zł .Chyba dobra oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z umowy za 199 wytargowałem OPCJE DODATKOWE:

AKTYWACJA NC+ GO INTERNET

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

MRST 0ZŁ/6M 10ZŁ/9M

AKTYWACJA MEDIABOX+

MULTI+

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

HBO

HISTORY HD

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

VOD+ PRAPREMIERY.TVP

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

MULTIROOM STANDARD, za 109 zl , na 15 m-cy, oczywiście Canal x 6, History HD, Filmboxy, Mediabox + , i Box + za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do końca września wypowiedzenie wysłane i potwierdzone .Dzisiaj telefon z DUK po chwili negocjacji oferta umowa na 15 miesięcy w której jest comfort + 6x canal+ hbo multiroom dekoder pace drugi do odbioru sagemcom płatnosc 66.60 stała. Lub 5 x 20 zł i 10 x 89.90 zł .Chyba dobra oferta ?

Z Extra byłaby dobra, a tak. ......

 

@ artur68

Aktywacja deka do MR 150? A skąd taka cena, jak normalnie kosztuje 49 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada, Canal+ Platinum z HBO, multiroom (sama karta Cameleon, z której nie korzystam), Pace 500 GB za 99 zł/m-c. Przed złożeniem wypowiedzenia to samo z Cinemaxami za 109,90. Dzisiaj telefon, oferta ta sama, znowu kobieta przy telefonie. Widziałem, że ktoś urwał to za 79,90 i taką kwotę będę starał się uzyskać. Tak dla pewności, wszystkie kanały tematyczne (bez tych płatnych po kilka złotych jak History czy Sundance) są obecnie w pakiecie Comfort+Extra+, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 1,5 roku temu w kwietniu połakomiłem się na migrację na CANAL+ Platinum za 119,00 zł (podobno wtedy nie było lepszych ofert, po tygodniu zaczęła się cała akcja antyncplus). Przed wypowiedzeniem oferowali to samo tylko z HBO za 130 zł, złożyłem wypowiedzenie i dziś pierwszy tel z DUK oferta 114 zł z HBO i Cinemaxami. Nie zależy mi na żadnych HBO itd, chciałbym utrzymać to mam teraz i zjechać z cena, ktoś się orientuje za ile mogę to wytargować? Może jakieś pomocne rady odnośnie rozmowy z konsultantem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już musiałem zaktualizować dekoder , wyłączyć i ponownie uruchomić , czyli z gniazdka wyłączyć.

..... ktoś mi powie co to jest tzw turbo ? ale wytłumaczyć .... jak przygłupowi.

nbox HDTV recorder - nc+ dysk 500Gb ... typ ITI5720SX , na instrukcji pisze turboBOX+

wymieniłem go rok temu bo dysk 250 Gb był padł. Co to jest to tzw turbo ?

Aha ....

- w nagrodę otrzymałem właśnie..... termin płatności do 17 września ..... czyli jak ruskie w 1939r :!:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ostatnio przedłuzał umowę na pakiet COMFORT+ lub COMFORT+ EXTRA? Jakie sa minimalne ceny jakie mozna wytargować?

 

COMFORT i EXTRA chyba za 34,90 zł to najniżej jak można dostać. Pewnie i tak będą chcieli Ci dać łamaniec z średnią 53,26 z 6C+, Extra, Comfort, Multi jak nie będzie Ci się to podobać to pewnie dołożą gratis na 3 - 4 m HBO. Ja dzwoniłem do DUK właśnie żeby mi dali Comfort z Extra za 34,90zł na 15m i gratis Premium Sport na 3m a potem dodatkowo 20 zł do końca umowy to konsul zaraz mi wyskoczył z łamańcem za 53,26 + wrzesień za free (sygnał od 5 dnia miałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 1,5 roku temu w kwietniu połakomiłem się na migrację na CANAL+ Platinum za 119,00 zł (podobno wtedy nie było lepszych ofert, po tygodniu zaczęła się cała akcja antyncplus). Przed wypowiedzeniem oferowali to samo tylko z HBO za 130 zł, złożyłem wypowiedzenie i dziś pierwszy tel z DUK oferta 114 zł z HBO i Cinemaxami. Nie zależy mi na żadnych HBO itd, chciałbym utrzymać to mam teraz i zjechać z cena, ktoś się orientuje za ile mogę to wytargować? Może jakieś pomocne rady odnośnie rozmowy z konsultantem :)

 

miałem Platinum z HBO za 119, moje doświadczenia po przedłużeniu są takie że będzie ci ciężko zjechać jakoś super z ceną [ jak każdemu z Platinum ] raczej będą ci wciskać na siłę HBO lub Cinemaxy.

