Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie rozmowy gdy zadał pytanie czy uruchomić usługę stwierdziłem, że usługa ma być świadczona od 01.08.2014.

Konsultant stwierdził, że dla aneksu nie stosuje się przepisu o odstąpieniu, bo umowa nadal jest ta sama.

 

A Ty sie dałeś nabrać i powiedziałeś TAK?

Z rozmów przedstawionych wynika wyraźnie, że musiałeś w którymś momencie powiedzieć TAK na słowo o rozpoczęciu, obowiązywanie nowej umowy miało być od 01.08, oni tak prowadza rozmowe aby zachecic klienta do wlaczenia nowych uslug od razu ale umowa obowiazuje od miesiaca nastepnego. Klient najczesciej sie zgadza bo zyskuje jeszcze te dni bez nowych oplat ale juz z nowym pakietem.

Standart prowadzenia rozmow nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam all inclusive za 179 (w cenie MR 2xcameleon, pace pvr, drugi tuner mam swój) do końca października. Zaproponowali mi kolejne 15 lub 24 miesięcy w tej samej cenie (jeszcze bez wypowiedzenia, teraz poleciało). Da się coś wyszarpać niżej?

Mogę obciąć fikołki, filmboxy i HBO, bo tego w ogóle nie oglądam.

 

Pozdrawiam

Mi za podobny bo All ale MR premium plus Wimp zaproponowali o 2 PLN wiecej niz obecnie a obecnie place 199 PLN bez 2 groszy :-)

widac All chcą sprzedawac za 179 PLN nie chca zrabatowac MR na cały okres umowy, a umowa na 15 m-cy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do 31.10 i wkrótce zamierzam wysłać wypowiedzenie. Czy taka treść jest ok? Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania. I pyt. czy mając obecnie platyne z multiroom od cyfry jest szansa na łamańca 5x0 10x79,9 Ewentualnie bez HBO i Vod?? Ale z comfort, multi extra, Sport film multiroom i pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki - nie jest to związane z przedłużeniem umowy. Od 1 sierpnia posiadam NC+ Mix z ofertą Universe+ za 49 / 12m (gdybym wybrał proponowaną ofertę pakiety z 6* Canal+ i HBO, to przy podpisaniu umowy płaciłbym 114 złotych (89+25 za HBO)

 

Teraz, dzwoniąc do BOA mogę sobie dobrać Canal+, Canal+ Film i Film2 za 20 zł (cena standardowa, bez lojalki) oraz promocyjnie pakiet 3*HBO + 2* Cinemax za 19,99 (lolajka na 6 mies.).

Zatem za 89,99 miałbym Universe+ 3*Canal+ + 3*HBO + 2*Cinemax.

 

Co sądzicie? Opłaca się? (nie interesuje mnie zbytnio sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to to rozumiem, mi wczoraj comfort+extra, HBO i trzy kanały Canal+ zaproponowali za 79zł stałej opłaty, nawet nie pytałem czy na 15 czy może na 24 miesiące bo od razu podziękowałem, miała być atrakcyjna oferta a była o 1 zł mniej niż poprzednio jak dzwonili. Mam od 3 lat ich najprostszy możliwy dekoder sagema chodzący jak żółw, już nawet nie proszę o coś lepszego, bo to by dopiero pewnie padła suma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ja w piątek wypowiedzenie z punktu poszło.,,, Niestrudzeni operatorzy NC+ już w sobotę wydzwaniali z super propozycja pakiet super premium w niby super cenie za 129 złotych po chwili zeszli na 114.50 .. Nie mogą Ci panowie zrozumieć że ja chcę dalej to samo co mam w podpisie ..Obecnie płacę za wszytko 99 złotych . Jako nowy klient miałbym to samo za 90 złotych..!! Ba nawet do tej oferty za darmo można dostać nowy zestaw sat. (online) choćby go sprzedać komuś bo sam nie potrzebuję.. Jak się zgodzą na to co mam za 90 zeta to zostaję w NC+ A jak nie wezmę nowa umowę we wrześniu na żonę a obecny sprzęt zdam po 30 września.. Tyle tylko że poco ta zabawa z przepinaniem sprzętu..??

