Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam pakiet.

PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K- 109.99 zł

MULTI MAN PACK- 20 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA- 0 zł

Za wszystko płace obecnie 129.99 zł.

Umowa do końca roku.

Wypowiedzenie wysłane już dzwonią z ofertą.

Co mogę ugrać w tej cenie?

 

Dzięki 

 

 

 

Edytowane przez Powerbox
Więcej informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Identyczna ofertę jak obecnie. 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, BBC Player, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack

Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-01-2024

Koniec okresu oznaczonego 31-12-2025

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99 zł

Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Taka oferta.

 

Brać?

Edytowane przez Powerbox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2023 o 21:04, bez_cukru napisał(a):

Witam. Po wypowiedzeniu- taką ofertę dostałem, mam 14 dni na rezygnację. Zależało mi na pełnym pakiecie programów Canal+ i krótkiej umowie.  

 Relax+ 24,99 zł 12 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (08/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)  =  44,89 zł.

a nie chciałeś/ nie dało się na 24 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam (umowa podpisana w styczniu 2022, byly wtedy inne pakiety):

 

nowy Comfort z Canal+ 79,99zl

VOD+ 0zl

Canal+ 4K Ultra HD 0zl

najem sprzetu (4K Ultrabox+) 10zl

 

razem 89,99zl
 

Na jakie oferty wg Was moge liczyc? Na jakie aktualne pakiety sie zgadzac? :) Umowa konczy sie w lutym 2024r.

Edytowane przez Rivam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowe mam do końca listopada, ale jako,że zbyt późno dałem wypoeiedzenie, to umowa kończy mi się z końcem grudnia.

 

Moja umowa

 

https://m.fotosik.pl/zdjecie/664c8d85b393e473

 

Dzis dzwonili z Duk. Płacę za nią 138.99zl. Chciałem zejśc z ceny albo utrzymać, to zaproponowali 150.99zl. O niższej cenie nie była chętna rozmawiać, jedynie kombinacja pakietami, aby zejść w dół. Nie jestem zadowolony. 

 

Da się dostać lepszą ofertę? Nie jestem zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Powerbox napisał(a):

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, BBC Player, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack

Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-01-2024

Koniec okresu oznaczonego 31-12-2025

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99 zł

No proszę, a do mnie pani zadzwoniła jakoś 2 miesiące temu (umowa do 29 lutego 2024) i, przy moim obecnym abonamencie składającym się z:

- Superpremium+ 4K - 109,99 zł

- Viaplay - 19 zł

- Series Fun - 0 zł

- Mistrzowska Piłka - 0 zł

- Multiroom Standard (z 4K Ultrabox+ i Wifi Box) - 0 zł

 

...zaproponowała to samo za 138,99 zł, a gdyby Viaplay się zwinęło (wtedy jeszcze była wersja, że do 2023 ich nie będzie), to rachunek zmniejszy się o 19 zł. Dawałoby to podwyżkę o 10 zł względem tego co mam obecnie, bo przed wzięciem Viaplay płaciłem 109,99 zł. Kilka dni wcześniej inna pani krzyknęła za to 145,99 zł czy jakoś tak, więc zacząłem się zastanawiać, czy dobrze zrobiłem odrzucając to 138,99 zł, bo może tak się zmieniły realia, ale widzę, że nadal da się to wyrwać w takich samych pieniądzach. No cóż, niedługo trzeba będzie słać wypowiedzenie, o ile kojarzę to czas mam na miesiąc przed końcem umowy.

Edytowane przez mbas
pomyłka w cenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

