Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, emarti napisał(a):

@lukx95 Wiesz coś może żeby weszły nowe warunki Multiroom tak jak opisałem w poście? I czy faktycznie mogą mi zostawić Cameleona i cały ten ML na tych zasadach które mam obecnie czyli niezależny Multiroom. 

@emarti Masz teraz Multiroom niezależny, czy ten łączony gdzie dekodery muszą się ze sobą widzieć? Dekoder dodatkowy woła o połączenie z dekoderem głównym? Proponują Ci też dodatkową umowę specjalną za 20 zł/m lub za 40 zł/m? Jeśli masz niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+, to przysługuje Ci wymiana na Multiroom zależny po WiFi i wtedy masz wymianę obecnego wifiBoxa+ z kartą Cameleon, na innego wifiBoxa+ z kartą Cayman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2023 o 14:14, k05 napisał(a):

Było Superpremium+ z dekoderem 4K z dyskiem za 119zł. Umowa do końca września 2023. 

 

Propozycja po wysłaniu wypowiedzenia:

Extra+ z Canal+

Eleven Sports

Polsat Sport Premium

Canal+4K

Viaplay Medium+

Razem 116,89zł

 

Na pytanie o Superpremium+4K z Viaplay za 114,99zł nie było nawet opcji gadać. "Nie ma takiej opcji". 

 

Tracę HBO, ale nie bardzo mi zależy. 

Przede wszystkim sport. 

 

Brać Waszym zdaniem czy czekać? @lukx95 @Krzysiek11:)

Powyższej oferty jeszcze nie zaakceptowałem. Stwierdziłem, że lepszą opcją byłaby na 12 miesięcy. Przetarg na prawa do pucharów nie są jeszcze rozstrzygnięte i stwierdziłem, że nie ma sensu wiązać się na dwa lata. 

Wczoraj dzwoniłem na numer z którego do mnie dzwoniono z ofertą. Pani, która proponowała mi ofertę we wtorek miała oddzwonić dzisiaj. Niestety, nie oddzwoniła. Ciekawe czy uda się zamienić okres na krótszy. Widzę, że niektórzy dostawali tylko na rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2023 o 18:36, jakid napisał(a):

co sądzicie o takiej ofercie ??
Relax+ za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 34,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L
CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (01/23)
Najem Dysk PVR 500 GB za 2 zł/m dla Abonentów (11/20)
Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 3 zł/m dla Abonentów (11/20)

Cena 

82,99 ZŁ

MIES
Chyba coś da rade utargować czy sa jakieś tańsze pakiety na netflixa ??

Dostałem mową propozycje 

Co o tym myślicie 
 

PROPONOWANE PROMOCJE: 

 

 

Entry+ z CANAL+ i Netflix 70 zł 24 m dla Abonentów (03/23) - L

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Najem Dysk PVR 500 GB za 2 zł/m dla Abonentów (11/20)

Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 3 zł/m dla Abonentów (11/20)

Cena 

75,00 ZŁ

MIES 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@emarti Masz teraz Multiroom niezależny, czy ten łączony gdzie dekodery muszą się ze sobą widzieć? Dekoder dodatkowy woła o połączenie z dekoderem głównym? Proponują Ci też dodatkową umowę specjalną za 20 zł/m lub za 40 zł/m? Jeśli masz niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+, to przysługuje Ci wymiana na Multiroom zależny po WiFi i wtedy masz wymianę obecnego wifiBoxa+ z kartą Cameleon, na innego wifiBoxa+ z kartą Cayman.

Mam teraz ML niezależny z Cameleonem. Otrzymany kiedyś wifi box do ML leży od dawna w szafie a ja korzystam z karty na własnym sprzęcie. Nic konsultanci nie proponowali odnośnie dodatkowej umowy na tych specjalnych warunkach. Tak jak pisałem dopytywałem się dwukrotnie czy aby napewno ML zostanie na tych samych zasadach które mam teraz i za każdym razem konsultanci potwierdzali że tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2023 o 23:37, Ring napisał(a):

Cześć,

 

Zwracam się z prośbą do Was o poradę.

 

Moja obecna oferta: Nowy Start+ 9,99zł, Najem 4K UltraBox+ 5zł, Najem Dysk 5zł, SUMA: 19,99zł

Propozycja nowej oferty przez www: Relax+ 14,99 zł, CANAL+ SERIALE I FILMY 0 zł (24m), Dop. do Optimum+ dla Relax+ 0 zł (1m-c), Filmbox Pack 0 zł (24m-ce), Najem Dysk 5 zł, Opłata najem N9 UltraBox+ 5 zł; SUMA: 24,99zł

 

2 rozmowy z konsultantem, generalnie strata czasu. Po informacji o propozycji z www stwierdził, że to niemożliwe abym dostał taką ofertę. W ostateczności zaproponował to co przez www, ale bez pakietu Filmbox, więc żaden biznes :)

 

Pytanie czy wypowiadać umowę (czas określony do 30.09.2023) czy też powyższe to max i brać ?