 

Nie rozumiem czemu chcą mnie operatorzy NC+ uszczęśliwiać na siłę HBO cinemaxem etc.. Nigdzie w umowie nie ma że przy przedłużeniu umowy muszę brać wyższy pakiet jak mam obecnie... Bo podobno dla mnie opcje mniej niż premium są zablokowane..!! ( tak twierdzą panowie operatorzy NC+ i tak samo jest w punkcie !!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie wezmę nowa umowę we wrześniu na żonę a obecny sprzęt zdam po 30 września..

Obecnie nie ma limitu, ile umów ma jeden abonent! W każdej chwili możesz podpisać drugą.

Jeszcze przyjdą dobre dni. Umowę masz aż do trzydziestego września. Nie rozumiem tylko tego podniecenia, tej nagłej chęci migracji. Teraz i już! Albo życie! Albo śmierć. A przecież wszytko przyjdzie w swoim czasie. Na ile uspokoisz nerwy, na tyle ugrasz swoje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że warto walczyć o swoje przekonałem się wczoraj.

 

Chciałem włączyć 3xCanal+ (filmowe) ale na czas nieokreślony - taką opcję w rozmowie porannej mi przedstawiono, ale chciałem się zastanowić.

Dzwoniąc po południu takiej opcji już nie było, ale była opcja umowy na 15 mies. za 69 zł z 3xC+. Niby to samo, ale jednak lojalka.

 

Postawiłem więc warunek: biorę 3xCanal+ za 20 zł, biorę HBO z Cinemax za 19,90 na 6 miesięcy, ale tylko w pakiecie, a nie jedno albo drugie. I nagle ta pierwsza opcja znalazła się w drodze wyjątku :)

 

Zatem negocjacje i tylko negocjacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę masz aż do trzydziestego września. Nie rozumiem tylko tego podniecenia,

To raczej jakieś nerwowe ruchy NC+ ja złożyłem wymówienie w piątek a od kwietnia praktycznie dwa razy w tygodniu jestem nękany telefonami na temat super ofert NC+. A ostatnio nawet dzwonią co dwa dni...!! Nigdy się z czymś takim nie spotkałem wcześniej a platformy cyfrowe mam od 2002 roku .. Wydaję mi się Cyfrowy Polsat ma gorszy tuner od Mediabox i to mnie jak na razie trzyma przy NC+ bo nawet nie liga ( mecze można obejrzeć w inny sposób.. ) Tym bardziej że mam telefon z plusa i za 45 złotych mam full pakiet z CP.. Dlatego spoko czekam .. Jedynie wcześniej wysłałem wypowiedzenie ( dzięki namolnym telefonom z NC+) zamierzałem wysłać je dopiero po 25 sierpnia br.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie wczoraj złożone w aps.....

"let the game begin" :lol2::wink:

umowa do 30.10.14 więc bez ciśnienia 8)

Więc pisz co i jak bo ja też wysłałem wypowiedzenie a umowa do końca listopada.Będę celował w to samo co mam oprócz Redlight a zamiast Picturebox będę walczył o HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj dzwonili do mnie z nc+ z propozycją przedłużenia umowy i zaoferowali mi pakiet superpremium + z mr za 109.90

Obecnie posiadam: canal+ superpremium hd z cinemax hd i mr za 124zł, umowa ważna do 18.08.2014r , wiem przespałem okres wypowiedzenia, czy idzie zawalczyć o jakąś lepszą/tańszą ofertę?

Umówiłem się, że będą do mnie dzwonić we wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@only19

To wszystko co masz razem z Fboxami powinieneś dostać za 99 i nie więcej. Rozumiem, że migrujesz. W takim razie to nie jest temat dla Ciebie. I nigdzie sam nie dzwoń. Sami się odezwą. Migrujacy z wypowiedzeniem dostają b . dobre oferty. Temat dla migruhacych viewtopic.php?f=174&t=30710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja przedłużyłem umowe na nastepujących warunkach:

- Comfort+

- Multi+

- Extra+

- Premium & Sposrt (6xCanal +)

- HBO

- Cinemax

- Filmbox

- History

- Sundance

- Multiroom Standard ( 2X Cameleon )

- Dekoder ( Pace PVR 500 GB )

Umowa na 15 miesięcy abonament 99.90 zł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...