Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Viaplay Total za 39 zł/m , bo obecnie jest za 19 zl/m. Możliwe, że na innej opcji coś uda się zrabatować. Ale to trzeba by sprawdzić już w systemie.

A tak z ciekawości... Dla przedłużających umowę, którzy przy pakiecie Superpremium+4K mieli Viaplay za 0 zł, nie ma już opcji za 0 przy przedłużeniu? Jak to obecnie wygląda? Jaka jest najniższa możliwa opłata za Viaplay w ofercie Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Zmiana ceny wynika z zakończenia promocji Multiroom Standard 0 zł/m. Teraz cena za tą usługę to 12 zł/m. Co do samej propozycji, ciężko stwierdzić tak na sucho, czy można coś lepszego zaproponować. To widać tylko w systemie. Wymiana na dekoder 4K wiąże się z opłatą za najem sprzętu w wysokości 5 zł/m bez dysku, 10 zł/m z dyskiem. 

Czyli to że ktoś dostaje ofertę typu

Optimum+ za 24.99 lub Extra+ za  44.99zl i paczkę wszystkich C+ za 19.99zl to nie wynika z dobrej woli konsultanta i dla mnie taka oferta lub zbliżona może nie być w ogole dostepna?

 

Edytowane przez kredens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

 

3. Nie ma możliwości dobrania dekodera 4K za 0 zł/m do usługi Multiroom. Obecnie wydawany jest model 4K DualBOX+ w usłudze Multiroom za 20 zł/m bez dysku lub 25 zł/m z dyskiem.

Te 20 czy 25 zeta to cena za sam dekoder czy łącznie z opłatą za MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, kredens napisał(a):

Czyli to że ktoś dostaje ofertę typu

Optimum+ za 24.99 lub Extra+ za  44.99zl i paczkę wszystkich C+ za 19.99zl to nie wynika z dobrej woli konsultanta i dla mnie taka oferta lub zbliżona może nie być w ogole dostepna?

 

To zależy od wielu czynników - obecnego pakietu, wysokości abonamentu itd. Najlepiej sprawdzić to w systemie, bo na sucho ciężko mi wróżyć. 

 

@czerstwyto koszt dekodera i usługi. ;)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa do końca grudnia (wypowiedzenie nie złożone)

 

Optimum+ za 24,99zl

Canal+ za 19,90

Canal+ 4 k za 0zl (zlecone wyłączenie 31.12.2023r)

Dekoder ultrabox 4K 0zł

dysk 1TB 0zł

razem 44,89zł

 

 

 

Od 1.01.2024r  (umowa na czas nieokreślony)

Optimum+ 28,99zł

Canal+ 19,90zł

dekoder ultrabox 4K 0zł

dysk 1TB 0zł

razem 48,89zł

 

czy da się coś więcej gdybym chciał przedłużyć ?

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Wrzucam to bo moze komus sie przydac.

Dzisiaj przedluzylem na nast warunkach 

Optimum+ 24.99zl
CANAL+ 19.99zl cala paczka
CANAL+ Family
CANAL+4K ULTRA HD 0zl
MISTRZOWSKA PIŁKA 0zl
Najem Dysk 0zl
Opłata najem N9 UltraBox+ 0zl

dolozym kolekcje bbc i player na 6mies  Razem 44.89

Poprzedniao  mialem jakis pakiet (nie pamietam nazwy) i doplacalem 10zl za dopelnienie do extra a za paczke C+ 24.99 Lacznie jakis 57zl Reszte czyli deki i mistrzowska pilke mialem za 0zl

Druga umowe przedluzylem na identycznych warunkach ale zostawilem hbo max za 20zl i multiroom za 0zl jeden dek nadal mam na camelku.Koles koniecznie chcial mi wcisnac oplate 12zl za MR wiec nie dajcie sie nabrac.Do salonu c+ nawet nie ma po co chodzic bo tam nie ma zadnych ofert.Umowa na 24mies 

Pozdrawiam 

Edytowane przez arras74
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
2 godziny temu, mxv1 napisał(a):

Moja umowa do końca grudnia (wypowiedzenie nie złożone)

 

Optimum+ za 24,99zl

Canal+ za 19,90

Canal+ 4 k za 0zl (zlecone wyłączenie 31.12.2023r)

Dekoder ultrabox 4K 0zł

dysk 1TB 0zł

razem 44,89zł

 

 

 

Od 1.01.2024r  (umowa na czas nieokreślony)

Optimum+ 28,99zł

Canal+ 19,90zł

dekoder ultrabox 4K 0zł

dysk 1TB 0zł

razem 48,89zł

 

czy da się coś więcej gdybym chciał przedłużyć ?

Da się zapewne utrzymać cenę i coś dorzucić na kilka miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

29 zł/m za Viaplay Medium+, 39 zł/m za Total i to są ceny minimalne, inne nie są odtwarzane. 