Na Dysku mi nie zależy, jeżeli miałoby to obniżyć abonament to chętnie bym zrezygnował (może możliwa wymiana na 4K Dual Box+?).

 

Jestem skłonny wydać nawet więcej (max ~35zł), pytanie co w tej cenie można uzyskać ? Może to co dostałem przez www tyle, że zamiast Relax+ np. pakiet Optimum+ ? Ewentualnie Relax+ z jakimś kanałem sportowym (C+ , MP?).
@lukx95 wcześniej pisał o pakiecie Optimum+ za 29,99 zł/m, ktoś wcześniej chyba dostał go za 24,99 zł/m...
A może brać to przez www i próbować wykupić dopełnienie do wyższego pakietu ? Optimum+, Extra+ ?

 

Dzięki za pomoc, pozdrawiam

 

 

14 minut temu, bla1984 napisał(a):

 

przy twoich wysokich wpływach powinni Cidać pełen pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jakid napisał(a):

Dostałem mową propozycje 

Co o tym myślicie 
 

PROPONOWANE PROMOCJE: 

 

 

Entry+ z CANAL+ i Netflix 70 zł 24 m dla Abonentów (03/23) - L

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Najem Dysk PVR 500 GB za 2 zł/m dla Abonentów (11/20)

Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 3 zł/m dla Abonentów (11/20)

Cena 

75,00 ZŁ

MIES 

To już zależy od Ciebie w co celujesz. W poprzedniej ofercie miałeś za niecałe 8zł - więcej kanałów ogólnodostępnych, np. TVN24 czy Canal+Sport5, którego nie ma w podstawowej paczce Canal+. Ale nie miałeś tam Mistrzowskiej Piłki, czyli Polsatów z Ligą Mistrzów. 

 

Należy pamiętać, że w opcji Netflix w C+ nie możesz dokupić opcji na współdzielenie konta z kimś spoza gospodarstwa domowego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do XII 2023 pakiet taki sam, jak ten poniżej, stara cena to 148 zł

Nowa propozycja ⬇️

(mieszkamy w miejscu, gdzie jest dostęp do praktycznie wszystkich dostawców tego typu usługi, czy to z Orange - mamy od nich światłowód, czy UPC, czy Toya, czy Netia) łeb już mi trochę pęka, co wybrać...

kasa ważna, ale jakość (TV OLED) jeszcze ważniejsza. 

Wiem, że są tu osoby, które mają wiedzę i doświadczenie, stąd moja prośba - co wybrać ?

Mnie ta propozycja w miarę odpowiada, ale tak bez ugrania czegoś dodatkowego...no właśnie, brakuje czegoś extra, skora ma być drożej i na 2 lata (2 lata to dużo)

Nowa ⬇️

Extra+ z CANAL+ i Netflix 70 zł 1 m, 120 zł 23 m dla Abonentów (03/23) - L

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Viaplay Medium+ 19 zł/m dla Abonentów (08/23)

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Razem 159 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, domin107 napisał(a):

Dopytaj solidnie jak oni będą widzieć kwestie viaplay w twojej nowej umowie po nowym roku.

Pytałem - Viaplay medium z Premier League (na tym mi zależy) 19 zł jeśli wyjdą z Polski, te będę mniej płacił, czyli minus 19 zł,

tak powiedziała babka z C+ Będę chciał, to jeszcze dostać na email (nie tylko na słowo) 

Zastanawiam się jeszcze...jak dodadzą Playera w tej cenie, to chyba wezmę tą ofertę. 

 

Przeglądam jeszcze innych, ale tam zawsze jest jakiś minus. Typu słaby dekoder, bez HDR (np. Orange, inaczej bym skorzystał, internet, telefon i TV, razem daje ciekawą cenę) itp. Zobaczymy.

 

Zastanawiam się tylko - czy nie lepiej poczekać do grudnia, wtedy będzie wiadomo co z Viaplay, i będą promocje świąteczno-noworoczne. Podejrzane dla mnie jest, że strasznie naciskają na przedłużenie już teraz...niby why ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, markar napisał(a):

Jeżeli opcja programowa Viaplay nie będzie dostępna od stycznia to jest wtedy podstawa to wcześniejszego zerwania umowy.

