Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Posiadam obecnie pakiet:

Extra+ z Canal+ za 84.99 zł( wszystkie kanały Canal+)

Canal+4k za 0 zł

Mistrzowska Piłka za 0 zł

HBO i HBO Max za 0

History i History 2 za 2.99 zł

Viaplay za 19 zł

Dekoder 4k UltraBox+ z dyskiem za 0 zł (za wszystko razem płacę 106.98 zł)

do Tego: 

Movie Fun, Nat Geo Play, Series Fun za 0 zł

 

Umowę ma do końca kwietnia 2024, wypowiedzenie złożone. To co proponują w Strefie Canal+ jakoś mnie nie przekonuję. Dzwonili raz z DUK i nie ukrywam, że interesuje mnie utrzymanie takiego pakietu jak mam oczywiście w jak najmniejszej kwocie. Konsultant zaproponował ofertę kilka zł drożej że względu na wyższy koszt Viaplay. Wiem, że mam jeszcze sporo czasu do końca umowy. Zastanawia mnie czy mogę coś jeszcze z Tego uciąć cenowo czy nie bardzo ewentualnie coś dołożyć  w miarę rozsądnych pieniądzach.

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez MichałLKR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, czerstwy napisał(a):

A z czego chcesz uciąć 

Dlatego pytam, czy ewentualnie można brać za cenę którą mi proponował czy  czekać bliżej końca umowy może coś zaproponują ciekawszego.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu kończy mi się umowa i prośba do Was o opinie w sprawie możliwości obniżenia kosztów.

Czy da się uzyskać lepszą cenę bo wydaje mi się, że tą umowę co mam to przebasowana cena..

 

Teraz mam :

 

Ø  OPTIMUM+ Z CANAL+ I NETFLIX – 94,99

Ø  DOP. DO EXTRA+ DLA OPTIMUM+ Zobowiązanie do: 30.04.2024  - 10,00 zł

Ø  HBO MAX Zobowiązanie do: 30.04.2024 -   0,00 zł

Ø  VIAPLAY Zobowiązanie do: 30.04.2024  - 19,00 zł

Ø  HBO Zobowiązanie do: 30.04.2024  - 20,00 zł

Ø  MISTRZOWSKA PIŁKA Zobowiązanie do: 30.04.2024  - 0,00 zł

Ø  HISTORY HD / H2 Zobowiązanie do: 30.04.2024  - 2,99 zł

Ø  ELEVEN SPORTS Zobowiązanie do: 30.04.2024 -  11,90 zł

Ø  CANAL+4K ULTRA HD Zobowiązanie do: 30.04.2024  - 0,00 zł

Ø  MOVIES FUN 0,00 zł

Ø  MULTIROOM STANDARD  20,00 

Ø  NAJEM DYSK  0,00 zł

Ø  NAJEM 4K ULTRABOX+  0,00 zł

    ŁĄCZNIE 178,88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 12:57, shibby napisał(a):

Z N`ką jestem od samego jej początku (naście lat będzie). Umowę mam do końca marca 2024r. ale już wydzwaniają z ofertą na przedłużenie. Obecnie mam:

- Extra + z Canal+ - 79,99pln

- Adventure TV HD - 0.51pln

- H2 TV HD - 1,99pln

- History HD - 1,99pln

- HBO - 0,00pln

- Sportklub - 0,51pln

- HBO Max - 0,00pln

- Series Fun - 0,00pln

- Movies Fun 0,00pln

- Dekoder Mediabox+ - 0,00pln (dawniej 5pln ale wciągnęli mi to widzę w abonament)

- 2x Multiroom Standard Box+/HD ABD (te stare, srebrne mydelniczki) - 20pln

----------------

RAZEM 104,99pln

 

Dzwonili w piątek.

