Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co sądzicie o czymś takim:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO

 

Dobranie karty Cameleon 0zł/mies + aktywacja 99zł

Dotychczasowy Pace PVR - 0zł

Dobranie Sagemcom - 0zł

 

Całość: 59zł/mies

 

Oferta super jak dla mnie, ale na razie cisza chodź do końca września jeszcze szmat czasu więc czekam i mam kilka pytań.

Cena stała czy łamaniec? Na ile umowa? Czy wszystkie pakiety na całą długość umowy? Sam dzwoniłeś, czy konsul dzwonił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seven4u faktura to jedno! A drugie, to reklamacja z odsłuchem nagranej rozmowy i będziesz do przodu z żądaniem w razie czego gratyfikacji. Jeśli byłoby inaczej.

Zapewne tak będzie. Już nie raz składałem reklamacje i zawsze były jakieś "gratisy".

 

Z reklamacją jest różnie. Ja składałem do nc+ reklamacje w czerwcu. Jest wrzesień i podobno jest cały czas rozpatrywana a dostałem od nich list że 30dni mają. Teraz będę składał drugą o to, że tak długo to trwa.

 

Pozdrawiam wytrwałych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seven4u faktura to jedno! A drugie, to reklamacja z odsłuchem nagranej rozmowy i będziesz do przodu z żądaniem w razie czego gratyfikacji. Jeśli byłoby inaczej.

Zapewne tak będzie. Już nie raz składałem reklamacje i zawsze były jakieś "gratisy".

 

Z reklamacją jest różnie. Ja składałem do nc+ reklamacje w czerwcu. Jest wrzesień i podobno jest cały czas rozpatrywana a dostałem od nich list że 30dni mają. Teraz będę składał drugą o to, że tak długo to trwa.

 

Pozdrawiam wytrwałych :/

U mnie nigdy tak długo to nie trwało. Składaj reklamacje na reklamacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał z DUK ofertę na maila?

Chodzi mi o ofertę, która pada w czasie rozmowy i chcielibyście się nad nią zastanowić...

 

Dziś powiedziano mi, że wysyłane są tylko maile z przyjętymi ofertami. Prawda?

 

Prawda.

 

Czyli najpierw muszę się zgodzić na daną ofertę? Nie mogę dostać emaila i dopiero na drugi dzień się zdecydować?

Przecież jak się zgodzę na to co powiedziane a w emailu będzie się coś różnić to tylko reklamacja?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ja składałem do nc+ reklamacje w czerwcu. Jest wrzesień i podobno jest cały czas rozpatrywana a dostałem od nich list że 30dni mają. Teraz będę składał drugą o to, że tak długo to trwa.

 

Operator nie może Cię zwodzić i odwlekać rozpatrzenie reklamacji w bliżej nieokreślonym terminie.

Dla Twojej informacji przepisy ustawy - Prawo telekomunikacyjne wyraźnie określają, że jeżeli reklamacja usługi telekomunikacyjnej nie zostanie rozpatrzona w terminie 30 dni od dnia jej złożenia, uważa się, że została ona uwzględniona. Przez rozpatrzenie reklamacji rozumie się wysłanie przed upływem tego terminu przez dostawcę publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych odpowiedzi o uwzględnieniu lub nieuwzględnieniu reklamacji - przepisy nie przewidują przedłużenia terminu na rozpatrzenie reklamacji i w tej sytuacji należy przyjąć, że sprawa Twojego roszczenia została rozstrzygnięta na Twoją korzyść.

 

Przepraszam za OT ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał z DUK ofertę na maila?

Chodzi mi o ofertę, która pada w czasie rozmowy i chcielibyście się nad nią zastanowić...

 

Dziś powiedziano mi, że wysyłane są tylko maile z przyjętymi ofertami. Prawda?

 

Prawda.

 

Czyli najpierw muszę się zgodzić na daną ofertę? Nie mogę dostać emaila i dopiero na drugi dzień się zdecydować?

Przecież jak się zgodzę na to co powiedziane a w emailu będzie się coś różnić to tylko reklamacja?!

Z DUK czasami przesyłają, zwykli nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rozmowie z konsultantem z DUK możesz spokojnie poprosić o przesłanie uzgodnionej oferty na maila przed wyrażeniem zgody na jej załączenie i poprosić o telefon np: za pół godziny bo się musisz namyśleć. Ja tak miałem i bez problemów konsultantka mi przysłała. było nawet pomocne / mail/ przy reklamacji za brak darmowego history hd - uwzględniono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem umowę do końca maja i zadzwoniłem 31 maja i przedłużyłem ale od 1 czerwca tym czasem na umowie mam ze od 31 maja. .Mieszkam zagranica i dopiero niedawno byłem w PL i ta umowę zobaczyłem .Co w związku z tym ?

Mam 6 x 0 i 18 x 79. 90

Mam Multi plus extra plus comfort plus sport i film plus Pace 500gb plus 2 karty kameleon i HBO gratis na 6 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vanulek7. Została zawarta 31 maja a weszła w życie 1 czerwca. Nie może być inaczej. Co chcesz reklamować? :>

@dragon78. To zależy co masz i ile płacisz. Inaczej wróżki Ci nie powiedzą co możesz wyrwać. Na tą chwilę to tylko zęba lub włosy z głowy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ja składałem do nc+ reklamacje w czerwcu. Jest wrzesień i podobno jest cały czas rozpatrywana a dostałem od nich list że 30dni mają. Teraz będę składał drugą o to, że tak długo to trwa.

 

Operator nie może Cię zwodzić i odwlekać rozpatrzenie reklamacji w bliżej nieokreślonym terminie.

