Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, januask napisał(a):

 

@k05 co sądzisz? Może być taki składak, czy jeszcze mogę coś wywalczyć?

Myślę, że przy ofercie zawartej na 15 miesięcy to bardzo dobra oferta. Jak w trakcie umowy Viaplay zakończy działanie to zapewne odpanie Ci to 19zł z zobowiązania. Ja bym bral. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, guli83 napisał(a):

Witam ponownie.

U mnie NOWY COMFORT+ za 24,99 zł. 

Okres minimalny do: 30.09.2023, na wypowiedzeniu od dzisiaj.

Proponowali OPTIMUM+ w tej samej cenie, ale czy jest szansa na jakieś extra opcje typu C+ lub HBO, oczywiście w gratisie?

Warto sprawdzić czy nie korzystniej będzie dla Ciebie przejście na Optimum+. Tam np. znajdziesz dodatkowo takie kanały jak Eurosport2 czy Eleven Sports4, których nie ma w Nowy Comfort+. 

 

Jeżeli chodzi o gratisy to możesz zapytać co najwyżej o jakieś gratisowe miesiące na te opcje. 

 

Znam osobę, która ostatnio przedłużała umowę na kolejne 2 lata na Optimum+ za 24,99zł to mogła wybrać prezent w postaci paczki C+ lub HBO na 3 miesiące gratis. Potem trzeba wyłączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po złożeniu rezygnacji na moim koncie pojawiły się kolejne propozycje z których jedna jest dla mnie interesująca. Moja umowa kończy się 31.12.2023r., czy jeśli zdecyduje się na nową propozycję p. jutro to od kiedy będzie ona obowiązywała? Od zaraz czy od 1.01.2024r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pawel6666 napisał(a):

Sam zdecydujesz . Można od razu albo wybierasz od kiedy chcesz. Pamiętaj,  że doliczają też brakujące miesiące.  Czyli 24 m + to co zostało do końca poprzedniej umowy.

To supcio bo zejdę z 135 na 45zł ponieważ moim zdaniem jest to dla nich nie korzystne miałem wątpliwości. Dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na kolejne 24 miesiące. Cena 179,99 za Superpremium+, wszystkie C+, Filmboxy, do końca roku Cinemaxy, BBC player, Eleveny, Mistrzowska Piłka (LM), MR - 3 dekodery - 4K Ultrabox+, Wifibox x2, Netflix 4K, HBO Max, Viaplay Medium.

Dla znawców tematu, jak to cenowo według Was wygląda za ten kombajn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, markar napisał(a):

Właśnie dzwonił konsultant, że niby może odblokować dla mnie "super promocję". Zaoferował Dopełnienie do pakietu Extra+ za 15 zł. Ostatecznie zszedł do 10 zł. Oferta ze zobowiązaniem do końca umowy. Czyli prawie 2 lata. Temat do przemyślenia. Na razie odrzucilem.

Właśnie też do mnie dzwonił dziś tej sprawie. Po konsultacji z przełożonym zgodził się na dychę dopełnienia do Extra, a miałem Optimum za 25.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon od konsultanta:

aktualnie 2 umowy (rozbity stary MR po cyfrze na 2 umowy  25+95 zl). Złożona wczoraj rezygnacja.

W trakcie rozmowy powiedziałem, że rezygnuję definitywnie z umowy za 25 zl.

Zaproponował mi zachowanie mojej obecnej umowy za 95 zl: extra+ wszystkie canal+ mistrzowska piłka + eleveny  (zamiast cinemaxów które mam teraz) najem ultraboxa 4K z dyskiem  za 96,49  miesięcznie.

 

Waham się bo za 94 zl płatne z góry na rok jest canal+ online pełny pakiet z elevenami (wtedy 3 streamy, bo kupiłem canal+ box-a, a tak SAT+ 2 streamy).

 

Co sądzicie o tej ofercie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale już tak nie wchodząc w szczegóły. Wiadomo teraz wszystko drożeje i wielu innych operatorów podnosi ceny. Ale czy da się w C+ utrzymać cenę za dane składniki całego pakietu bez składania wypowiedzenia, wielomiesięcznych negocjacji i dopiero dobrą ofertą w ostatnich dniach czy może bez przesady, da się normalnie utrzymać cenę np. pakietu Extra+ (w moim przypadku 44,99 zł) czy dekodera, tyko trochę o to pytając? Dzwonili do mnie i na razie proponują mi to samo tylko z podwyżkami. 


...........................

