Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@guli83 Po złożonym wypowiedzeniu możesz próbować negocjować o to co masz. Możesz też przejść na odpowiednik Twojego pakietu Relax+ za 14,99 zł/m i mógłbyś przy podniesieniu ceny do tego dostać opcję CANAL+ Seriale i Filmy za dodatkowe 5 zł/m. Ewentualnie jak chcesz zwiększyć pakiet, to możesz negocjować o podniesienie do pakietu Optimum+ w cenie 24,99 zł/m. Do tego przy podniesieniu ceny głównego pakietu o 15 zł więcej powinno Ci przysługiwać otrzymanie opcji dodatkowej "CANAL+ Seriale i Filmy" bez dodatkowych opłat w cenie pakietu lub opcji pełnego zestawu kanałów CANAL+ ze sportowymi w cenie dodatkowo 15 zł/m. Jeśli chodzi o opcję CANAL+ Seriale i Filmy, to jest pozbawiona ona kanałów sportowych C+ i w skład tej opcji wchodzi CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument i kolekcja CANAL+ VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Obecnie posiadam pakiet nowy entry + gdzie z via play , MP i eleven płacę 69zł. Umowa kończy mi się 30.11.23, wypowiedzenie nie wysłane.

 

Propozycja telefoniczna za to samo tylko via play medium + HBO gratis na 3 Msc, 75zł. Nie jest to jakaś znaczka podwyżka moim zdaniem. Co sądzicie?

 

Edytowane przez monster007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, monster007 napisał(a):

Cześć wszystkim,

 

Obecnie posiadam pakiet nowy entry + gdzie z via play , MP i eleven płacę 69zł. Umowa kończy mi się 30.11.23, wypowiedzenie nie wysłane.

 

Propozycja telefoniczna za to samo tylko via play medium + HBO gratis na 3 Msc, 75zł. Nie jest to jakaś znaczka podwyżka moim zdaniem. Co sądzicie?

 

Masz Entry+Viaplay+MP? Bardzo ciekawe😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, monster007 napisał(a):

Cześć wszystkim,

 

Obecnie posiadam pakiet nowy entry + gdzie z via play , MP i eleven płacę 69zł. Umowa kończy mi się 30.11.23, wypowiedzenie nie wysłane.

 

Propozycja telefoniczna za to samo tylko via play medium + HBO gratis na 3 Msc, 75zł. Nie jest to jakaś znaczka podwyżka moim zdaniem. Co sądzicie?

 

Przecież za 75pln (dla nowych) masz pakiet entry + sport gdzie są dodatkowo wszystkie canal + ... Więc według mnie drogo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, zuczek2014 napisał(a):

Panowie, mam szybkie pytanie. Czy przy przedłużeniu umowy można bez problemu wymienić Ultrabox na moduł?

 

Można. Ale z problemami. Nie chcą dawać modułów chętnie. 

 

15 godzin temu, mikoko napisał(a):

Do niedawna nie było możliwości. Nie wiem jak jest w obecnej chwili

Zawsze było można  przy aneksowaniu. Tylko z problememi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, zuczek2014 napisał(a):

Panowie, mam szybkie pytanie. Czy przy przedłużeniu umowy można bez problemu wymienić Ultrabox na moduł?

@zuczek2014 Tak można wymienić dekoder na moduł CAM przy przedłużeniu umowy. Mogę zainterweniować i pomóc, aby udostępniono Ci taką niestandardową wymianę sprzętu. Jeśli potrzebujesz pomocy w tej sprawie odezwij się do mnie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, data końca okresu minimalnego Twojej umowy: 30.11.2023 (dzwonią już od jakiegoś czasu), czy nadal działa wypowiedzenie wysłane poprzez wiadomość w strefie c+? Należy je złożyć 30 dni przed datą okresu minimalnego? Obecnie mam takie coś jak poniżej - czy da radę wyrwać to samo w tej cenie?