Miałem od nich oferty typu byłe Platinum +HBO+Cinemax+Filmbox za 99 zł , potem jednak wziąłem za 89 to co po Platinum jest obecnie + HBO z którego nie udało mi sie uwolnić.

Może z 10zł bym jeszcze zjechał ale dałem spokój. Jak cie zadowalają takie oferty to mów że chcesz to i to za tyle i tyle. Tylko nie dzwoń sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiFibox jest nowszy, ale czy lepszy? Nie jest lepszy od Pejsa czy Philipa, bo nie ma dysku. Jego zaletą jest tylko to, że ma wbudowane WiFi. Nic po za tym. Na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z tym dekiem, chyba, że nie zależy Ci na nagrywaniu.

Aha. nie no dysk by się przydał jednak. To nie ma nic takiego z dyskiem i z wifi co by można było wziąć netvod+ na którym szedłby by MR na camelonach? Coś czytałem tutaj o sagecomie jakimś co to proponują?

 

A i jeszcze pytanie o nc+go, bo widze, że ktoś tutaj wynegocjował nc+go internet to jest to samo? Chodzi mi oto czy nc+go jest tylko na tablety i smartfony czy też coś podobnego jak canalplusonlinie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze pytanie o nc+go, bo widze, że ktoś tutaj wynegocjował nc+go internet to jest to samo? Chodzi mi oto czy nc+go jest tylko na tablety i smartfony czy też coś podobnego jak canalplusonlinie jest?

 

zastanów sie czy te wodotryski ci są potrzebne , one generują większy abonament , a czy sa przydatne ? zadaj sobie to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ostatnio przedłuzał umowę na pakiet COMFORT+ lub COMFORT+ EXTRA? Jakie sa minimalne ceny jakie mozna wytargować?

 

COMFORT i EXTRA chyba za 34,90 zł to najniżej jak można dostać. Pewnie i tak będą chcieli Ci dać łamaniec z średnią 53,26 z 6C+, Extra, Comfort, Multi jak nie będzie Ci się to podobać to pewnie dołożą gratis na 3 - 4 m HBO. Ja dzwoniłem do DUK właśnie żeby mi dali Comfort z Extra za 34,90zł na 15m i gratis Premium Sport na 3m a potem dodatkowo 20 zł do końca umowy to konsul zaraz mi wyskoczył z łamańcem za 53,26 + wrzesień za free (sygnał od 5 dnia miałem).

 

 

COMFORT+Ekstra proponowali mi kilka tygodni temu za 29,90- bez żadnego wypowiedzenia(do końca umowy miałem 4 miesiące), wysłałem im tylko maila aby zadzwonili i zaproponowali opcje przedłużenia. Nie zdecydowałem się jednak ponieważ z wypowiedzeniem i blizej końca umowy powinno być jeszcze taniej.

 

ps. Mógłby mi ktoś podać link do wzoru wypowiedzenia? Na jaki adres mam je wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września. Na początku lipca dwie absurdalne propozycje. Po złożeniu wypowiedzenia cisza. Wczoraj sms z Krakowa a dzisiaj telefon. Początkowa propozycja Comfort+Extra+,3 HBO, 6C+, VOD za 79 z.ł Ostatecznie średnio za niecałe 74 zł w łamańcu. Poprzednio Comfort+ 6C+ za 59 zł i HBO za średnio 12,50. Trochę więcej za podobną cenę.Lepiej niż rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.umowa do końca września.

obecnie mam comfort + 6x c+, multirum cyfry

dziś pierwszy telefon duk.

comfort+ extra, hbo na 5 msc.na 15msc. za 53zł.

prosiłem o drugi dekoder z twardym dyskiem.usłyszałem ze to niemożliwe.mogą dorzucić drugi dekoder hd.

czy jest możliwe aby dali mi ten drugi dekoder, czekać czy brać i nie kombinować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...