Dla Twojej informacji przepisy ustawy - Prawo telekomunikacyjne wyraźnie określają, że jeżeli reklamacja usługi telekomunikacyjnej nie zostanie rozpatrzona w terminie 30 dni od dnia jej złożenia, uważa się, że została ona uwzględniona. Przez rozpatrzenie reklamacji rozumie się wysłanie przed upływem tego terminu przez dostawcę publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych odpowiedzi o uwzględnieniu lub nieuwzględnieniu reklamacji - przepisy nie przewidują przedłużenia terminu na rozpatrzenie reklamacji i w tej sytuacji należy przyjąć, że sprawa Twojego roszczenia została rozstrzygnięta na Twoją korzyść.

 

Przepraszam za OT ;-)

Bez sensu. Reklamacja trzydziestu dni zawsze liczona jest od dnia jej otrzymania przez nc+. Plus kilka dni po tych trzydziestu dniach na doręczenie jej adresatowi. W sumie, to jest więcej niż zawite trzydzieści dni.

Czasem też jest tak, że nc+ pisemnie poinformuje, że w danym dniu wpłynęła do nich reklamacja. Oczywiście taki zabieg powoduje przeciąganie sprawy o następne kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratownik777 o mediaboxa musiałeś mocno walczyć że za aktywację płacisz 49 zł zamiast 199 zł? Jaki dekoder miałeś wcześniej?

Miałem nbox hdtv pospolicie zwany białasem nie musiałem długo walczyć standard podobno jak sie chce zmienic dekoder. Przy 15 miesiacach 49 aktywacja +10 Najem za miesiac lub 199 jednorazowo i bez najmu. Przy 24 miesiącach 49 aktywacja +5 najem lub 199. Pan Konsul mówił że tak jest niestety przy wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem superpremium z HBO dwie karty multiroom oraz pace za 139,9 zł umowa do końca września wypowiedzenie wysłałem dzisiaj zadzwoniłem pod krakowski numer chcąc się dowiedzieć czy wypowiedzenie dotarło miły pan zapytał dlaczego rezynuję odparłem że oferta jak dla mnie za droga po chwili oczekiwania propozycja bez targowania to samo co miałem oraz Filmboxy i Cinemaxy na całą umowę 24 miesiące za 99,9 zł.mi oferta pasuje wiem można było taniej ale płaciłem dużo więc teraz też nie jest najtaniej ale ugrałem 40 zł życzę wszystkim szybkich i dobrych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o czymś takim:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO

 

Dobranie karty Cameleon 0zł/mies + aktywacja 99zł

Dotychczasowy Pace PVR - 0zł

Dobranie Sagemcom - 0zł

 

Całość: 59zł/mies

 

A co tu się zastanawiać? Brać i tyle. Za coś takiego płacę 69,90 (coś tam jeszcze mam pododawane, jakieś IT, net VODYy+, bzdury takie niepotrzebne). Tuner Pace 500 w cenie, HBO na cały okres umowy, to też jest ważne, nie napisałeś czy nie masz czasem na 5 miesięcy. Ja HBO mam na 24 miechy. Tyle tylko, że nigdy nie płaciłem za aktywację drugiej karty, Tobie trzeba te 99 złotych rozbić na okres umowy, 15 czy tam 24 miesiące. Czyli te 4 czy 6 złotych z groszami trzeba dodać, wyjdzie 63 lub 65 złotych hakami. Dwie niezależne karty, co tu więcej zachęcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Reklamacja trzydziestu dni zawsze liczona jest od dnia jej otrzymania przez nc+. Plus kilka dni po tych trzydziestu dniach na doręczenie jej adresatowi. W sumie, to jest więcej niż zawite trzydzieści dni.

 

To o czym piszesz @bogdan425 jest prawdą i ja nigdzie nie napisałem, że jest inaczej. NIemniej jednak jak bardzo by nie "naciągał" terminów związanych z samym obiegiem korespondencji, praktycznie nie ma możliwości, żeby reklamacja złożona w czerwcu nie została rozpatrzona do września.

 

Czasem też jest tak, że nc+ pisemnie poinformuje, że w danym dniu wpłynęła do nich reklamacja. Oczywiście taki zabieg powoduje przeciąganie sprawy o następne kilka dni.

 

To akurat nie ma wpływu na sam termin rozpatrzenia reklamacji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Minęło 9 miesięcy kolejnej umowy już z nc+, wczoraj widzę nie odebrane połączenie z nr 223104545, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, teraz posiadam pakiet słynny Universe, 6xC+, i gratis 3xHBO, 2 cameleony i pace, wszystko za 64zł, i moje pytanie na dziś interesuje mnie to co do tej pory tylko bez HBO, za ile można wyrwać i jak taki pakiet by się nazywał bo po zmianie nazw pakietów nie śledziłem tego i nie ogarniam który jest który :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem też jest tak, że nc+ pisemnie poinformuje, że w danym dniu wpłynęła do nich reklamacja. Oczywiście taki zabieg powoduje przeciąganie sprawy o następne kilka dni.

 

To akurat nie ma wpływu na sam termin rozpatrzenia reklamacji ;-)

Ma wpływ! Ponieważ tak mnie pouczono przez nc+ w przypadku mojej reklamacji. Przyjęcie reklamacji przez Konsula to jedno, a drugie, że musi to jeszcze trafić do odpowiedniego działu. Czyli jak napisałem wyżej.

 

Natomiast zupełnie inna sprawa, jak trwa to dwa miesiące. I jeśli reklamacja nie poszła na piśmie, to po drodze zawalił Konsul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...