Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

do końca umowy jakieś 2,5 m-ca. Bez wypowiedzenia jeszcze i mnie już “molestują”

 

mam jednak obawy, że nie otrzymam fajnej propozycji vs. obecnie posiadana.

 

Przysługujące promocje

Extra+44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów

CANAL+za 19,90 zł/m zł dla Abonentów

Multiroom Standard49 0zł/m 10złm dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD0 zł/m dla Abonentów

Eleven Sports11,90 zł/m dla Abonentów

BBC Player0zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłkaza 5 zł/m dla Abonentów
 

Aktualnie płacę 88 zł.

 

Poradzicie coś?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta po targach z dziś (bez wypowiedzenia):

Extra

Canal+ bez 4k

HBO +MAX

MP

Viaplay - 6mcy

dek. 4k z dyskiem

CENA: 99,99

 

Obecnie mam to co wyżej bez Viaplay za 85 (HBO za 0zł).

Powiedziałem, że za drogo i na razie się wstrzymam.

Zgodziłbym się na 90zł - jest szansa?

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2024 o 12:28, wavergreen napisał(a):

Witajcie.

Podpowiedzcie czy to co mam obecnie warto w ogóle zmieniać.

Mam:

Canal Plusy za 19,90

Nowy Comfort+ za 22,50

Co miesiąc do zapłaty 42,40 .

Umowa kończy się z końcem czerwca,potem opłata w prognozie wzrasta do 46,40 i przechodzę na okres nieoznaczony.

Jedyne czego mi trzeba to zmiana dekodera na najnowszy (może być bez dysku).

Dziś rozmowa z konsulem, propozycja optimum+ 24,99 oraz canal plusy 19,90 wszystko na 24m-ce.Razem 44.89/mc.Poprosiłem o wysłanie propozycji na mejla,zgadza się z tym cm było w rozmowie.Moje pytanie do Was chcę zmienić dekoder Wifipremiumbox z dyskiem na nowy inny, najnowszy bez dysku,podczas rozmowy dostałem info, że wymiana dekodera to plus 5zł do rachunku i tego nie można załatwić przy przedłużeniu.Jak najkorzystniej załatwić wymianę dekodera?

Edytowane przez wavergreen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aktualnie mam Nowy Comfort+ do końca czerwca za ok. 36 zł. Propozycje szału nie robią, wypowiedzenia nie składałem. Chciałem utrzymać to samo, usłyszałem, że nie ma takiej możliwości. Jak myślicie, na co mam szansę i za ile? Składać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wavergreen napisał(a):

Dziś rozmowa z konsulem, propozycja optimum+ 24,99 oraz canal plusy 19,90 wszystko na 24m-ce.Razem 44.89/mc.Poprosiłem o wysłanie propozycji na mejla,zgadza się z tym cm było w rozmowie.Moje pytanie do Was chcę zmienić dekoder Wifipremiumbox z dyskiem na nowy inny, najnowszy bez dysku,podczas rozmowy dostałem info, że wymiana dekodera to plus 5zł do rachunku i tego nie można załatwić przy przedłużeniu.Jak najkorzystniej załatwić wymianę dekodera?

@wavergreen Podczas przedłużenia umowy powinno się udać uzyskać bez problemu wymianę dekodera na nowszy. Możesz też uzyskać wymianę dekodera w trakcie trwania umowy, czyli po przedłużeniu w salonie CANAL+ tak samo na dekoder 4K DualBox+ za 5 zł/m bez dysku lub za 10 zł/m z dyskiem 500 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy jest jakaś szansa na zachowanie poniższego w obecnych realiach?

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, w0ojtek napisał(a):

Cześć, czy jest jakaś szansa na zachowanie poniższego w obecnych realiach?

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów

Pakiet jak (mój + (c+4K)) i cena 5zł niższa (a myślałem, że mam najtaniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2024 o 19:54, rybak84 napisał(a):

Witam!