zbliża się koniec więc dzwonią ale z racji, że nie wiadomo było co dalej z prawami posiadanymi przez viaplay mówiłem konsultantom, ze jeśli będzie wiadomo kto co łyknie po nich to będzie można pogadać o ew. dalszej współpracy z C+. Teraz coś się nakreśliło i można zaryzykować przedłużenie. Posiadam ofertę z pakietu suprepremium 4K z netflix 4K (nie sam pakiet) ale w formie łamańca gdzie pakietem bazowym jest extra z c+ i Netflix 104,99, HBO max 0zł, Netflix 4K 17zł, HBO 20zł, Series Fun 0zl, Filmbox pack 5zł, Mistrzowska Piłka 0zł, eleven 11.90, Movies fun 0zł, C+4K UHD 0zł. Całość na cameleonie za 158.89. W ICA widnieje oferta za 151.89 gdzie Extra z c+94.99, eleven 11.90, C+4K UHD 10, Movies Fun 0, HBO 25, Filmbox pack 0 (wyżej stoi, że tylko przez 1 miesiąc), HBO Max 10zł Cena uwzględnia rabaty 2x 5zł za zgody i e fakturę. Chcę zejść z ceny i się zastanawiam czy lepiej targować o Superpremium czy łamańcu gdzie bazą jest extra z c+ i ewentualnie jakieś dodatki. Myślałem aby wziąć extra z c+ MP i HBO z Max zrezygnować z filmbox bo tam za wiele ciekawych treści nie ma. Natomiast jeśli chodzi o eleveny to dobierać w opcji ON/OF co 2 m-ce. No i jeszcze kwestia Netflixa, którego dzielę we 4 i w razie jak się to zakończy zrezygnować. Viaplay mam od kolegi także nie potrzebuję własnego. Jeśli chodzi o c+4K i cameleona to man jeszcze C+ box 4K android online, na którym czasem go odpalam a ogólnie wziąłem go bo przy jednym z aneksów gdzie dobierałem netflix na 4 osoby gdzie 12mcy było za free a kolejne normalnie konsultant powiedział, że tylko z c+4K ta promocja jest możliwa. Także jeśli nie jest wymagany to niekoniecznie jest mi potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po dłuższym okresie.

 

Do tej pory:

Umowa 1: Start+ z dopełnieniem do Comfort+, CANAL+, C+4K, dekoder 4K za 44,89 (14.99+10,00+19,90+0,00+0,00)

Umowa 2: Extra z CANAL+, C+4K, Mistrzowska Piłka, HBO, HBO Max, dekoder 4K z dyskiem, netflix za 103,00 (35,00+20,00+5,00+5,00+38,00)

 

Nowa propozycje

Umowa 1: Optimum+ za 34,99 zł , CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, CANAL+ za 19,90 zł/m zł, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m

Umowa 2: Extra+ z CANAL+ 45 zł, Netflix 38 zł/m, Filmbox Pack 0 zł/m, HBO i HBO GO 25 zł/m, PLAYER (z reklamami) 0 zł 6 m , UltraBOX+ 4K z dyskiem za 10zł.

 

Generalnie nie jest źle: 1umowa więcej 10zł ale ciut więcej, 2umowa 15zł(liczyłem się z tym) ale filmboxy i player na pół roku.

 

Co sądzicie? Mam 7 dni na akceptacje

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arminvanpiekarz Do kiedy masz te umowy? Jak masz za 24,99 zł/m łącznie pakiet główny Comfort+ w formie niższego pakietu+dopełnienie, to po złożonej rezygnacji ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego możesz negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m na głównej umowie. Na drugiej dodatkowej umowie specjalnej też po złożonym wypowiedzeniu możesz próbować negocjować utrzymanie ceny głównego pakietu za 35 zł/m lub z lekką podwyżką do 40 zł/m + te dodatki co dostałeś. Co do HBO z HBO Max na dodatkowej umowie to jak masz łącznie 20 zł/m za tę opcję to możesz negocjować utrzymanie kwoty 20 zł/m za to jeśli do tej pory tyle płaciłeś.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2023 o 17:05, FazaFm napisał(a):

 

Witam mam niemal identyczną ofertę na dekoderze głównym. ( O tą nie pytam bo warunki dostałem jak wyżej)

Na drugiej umowie dobranej zamiast multiroom na cameleonach mam:

Pakiet extra z Canal+ za 25 zł

Series fun 0 zł

Mistrzowska piłka 0 zł

Movies fun 0 zł

Najem 4K 5 zł

Najem dysku 5 zł

+ Multiroom z dekoderem 4K 20 zł

 

Proponują mi za to 65 zł , a jeśli nie przedłużę umowy i przejdzie ona na czas nieokreślony to będę mial opłatę 64 zł.

Proszę o powiedź czy da się coś taniej  przedłużając umowę. Oczywiście dawali mi filmboxy na całą umowę gratis ale jakoś nie są mi one potrzebne.

Przedłużyłeś kolego czy przeszedłeś na nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia.