Rozbijając na poszczególne elementy proponują mi
- pakiet extra z canal+ - +10pln
- HBO - +5pln
- multiroom +2pln
- History / H2 +2pln

- reszta bez zmian

Jeden dekoder multiroom oddałem w między czasie więc obecnie płacę 94,99pln. Zaproponowali mi 108pln przez pierwsze 6mc i później 113pln - nie pamiętam nawet z jakiej racji. Mało istotne... powiedziałem, że dla mnie 100pln to max maxów co mogę zapłacić, że nie po to oddawałem dekoder by zejść z ceny by teraz znów ją podbijać nie dostając nic w zamiast... A nie czekajcie, proponują mi TVP Player na 6mc który już mam na rok wykupiony oraz BBC player oraz ligę mistrzów Polsat Sport - tyle że ja sportu nie oglądam...

Edytowane przez shibby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Krzysiek11:) będę o tym pamiętam, jak kolejny raz zadzwonią :)

 

Z HBO wykłucam się regularnie co 2 lata, bo mając platformę "N" miałem HBO i kanały npremium w pakiecie głównym. Później jak N połączyło się z Cyfrą+ to zamienili npremium na canal+ i za to płaciłem 79,99pln na takiej dziwnej (przejściowej) umowie 6-miesięcznej. Po tym czasie straszyli że mam podpisać umowę z nc+ albo będę płacił po 180pln ale "takiego" bo regulamin mówił, że po 6mc umowa przechodzi na czas nieoznaczony za 89,99 na której przesiedziałem jeszcze rok - mam znajomego który do dziś na umowę z "N" a nie "NC+" czy Cyfrą+ i jest na starych warunkach i ma "dożywotnio" pakiet z HBO i Canal+sami za 89,99pln :D

No ale wracając... zaczęli wyłączać kanały w moim pakiecie i po miesiącu włączać je w NC+. Wtedy zmuszony zostałem podpisać nową umowę i wtedy NC+ mnie wrobiło, bo na określenie warunków "to co mam za tyle co mam" wywalili mi HBO z pakietu na promocję, czyli extra + canal+ za 79,99 + hbo za 0pln. Zauważyłem to po 2 latach jak znów przyszło przedłużać umowę. Od tamtego czasu zawsze muszę im o tym przypominać i się wykłucać, raz o 20pln za hbo a teraz o 5pln za hbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę przedłużyłem na takich warunkach

 

Optimum  24,99 zł 
CANAL+ SERIALE I FILMY  0 zł/12 m i 10 zł/12m

HBO + HBO Max 0 zł/3m
BBC Player 0 zł/24m
Dop. do Extra+ dla Optimum+ 0 zł /1m
MULTIROOM STANDARD  12,00 zł x 3 
Najem Dysk  0,00 zł 
Najem Wifi PremiumBox+ 0,00 zł 

 

dziś zadzwoniłem pod numer 22 3104747 I otrzymałem  Playera: "PLAYER (z reklamami) 0 zł 6 m dla Abonentów (11/23) trochę negocjacji i uprzejma Pani się zgodziła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeglądnąłem kilkanaście ostatnich stron ale nic nie dopasowałem do mojego zapytania...

Posiadam

Pakiet Superpremium+

z HBO Max za 0zł,

SERIES Fun za 0zł,

Filmbox Pack za 0zł,

Mistrzowska Piłka za 0zł,

CANAL+4K ULTRA HD za 0zł,

Najem 4K UltraBox+ z dyskiem za 0zł

w tym 3 x Multiroom z czego jeden biały za 0zł i dwa boxy po 15zł.

 

Wszystko łącznie za 129,99PLN.