W regulaminach - Viaplay Medium już jest wyceniane w pakiecie na 0zł. Przynajmniej tak jest przy pakiecie Entry+Sport za 60zł.

Poza tym pojawia się tam taki zapis:

Usługa Viaplay ma charakter promocyjny, a zaprzestanie jej udostępniania nie wymaga poinformowania Abonenta przez Dostawcę usług ani uzyskania zgody Abonenta.

A w dokumencie: "Szczegółowe Warunki udostępniania Usługi Viaplay z dnia 10.08.2023 r." można znaleźć taki punkt:

Rozdział III pkt. 4:

Mając na uwadze, iż Usługa Viaplay świadczona jest przez Viaplay, tj. podmiot trzeci, Dostawca usług zastrzega, a Abonent przyjmuje do wiadomości, iż usługi objęte niniejszymi Szczegółowymi Warunkami mają charakter promocyjny, a zaprzestanie ich udostępniania nie wymaga poinformowania Abonenta przez Dostawcę usług ani uzyskania zgody Abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

To wszystko zależy, co jest w obecnej ofercie i za ile. 

Obecnie jest optimum z rozszerzeniem do extra za 40(30+10), HBO, paczka Canal, Netflix (38zł) dwa dekodery i multirum. Całość 135.

 

Edytowane przez sp4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2023 o 00:27, mi-ro napisał(a):

Umowa do XII 2023 pakiet taki sam, jak ten poniżej, stara cena to 148 zł

Nowa ⬇️

Extra+ z CANAL+ i Netflix 70 zł 1 m, 120 zł 23 m dla Abonentów (03/23) - L
HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)
Viaplay Medium+ 19 zł/m dla Abonentów (08/23)
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Razem 159 zł

 

Oferta odrzucona, i tak będzie do grudnia (albo dłużej) Wg. mnie każda oferta powinna być "skrojona" pod klienta...Proponują mi dziś umowę do IX 2025 z ograniczoną wersją (np. Viaplay) za 12 zł więcej...

Po kilku latach...bycia abonentem.

Dodatkowo - ja mam inny wybór, niż np. W Pcimiu (oprócz Obajtka ;) )

tam może jest tylko C+ i jeszcze coś...Tu mogę skorzystać z całej gamy dostawców (np. może za 6-cy Orange puści na rynek świetny dekoder z HDR ?, to żart, ale 2 lata to dużo) a ja/my mamy teraz WIĄZAĆ się na 2 lata za gównianą cenę !!!  Ogólnie - podpisywanie w tych m-cach umowy przedłużeniowej to głupota (moim zdaniem) nie wiadomo co z Viaplay itp. i co ogólnie z TV (moim zdaniem - będzie totalnie inna niż teraz, za 2 lata) 

Brzydko to pachnie C+

(i brzydko traktujecie klientów) 

Podejrzewam, że za 2 lata, ta telewizja, którą teraz znamy...to będzie przykre wspomnienie...Będziemy płacili, za to co oglądamy, 

a nie za to, co mamy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory:

Superpremium+ i dekoder 4K z dyskiem za 119zł miesięcznie. Umowa do końca września.  Wypowiedzenie wysłane. 

 

Będzie:

Extra+ 59,99zł

CANAL+ 19,90zł

CANAL+4K Ultra HD 0,00zł

Eleven Sports 11,90zł

Mistrzowska Piłka 10,00zł

BBC Player 0,00zł

Dekoder 4K z dyskiem 0,00zł

Łącznie: 101,79zł

Umowa na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zaczynają już kroić za PSP emoji38.png

A kiedyś nie "kroili"? Nie wiem czy zauważyłeś, ale w tej umowie wcześniej nie było Mistrzowskiej Piłki, nastąpiło zejście z niższego pakietu i umowa jest tylko na 12 miesięcy.  Było trzeba robić "składaka" żeby było taniej i krócej. 

 

Za 0zł była opcja Polsatów Premium przy abonamencie za 114,99zł. I tam nawet Viaplay oferowali, ale opcja tylko na 24 miesiące. Biorąc pod uwagę brak rozstrzygnięcia przetargów na puchary europejskie, w tym Ligi Mistrzów i tym jak ostatecznie zakończy się sprawa wokół Viaplay - branie oferty na 24 miesiące jest bez sensu. 

 

Można extra za 44,99

Przy schodzeniu z wysokiego pakietu i umowie na 12 miesięcy nie ma takiej opcji, by dostać ten pakiet w cenie, którą podałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...