Obecnie:

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), (po 24 miesiącach umowy 15 zł)

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów,

Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów,

Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20),

Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

 

Mam 4 pytania:

1) Czy da się otrzymać to samo co powyżej od DUK (po wypowiedzeniu umowy)?

2) Jeśli punkt 1 będzie na "tak",  to czy rzeczywiście da się utrzymać darmowe Cinemax-y przez 24 miesiące w (nowej) umowie?

3) Jeśli punkt 1 będzie na "tak",  to jaka jest w obecnie podpisywanych umowach zwyżka na pakiecie Extra+ po okresie umowy (też 4 złote - tak jak mam dotychczas)?

4) Czy da się utrzymać multiroom za 10zł ?

 

Osoby zorientowane w temacie uprzejmie proszę o konkretne odpowiedzi.

 

 

 

Edytowane przez primanus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Ale @Powerboxnie ma w swojej ofercie Viaplay, dlatego ma taką ofertę.

 

Obecnie Viaplay Total kosztuje minimum 39 zł/m, dla tych, którzy mieli go za 19. 

To w takim razie dziwne, że gdy Viaplay się wyniesie, to rachunek zmniejszyłby mi się tylko o 19 zł, a nie 39. Czyli co, odrzuciłem dobrą ofertę za to wszystko 138,99 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, primanus napisał(a):

Umowa do końca stycznia.

Obecnie:

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), (po 24 miesiącach umowy 15 zł)

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów,

Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów,

Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20),

Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

 

Mam 4 pytania:

1) Czy da się otrzymać to samo co powyżej od DUK (po wypowiedzeniu umowy)?

2) Jeśli punkt 1 będzie na "tak",  to czy rzeczywiście da się utrzymać darmowe Cinemax-y przez 24 miesiące w (nowej) umowie?

3) Jeśli punkt 1 będzie na "tak",  to jaka jest w obecnie podpisywanych umowach zwyżka na pakiecie Extra+ po okresie umowy (też 4 złote - tak jak mam dotychczas)?

4) Czy da się utrzymać multiroom za 10zł ?

 

Osoby zorientowane w temacie uprzejmie proszę o konkretne odpowiedzi.

@primanus Odpowiadając na Twoje pytania:

1.) Tak da się po złożonej rezygnacji odtworzyć Twoją obecną ofertę w tej samej cenie poza Multiroom, który wzrósłby tylko o 2 zł więcej miesięcznie. Możesz dostać do nowej oferty dodatkowo kolekcję BBC Player bez opłat na całą umowę.

2.) Tak da się utrzymać i odtworzyć na kolejny okres umowy darmowe Cinemaxy.

3.) Nic się nie zmieniło i nadal cena pakietu głównego Extra+ wzrasta o 4 zł/m więcej po przejściu na czas nieoznaczony umowy. Jednak mimo wszystko nie opłaca się być na nieokreślonym czasie umowy zarówno w starych ofertach i nowych, bo ceny opcji dodatkowych szczególnie tych darmowych przechodzą na opłaty cennikowe bez promocji. Także lepiej przedłużać umowę, by utrzymać darmowe opcje.

4.) Multiroom Ci wzrośnie w nowej ofercie z 10 zł/m do 12 zł/m.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja przedłużenia, 6 dni na klepnięcie, macie jakieś sugestie odnośnie oferty 

 

Optimum  24,99 zł 
CANAL+ SERIALE I FILMY  0 zł/12 m i 10 zł/12m

HBO + HBO Max 0 zł/3m
BBC Player 0 zł/24m
Dop. do Extra+ dla Optimum+ 0 zł /1m
MULTIROOM STANDARD  12,00 zł x 3 
Najem Dysk  0,00 zł 
Najem Wifi PremiumBox+ 0,00 zł 

 

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ Seriale i Filmy 0 zł 12 m i 10 zł/m dla Abonentów (10/23), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Multiroom Standard 12 zł/m dla Abonentów (04/23) - L, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Silver_ napisał(a):

Propozycja przedłużenia, 6 dni na klepnięcie, macie jakieś sugestie odnośnie oferty 

 

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ Seriale i Filmy 0 zł 12 m i 10 zł/m dla Abonentów (10/23), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Multiroom Standard 12 zł/m dla Abonentów (04/23) - L, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

 

 

 

Canal+ 4K za 0zl można jeszcze 😉

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2023 o 12:40, keysersoze88 napisał(a):

Witam. Obecne dwie umowy do końca Grudnia.  