@Krzysiek11:) ale nawet przy przedłużeniu umowy po uprzednim złożeniu wypowiedzenia? Przykładowo mam Viaplay za 0 zł, to nie będę miał żadnego pola do negocjacji? DUK też nie przedłuża już umów za 0 zł? Serio zostaje tylko i wyłącznie 29/39 zł za odpowiednio Medium/Total?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam info, bo komuś może się przydać.

 

Po wypowiedzeniu odtworzyłem dotychczasowy pakiet w tych samych cenach, co przez ostatnie 2 lata, tylko multiroom wzrósł z 10 zł na 12 zł, czyli:

 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Cinemax 0 zł/m dla Abonentów  - na 24 miesiące (07/20), (po 24 miesiącach umowy 15 zł)

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów,

Multiroom Standard opłata 12 zł/m dla Abonentów, (tu wzrosło 2 zł: czyli z 10 zł na 12 zł)

Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20),

Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

 

Dodatkowo dali mi 2 bonusy (których nie miałem w starej umowie):

1) FILMBOX-y na 1 miesiąc gratis (później same się wyłączą)

2) Player (z reklamami) na 6 miesięcy gratis (później sam się wyłączy)

 

Także generalnie potwierdzam: MOŻLIWE JEST ODTWORZENIE TEGO SAMEGO PAKIETU W DOTYCHCZASOWEJ CENIE (tylko mulitiroom delikatnie w górę), 

Edytowane przez primanus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna oferta to dwie umowy pierwsza to

Optimum+ 25zł

Hbo+M-20

C+ 20

MPiłka-0

Dopełnie E+do O+ -10

Najem -5

Multiroom -0

druga:

Ekstra+ z C+. 25

Hbo+M. 20

MPiłka-0

SeriesF-0

Razem 125zł.

Wypowiedzenie złożone, umowa ważna do końca grudnia. I jak sądzicie jestem w stanie coś ugrać, wyrwać taniej, ewentualnie utrzymać tą ofertę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dwóch latach :)

Przeglądnąłem kilkanaście ostatnich stron ale nic nie dopasowałem do mojego zapytania...

Posiadam Pakiet Superpremium+ z HBO Max z 0zł, SERIES Fun za 0zł, Filmbox Pack za 0zł, Mistrzowska Piłka za 0zł, CANAL+4K ULTRA HD za 0zł, Najem 4K UltraBox+ z dyskiem za 0zł w tym 3 x Multiroom z czego jeden biały za 0zł i dwa boxy po 15zł. Wszystko łącznie za 129,99PLN.

 

Czy jest opcja na utrzymanie ceny? Proponowane obecnie ceny oscylują w granicach 150zł/m. REZYGNACJA ZŁOŻONA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś umowa przedłużona:

Extra+ 44,99 zł /24 m

BBC Player 0zł/24m 

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/24m

CANAL+ za 19,90 zł/24m

Eleven Sports 11,90 zł/24m

Filmbox Pack 10 zł/24 m

HBO i HBO Max 0 zł/3 m 

Mistrzowska Piłka za 0zł/24m 

PLAYER (z reklamami) 0zł /6 m

Najem 4K UltraBOX 1 TB za 0 zł/24m

Za całość 86,79 zł

Umowa na 24 miesiące, ale co ciekawe było też można na 15 miesięcy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2023 o 12:13, Krzysiek11:) napisał(a):

Tak, to jedyne oferty na Viaplay. Nie ma już ofert za 0/5/10/15/19 zł/m. 

@Krzysiek11:) Ok, bardzo Ci dziękuję za konkretną odpowiedź. A powiedz mi, jeśli ktoś przedłuży umowę z Viaplay za 29/39 zł, to co się stanie, gdy Viaplay opuści w trakcie trwania umowy polski rynek? Wysokość abonamentu będzie automatycznie pomniejszona o te 29/39 zł, czy będzie trzeba to płacić do końca okresu zobowiązania? Jest jakiś zapis na ten temat w obecnie proponowanych aneksach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2023 o 21:30, czerstwy napisał(a):

Umowa o rok była beee a teraz by sie chciało najniższe stawki jak maja wieloletni abonenci.Nie odpowiada Optimum za 29-35 zeta to jest pakiet S za 30 zeta w konkurencji.

Osobnik nie rozumie że standardy ustala operator a nie on . Nie odpowiada to nara.

Z uwagi na takie aroganckie posty jak powyżej napiszę tylko, że dalej bez problemu można dostać Optimum+ za 29,99 PLN (bo taką ofertę dostałem) schodząc z wyższej kwoty za niższy pakiet. Czy przedłużyłem czy nie to już inna sprawa bo forum jest mocno monitorowane i są tu użytkownicy, którzy przekazują takie informacje do Canal+. Jak ktoś miał/ma Mistrzowską Piłkę to dalej ją można dostać za zero zł.

Natomiast takie małowartościowe bzdety jak BBC Player to dorzucają każdemu za friko.

Dla osobnika czerstwy napiszę tylko, że grubo się myli i nie jest tak zero-jedynkowo jak by chciał i jak mu się wydaje.

  • Popieram 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...