 

Wybrane usługi :

Optimum+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje:

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy : (okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 59,99  zł

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, robertokot25 napisał(a):

Witam, data końca okresu minimalnego Twojej umowy: 30.11.2023 (dzwonią już od jakiegoś czasu), czy nadal działa wypowiedzenie wysłane poprzez wiadomość w strefie c+? Należy je złożyć 30 dni przed datą okresu minimalnego? 

Dokładnie - nadal działa możliwość wysyłania wypowiedzenia przez wiadomość w strefie C+. Wypowiedzenie wciąż bez zmian 1-miesiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Mam teraz 

EXTRA+CANAL+(6)LIVE-69,99zł, VIAPLAY-19,00zł, ELEVEN SPORTS-11,90zł, WIFI PREMIUMBOX+-0,00zł

Razem - 100.89zł

Umowa do końca września, wypowiedzenie złożone ..... Chcę to samo ale bez viaplay

 

Dzwonią i proponują: Extra+z Canal+(6) + Eleven sports + MP + WIFI Premiumbox - Razem za 81zł  

 

Da radę jeszcze coś obciąć cenę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! 

30.10.2023r. kończy mi się umowa na:

Extra+ 49,99 zł

Viaplay 19,00 zł 

Canal plus (bez 4K) 19,90 zł 

WiFi premiumbox+ 0,00 zł 

Najem dysku 2,00 zł 

Razem 90,89 zł. 

Chciałbym dobrać pakiety: Mistrzowska piłka i eleven sports. 

Oferta, z którą regularnie dzwonią, to 112,79 zł za cały zestaw, który chcę. 

Czy uda się wynegocjować niższą cenę, czy na tą chwilę już bez szans? 

Pozdrawiam forumowiczów! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc po wypowiedzeniu dostałem taką ofertę za 79.89

 

Pakiet Extra+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ Wybrane promocje Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Z jakim numerem obecnie najlepiej się kontaktować w sprawie przedłużenia umowy? Czy to bez różnicy? A może jest ktoś na forum, kto mógłby z tym pomóc, bo nie chce mi się za bardzo użerać z tymi konsultantami:) Pamiętam, że kiedyś był ktoś taki. Nie mam dużych wymagań, wystarczy utrzymać obecną cenę jaką mam za Superpremium 4k- 114,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Umowa do końca grudnia (bez wypowiedzenia) a już od miesiąca dzwonią, wczoraj się zdecydowałem.

 

Było:
Pierwsza umowa: Extra+ CANAL+(6), HBO z GO, MULTIROOM za 94,99 zł. (HBO 5 miesięcy gratis było)
Druga umowa za likwidację multiroom na Cameleonach: Extra+ z Canal+ Family za 10,00 zł.

 

Będzie:
Pierwsza umowa:
Wybrane usługi:    Pakiet Superpremium+, BBC Player, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, PLAYER (z reklamami), Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ 
Wybrane promocje: Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), HBO GO 3 zł/m dla Abonentów (08/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), PLAYER (z reklamami) 5 zł/m dla Abonentów (03/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20) 
107,99

Druga umowa:
Wybrane usługi: Pakiet Extra+, CANAL+ SERIALE I FILMY, BBC Player, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł 
Wybrane promocje: Extra+ 20 zł 24 m i 24 zł/m dla Abonentów (06/23) - MH, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ Seriale i Filmy 0 zł 30 m i 10/m dla Abonentów (01/23), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów 
20,00 zł

 

Czyli podwyżka z 104,99 na 127,99 ale coś tam więcej mam.

 

Do 14 dni mogę anulować, ale chyba jest w miarę OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pytanko takie - co można "dostać" w zamian za likwidację multiroomu na module z caymanem (2 lata temu był cameleon) na głównej umowie zostanie superpremium+. Jak kolega wyżej Extra+ za 20 zł to jakiś standard niezależnie czy z wypowiedzeniem czy bez, czy to tylko za cameleony dają/dawali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...