I już coś bardziej w szczegółach 😅🤣

Co korzystniej wychodzi, brać pakiet Extra+ i oddzielnie dokupywać paczkę Canal+ czy brać w połączeniu? Oczywiście pomijając fakt, że mógłbym zrezygnować z paczki Canal+ przed końcem umowy. Obecnie mam Extra za 44,99 zł, C+ za 25 zł, proponują ciągle pakiet łączny za 79,99 zł. Da się realnie coś korzystnego ugrać?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2023 o 17:20, emarti napisał(a):

Mam nadzieję że odezwie się jakaś dobra dusza z informacją czy aby napewno ten Multiroom zostaje na takich samych zasadach które mam obecnie wraz z kartą Cameleon. Bo niby ma zostać to wszystko tak jak jest. No i ten też Multiroom przestanie być za 0 zł. 

Dziś ostatni dzień na rozmowy z DUK więc sam zadzwoniłem podając na wstępie informację o otrzymanym SMS z prośbą o kontakt. Dziwna sprawa z tym Multiroom. Został niby na tych samych zasadach. Dopytywałem czy w związku z przedłużeniem umowy zobowiązany jestem do wymiany kart i takie tam ble, ble... Nic gość nie mówił. Wszystko zostaje tak jak jest razem z tą kartą Cameleon. Dotychczas płaciłem 75.89 zł a teraz drożej tylko o złotówkę. Zdjęta została opłata za dekoder główny i dysk ale dodana opłata za Multiroom który był dotychczas bezpłatny. Zobaczymy jak to się "w praniu" wszystko skończy. Ponad tydzień temu za to wszystko chcieli 81 zł tak więc może warto czekać do ostatnich dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Umowę mam do końca roku ale już zaczynają wydzwaniać. Poniżej moja obecna oferta. Czy komuś proponowali zostanie na takich samych warunkach w tej samej cenie? Oferta na stronie na koncie Canal+ to śmiech na sali. 

 

71,79 zł 

Optimum+ 24,99 zł 

Canal+ 19,90 zł 

Eleven 11,90 zł 

Multiroom 10 zł 

Ultrabox+ 4K najem 5 zł 

Drugi dekoder najem 0 zł 

Polsat Sport Premium 0 zł 

Canal+ 4K 0 zł 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fan tv napisał(a):

No dobra, ale już tak nie wchodząc w szczegóły. Wiadomo teraz wszystko drożeje i wielu innych operatorów podnosi ceny. Ale czy da się w C+ utrzymać cenę za dane składniki całego pakietu bez składania wypowiedzenia, wielomiesięcznych negocjacji i dopiero dobrą ofertą w ostatnich dniach czy może bez przesady, da się normalnie utrzymać cenę np. pakietu Extra+ (w moim przypadku 44,99 zł) czy dekodera, tyko trochę o to pytając? Dzwonili do mnie i na razie proponują mi to samo tylko z podwyżkami. 


...........................

I już coś bardziej w szczegółach 😅🤣

Co korzystniej wychodzi, brać pakiet Extra+ i oddzielnie dokupywać paczkę Canal+ czy brać w połączeniu? Oczywiście pomijając fakt, że mógłbym zrezygnować z paczki Canal+ przed końcem umowy. Obecnie mam Extra za 44,99 zł, C+ za 25 zł, proponują ciągle pakiet łączny za 79,99 zł. Da się realnie coś korzystnego ugrać?

Niedawno brałem taki pakiet, dostałem extra za 44,90 oraz canal plus za 20, ale wypowiedzenie wysłałem. Do tego za zero to co miałem wcześniej czyli dekoder ultrabox, multiroom i polsaty premium sport. Do końca umowy jeszcze sporo i żadnych telefonów i negocjacji bo sprawę załatwiłem z @Krzysiek11:)

Edytowane przez rafal761
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. 

Zlożyłem wypowiedzenie. Umowa do końca listopada.

Mam superpremium 4k za 109.99

Do tego mistrzowska pilka

Multiroom jakis zwykly dekoder drugi 4k z dyskiem. Zaczynaja wydzwaniac i rpoponuja to zamo za 130zl na 2 lata + dokladaja viaplay 🤣

Co moge od nich wyczarowac przy niezmiennej cenie badz co mogliby dolozyc aby bylo dobrze? 

Dzwonia od 3ech dni jak opetani ale póki co nie odbieram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2023 o 13:51, emarti napisał(a):

Jeżeli wysyłają to mailem to nie otrzymałem. 

Wysyłają mailem i zwykłym listem. Aktualnie posiadam umowę na czas nieokreślony, dwie karty Cameleon i żadnego sprzętu widocznego w systemie Canal+. Jutro ma zgasnąć karta Multiroom. Zobaczymy. Dzwonią od dwóch tygodni żeby przedłużyć umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...