 

Czy jest opcja na utrzymanie ceny? Proponowane obecnie ceny oscylują w granicach 150zł/m. REZYGNACJA ZŁOŻONA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Silver_ napisał(a):

W środę przedłużyłem na takich warunkach

 

Optimum  24,99 zł 
CANAL+ SERIALE I FILMY  0 zł/12 m i 10 zł/12m

HBO + HBO Max 0 zł/3m
BBC Player 0 zł/24m
Dop. do Extra+ dla Optimum+ 0 zł /1m
MULTIROOM STANDARD  12,00 zł x 3 
Najem Dysk  0,00 zł 
Najem Wifi PremiumBox+ 0,00 zł 

 

dziś zadzwoniłem pod numer 22 3104747 I otrzymałem  Playera: "PLAYER (z reklamami) 0 zł 6 m dla Abonentów (11/23) trochę negocjacji i uprzejma Pani się zgodziła 

Miałeś prędzej canal+ paczkę za 19,90zł lub w innej cenie, że dostałeś za 10zł filmowe canal+

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
3 godziny temu, Krzysiek91 napisał(a):

Witam

Przeglądnąłem kilkanaście ostatnich stron ale nic nie dopasowałem do mojego zapytania...

Posiadam

Pakiet Superpremium+

z HBO Max za 0zł,

SERIES Fun za 0zł,

Filmbox Pack za 0zł,

Mistrzowska Piłka za 0zł,

CANAL+4K ULTRA HD za 0zł,

Najem 4K UltraBox+ z dyskiem za 0zł

w tym 3 x Multiroom z czego jeden biały za 0zł i dwa boxy po 15zł.

 

Wszystko łącznie za 129,99PLN.

 

Czy jest opcja na utrzymanie ceny? Proponowane obecnie ceny oscylują w granicach 150zł/m. REZYGNACJA ZŁOŻONA.

Nie ma szans na utrzymanie ceny, wzrosną opłaty za Multiroom i HBO MAX. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie posiadam Multi House (wypowiedzenie na obie złożone 11/2023):

 

1) Optimum+ (do 31.12.2023r) za 35 zł, w tym:

- 30 zł pakiet Optimum+

- 0 zł - Multiroom

- 5 zł + 0 zł - Ultrabox 4K + Wifibox+

 

2) Extra+ (do 31.01.2024r) za 25 zł, w tym:

- 10 zł pakiet Extra+

- 10 zł - Multiroom

- 5 zł + 0 zł - Ultrabox 4K + Wifibox+

 

W salonie dowiedziałem się że:

- pierwszą umowę: - mogę pozostawić tak jak jest i wymienić Wifibox+ na Wifi Premiumbox+ za 0 zł lub na Dualbox 4K za 20 zł.

- na drugą umowę: - pakiet Extra za 20 zł + Multiroom 12 zł + Ultrabox 4K za 5 zł i wymienić Wifibox+ na Wifi Premiumbox+ za 0 zł lub na Dualbox 4K za 8 zł

 

Chciałbym płacić za te multihousowe umowy tyle samo i zamienić w nich Wifiboxy+ na Dualboxy 4K w cenie max 5 zł.

 

Na jaką najlepszą ofertę mogę liczyć? Dodam iż mogę ewentualnie zejść z pakietu Extra+ na Optimum+.

Pomóżcie proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Umowa ważna do 31.12.2023. Wypowiedzenie złożone w listopadzie. Wcześniej wszystkie oferty powyżej 100 zł. Dwa dni temu pierwszy telefon z DUK i od razu przedłużenie załatwione.
Umowa 24 miesiące. Jedyny wzrost ceny związany z zamianą pakietu nowy comfort 22,50 zł na optimum 24.99 zł. Reszta cen utrzymana.

Optimum 24.99 zł
C+ z 4k 19.90 zł
HBO z max 20 zł
Eleven 11.90 zĺ
MP 5 zł
Hustler 6m 0zł/ 5zł
Player 6m 0 zł potem wyłączenie
Dekoder 4k z dyskiem 0 zł
Wifibox 0 zł
Wifibox 10 zł

Razem 91,79 zł 6m/ 96,79 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2023 o 13:36, bifu napisał(a):

Mam dwie umowy ( zamiast starego multiroomu ) na łącznie 109 zł, do końca stycznia 2024r.:

1. ta karta z modułem za 36.90 zł to Extra + z Canal +:

- mistrzowska piłka 0 zł

- eleveny 11.90 zł

- najem modułu 0 zł

2. karta + dek  za 71.79 zł to Optimum + :

- mistrzowska piłka 5 zł

- eleven 11.90 zł

- canal 19.90 zł

- najem 0 zł

Razem 109 zł

Ostatnio się mocno uaktywnili z ofertami nowej umowy, ale takie zaj……warunki oferują, że szybko się kończą nasze rozmowy. Mianowicie po super upustach i konsultacjach z kierownikiem 😁 ta sama oferta w cenie 145 zł.   Za ile takie coś jest do wynegocjowania ?