Zaczynają dzwonić i dzwonić.

Obecnie

Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+

 

Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

 

Umowa do 31.05.

Obecnie płacę 44,89.

Czego się spodziewać? 

Najszybciej przedłużona umowa. Bardzo miła, rzeczowa Pani po drugiej stronie.

 

Optimum+, CANAL+, CANAL+ Family

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

 

Pakiet Nowy Comfort został zastąpiony optimum. Cena bez zmian. Dodatkowo 10 kanałów więcej.

 

Dziękuję za pomoc. Umowa przedłużona.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje oferty wymiany dekodera na moduł CAM, a ma brak zgody na wymianę, to przypominam się, że mogę w tym pomóc w trakcie trwania umowy oraz do ofert przedłużenia umowy. Zaznaczam, że przy module CAM nie można mieć usługi Multiroom. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Państwu

Umowa się kończy w październiku. Posiadany pakiet Entry + Canal + Netflix 4k+Polsat:liga mirzów + ViaPlay za 87. Oglądam tylko ligę angielską i rzadziej ligę mistrzów. Wyczytałem, że viaplay ucieka z Polski. Liga mistrżów wraca do canal+. Pytanie się pojawia - co z ligą angielską w Polsce? Czy ktoś coś wie? Czy konsultanci już coś mówią o tym? Podobno canal+ ma przejąć od nowego sezonu. ale to tylko podobno. Liga angielska to wyznacza w 100% wybór TV czy dostawcy. Pomocy. Z góry serdecznie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lukx95 napisał(a):

Jeśli ktoś potrzebuje oferty wymiany dekodera na moduł CAM, a ma brak zgody na wymianę, to przypominam się, że mogę w tym pomóc w trakcie trwania umowy oraz do ofert przedłużenia umowy. Zaznaczam, że przy module CAM nie można mieć usługi Multiroom. :)

Witaj!

Ja dziś przedłużyłem umowę właśnie. I w sumie zapomniałem o to zapytać Panią. W sumie było o dekoderze i jakoś mi umknęło. Zmieniłem nie dawno telewizor na nowszy. Czy faktycznie jest opcja likwidacji dekodera mam ten stary biało czarny i wsadzenie samej karty do tv ? Pozdrawiam 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Obecnie mam:

Nowy Comfort z Canal+, dekoder 4k za 49,99 zł

do tego 2 umowa po starym MR - Pakiet Extra+ z Canal+, MP, dekoder 4k za 40 zł

 

Chcę zrezygnować z drugiej umowy, wczorajsza oferta z DUK:

Extra+ 44,99 zł

Canal+ 19,90 zł

MP 10 zł

Dekoder 4k - 0 zł

dodatkowy dekoder - 15 zł (+ jednorazowo 49 aktywacja)

 

Ogólnie nie jest źle pytanie czy da radę coś utargować na MP i drugim dekoderze - całe życie miałem 2 dekoder za free i jakoś tak za drogo teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rybak84 napisał(a):

Witaj!

Ja dziś przedłużyłem umowę właśnie. I w sumie zapomniałem o to zapytać Panią. W sumie było o dekoderze i jakoś mi umknęło. Zmieniłem nie dawno telewizor na nowszy. Czy faktycznie jest opcja likwidacji dekodera mam ten stary biało czarny i wsadzenie samej karty do tv ? Pozdrawiam 

@rybak84 Tak jest możliwość wymiany dekodera na moduł CAM w trakcie trwania umowy. Jeśli byłby jakiś problem, to mogę pomóc uzyskać Ci taką wymianę.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel Paczkę CANAL+ za 19,90 zł/m powinno się udać wynegocjować i włączyć na infolinii w trakcie trwania umowy. Może być na pewno problem z otrzymaniem kanału C+ 4K UHD w trakcie trwania umowy, bo zazwyczaj do przedłużenia umowy można go wynegocjować za free w cenie głównej paczki CANAL+.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...