 

Pierwsza:

d12bc539b5bc8.png

 

Druga. 

 

7eb0b8a59f30d.png 

 

Standardowe pytania pojawiające się w tym temacie. W jakiej najlepszej cenie można utrzymać obie umowy z wskazanymi pakietami ? :) Nie chciałbym z niczego schodzić, ani również więcej płacić. A najlepiej mniej.   


W przypadku z pierwszej wskazanych umów eleveny przez rok miałem za darmo, więc wychodziło nawet przez pierwszy rok nie 125.79, a 113.89. 

Ponawiam pytanie odnośnie mojej oferty, gdyż na forum zwykle otrzymywałem pomocne rady, a teraz przeszło bez echa. 


1. Z tego co wyczytałem obecnie nie ma możliwości drugiej umowy extra+c+ za 25 zł, a za 35. To czy istniała by możliwość na drugiej umowie zrabatowaniu najmu utraboxa 4k i dysku do 0 zł, żeby płacić tyle samo? 


2. Jeśli zaś chodzi o pierwszą umowę to czytam, że viaplay mogę otrzymać jedynie za 29 zł. A co do reszty czy istnieje możliwość zejścia z czegoś? Np. mistrzowskiej piłki do 0 i najmu ultraboxa 4k do 0 zł żeby płacić tyle samo? 

 

3. Jako drugi dekoder na pierwszej umowie do multiroom mam tzw. "mydelniczke" bez dysku. Czy istnieje możliwość dobrania drugiego dekodera ultabox 4 z dyskiem za 0 zł, a jeśli nie to czy istnieje możliwość dobrania innego dekodera(nie 4k) z dyskiem za 0 zł? 

Edytowane przez keysersoze88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

1. Nie ma możliwości.

2. Viaplay Total za 39 zł/m , bo obecnie jest za 19 zl/m. Możliwe, że na innej opcji coś uda się zrabatować. Ale to trzeba by sprawdzić już w systemie.

3. Nie ma możliwości dobrania dekodera 4K za 0 zł/m do usługi Multiroom. Obecnie wydawany jest model 4K DualBOX+ w usłudze Multiroom za 20 zł/m bez dysku lub 25 zł/m z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, 

 

Nie wiem czy z moim kontem jest coś nie tak, ale oferty jakie otrzymuje nawet sie nie zblizaja do tego co na forum niektorzy wklejaj. Klientem jestem od ponad 10 lat, umową do końca 12.2023 - wypowiedzenie złożone.

W chwili obecnej place 69,99zl za:

 

Comfort+ z pełną paczka C+

Multiroom Standard 0zl

Mistrzowska Piłka 0zl

VOD+

Za dekodery (mediabox+ i wifibox) kiedyś zapłaciłem 149zl+ 49zl i od tamtej pory nie miałem za nie opłaty.

 

W zwiazku z tym ze Comfort+ juz nie istneieje to proponują mi przejście na Optiumum+ i reszta bez zmian za 82zl.

 

Jedynie co to chciałbym dekoder wymienić na 4k lub wcisnąć jakoś paczkę Eleven Sports, ale to wtedy jest jeszcze drożej.

Nie wiem czy na 2 tygodnie przed wygaśnięciem umowy cos sie zmieni, bo konsultanci twierdzą że na moim koncie nic się nie da więcej zrobić i kwota 82zl to minimum żeby utrzymać to co mam. 

 

Prośba o radę bo na chwilę obecną jeżeli warunki się nie zmienia to żegnam się z C+ 😑

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Zmiana ceny wynika z zakończenia promocji Multiroom Standard 0 zł/m. Teraz cena za tą usługę to 12 zł/m. Co do samej propozycji, ciężko stwierdzić tak na sucho, czy można coś lepszego zaproponować. To widać tylko w systemie. Wymiana na dekoder 4K wiąże się z opłatą za najem sprzętu w wysokości 5 zł/m bez dysku, 10 zł/m z dyskiem. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Zmiana ceny wynika z zakończenia promocji Multiroom Standard 0 zł/m. Teraz cena za tą usługę to 12 zł/m.

@Krzysiek11:) Obecnie usługę Multiroom po WiFi za 0 zł/m mogą mieć odtwarzaną na kolejny okres umowy przy przedłużeniach umów tylko Abonenci, którzy mieli wcześniej bezpłatny niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...