 

 

Może się komuś przyda. Ostatecznie stanęło na tym, że pierwsza umowa, została jak była czyli 71.79, druga zaś podrożała do 45 zł. Zaakceptowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
16 godzin temu, gree napisał(a):

Witam,

Aktualnie posiadam Multi House (wypowiedzenie na obie złożone 11/2023):

 

1) Optimum+ (do 31.12.2023r) za 35 zł, w tym:

- 30 zł pakiet Optimum+

- 0 zł - Multiroom

- 5 zł + 0 zł - Ultrabox 4K + Wifibox+

 

2) Extra+ (do 31.01.2024r) za 25 zł, w tym:

- 10 zł pakiet Extra+

- 10 zł - Multiroom

- 5 zł + 0 zł - Ultrabox 4K + Wifibox+

 

W salonie dowiedziałem się że:

- pierwszą umowę: - mogę pozostawić tak jak jest i wymienić Wifibox+ na Wifi Premiumbox+ za 0 zł lub na Dualbox 4K za 20 zł.

- na drugą umowę: - pakiet Extra za 20 zł + Multiroom 12 zł + Ultrabox 4K za 5 zł i wymienić Wifibox+ na Wifi Premiumbox+ za 0 zł lub na Dualbox 4K za 8 zł

 

Chciałbym płacić za te multihousowe umowy tyle samo i zamienić w nich Wifiboxy+ na Dualboxy 4K w cenie max 5 zł.

 

Na jaką najlepszą ofertę mogę liczyć? Dodam iż mogę ewentualnie zejść z pakietu Extra+ na Optimum+.

Pomóżcie proszę...

Nie ma takiej możliwości na drugiej umowie, żeby zostawić w takiej samej cenie. 20 zł za pakiet Extra+ to minimum, Multiroom z dekoderem 4K bez dysku 20 zł/m zarówno na pierwszej i drugiej umowie oraz najem dekodera głównego 5 zł/m. Innych ofert nie będzie.

2 minuty temu, Krzysiek11:) napisał(a):

 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam:

PAKIET NOWY COMFORT+  24,99

DOPEŁNIENIE DO EXTRA+   15,00

MULTI MAN PACK.                15,00

ELEVEN SPORTS.                  10,00

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX 29,00

CANAL+                                    19,00

MULTIROOM STANDARD.        10,00

NAJEM DYSK                             5,00

NAJEM 4K ULTRABOX+.           5,00

Razem.                                      132,99

 

Umowa do końca lutego 2024, proszę, powiedźcie co mogę z tego wyciągnąć dodatkowo, ewentualnie czy uda się utrzymać cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca roku oferta po starym multiroomie: Pakiet Extra+ z CANAL+, Viaplay, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem 4K UltraBox+ łącznie za 49 zł

Z uwagi na brak pewności nadawania przez Viaplay odpuściłem ich póki co i wczoraj taka oferta:

Cytat

Nowy Start+, Opłata najem N9 UltraBox+ 14,99 zł/m-c

Co myślicie? Da się taniej?

 

Edytowane przez mariusz5891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam dwie odrębne umowy na paczka c+, pakiet extra, mistrzowska piłka, dekodery wifi sagemcom i do jednej umowy Netflix za 38zl. Za wszystko 132,90. Umowa do 31.12.2023, złożone wypowiedzenie. Proponowali mi to samo za 143 zl. Czy jest szansa ugrać coś więcej, ewentualnie za niższą cenę? Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...