Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam coś takiego:
Pakiet Nowy Comfort+ 34,99
MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00
CANAL+ 25,00
Co daje nam 59,99.
Umowa do końca maja.
Z jedynych rzeczy które w sumie mnie interesuje to rozszerzenie tego pakietu o Viaplay Medium .
Czy myślicie że resztę udało by się utrzymać w tej cenie + te Viaplay powiedzmy 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2023 o 18:45, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie ma nawet takiej opcji, żeby za taki zestaw zamknąć się w 50 zł i to jeszcze na 12 miesięcy. 

 

Samo Optimum+ na 12 miesięcy kosztuje 60 zł/m. 

 

W dłuższych ofertach ewentualnie:

Optimum+ najtaniej za 29,99 lub 34,99, opcja CANAL+ 19,90, Dualbox+ bez dysku 5 zł lub z dyskiem 10zł, Multiroom 4K Dualbox+ bez dysku 20 zł lub z dyskiem 25 zł, Viaplay Medium 5 lub Total 15. 

 

Optimum+ najtaniej za 29,99 lub 34,99 od czego zależy różnica? Od długości umowy czy czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Jest wiele czynników, jak obecny pakiet i płatność, czy długość umowy. 

Dzieki.

Teraz mam

Ekstra z Canal+(8)-79,99zl

C+4k 0zl

MP 0zl

Eleveny 11,90

Multi Standard 0zl

Dekoder 4k 5zl

Czyli razem wychodzi ponad 96zł

 

Chciałbym dodać Viaplay Total i ewentualnie zejść na główny pakiet z Ekstra na  Optimum. Da się w tych samych pieniądzach albo lepiej coś taniej? Bo z tego bo piszecie z Optimum+ powinno być wyraźnie taniej tylko czy w moim przypadku gdy trzeba by zejść z ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Ozzy666 napisał(a):

Pakiet Entry+ przy przedłużeniu można dostać za 9,99 zł czy 15 zł?

To zależy jaki ma sie pakiet I w jakiej cenie 

 

@maciekmm Jak masz MR niezależny to nie. Nie dostaniesz też pakietu Comfort, tylko Optimum.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Jestem użytkownikiem Canal+ od wielu lat. Wcześniej miałem tylko jeden dekoder, ale przy poprzednim przedłużaniu umowy, zdecydowałem się na multiroom, dla rodziców z dwoma dodatkowymi dekoderami. 4K ULTRABOX+ jest jako Master a rodzice mają dwa WIFI BOX+ / SAGEMCOM DSIW74 za 5 zł/mieś. Mam pakiet Extra+ z 232 kanałami w tym canal+4k. Za wszystko do tej pory płaciłem łącznie 124,98 miesięcznie, Umowa kończy się 31 sierpnia 2023 roku i zaczynają do mnie dzwonić z ofertami, dziś konsultant proponował mi pakiet za 139 zł z pakietem 6 dodatkowych kanałów Filmbox. Gdy powiedziałem że nie chcę tych kanałów to odpowiedział że cena się nie zmieni czy wezmę te kanały czy nie, że są swego rodzaju rekompensatą za podwyżkę. Powiedziałem że muszę to przemyśleć. Gdyby chodziło o mnie, zrezygnowałbym i wziął Canal+ online lub jakiś inny VOD (mam już zewnętrznie opłacone Netflix i HBO MAX), ale nie chcę pozbawiać rodziców dostępu do kanałów. Mama wcześniej miała cyfrowy polsat ale zrezygnowała, ojciec miał zwykła naziemną. A mają stare telewizory więc o vod dla nich mowy nie ma, zresztą nie poradziliby sobie z obsługą. Oczywiście chciałbym zachować obecną cenę i ofertę. Macie jakiś pomysł jak to zrobić? Pozdrawiam. 

Jarek

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu podpisałem przedłużenie umowy na kolejne 2 lata, wynegocjowałem tam wymianę dekodera na 4k ale z racji tego że nie miałem wtedy tv 4k i za bardzo ochoty żeby wymienić stary to olałem temat. Ostatnio dzwonili że jest nowy dekoder czy bym nie chciał za 10zl MSC, ale odmówiłem. I teraz pytanko czy oferta z przed roku jest ważna bo chętnie bym teraz wymienił na 4k nie mówię o tym nowy tylko tym zwykłym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kończy mi się umowa we wrześniu ,ale już dzwonią i ponaglają do przedłużenia  .

Obecnie mam Pakiet Nowy Comfort+ , +  pełen pakiet C+ w  cenie 47.50 miesięcznie  .

Chciał bym przy tym pozostać  jakieś szanse są  na to ... bo obecnie co mi proponują  to  :

 

Optimum + za 34.99

Extra + 44.99

Optimum + z C+ 70zl

 

Na pewno nie chce rezygnować  z paczki C+  ,  rozważam przygarnięcie Viaplay na nowy sezon  ,ale to nic  priorytetowego .

 

Z szeregowymi konsultantami nawet nie rozmawiam bo szkoda czasu  .

Składać wypowiedzenie i czekać do ost. dni  czy  może jest szansa ze coś sensownego zaproponują ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, raiders25 napisał(a):

Witam

Kończy mi się umowa we wrześniu ,ale już dzwonią i ponaglają do przedłużenia  .

Obecnie mam Pakiet Nowy Comfort+ , +  pełen pakiet C+ w  cenie 47.50 miesięcznie  .

Chciał bym przy tym pozostać  jakieś szanse są  na to ... bo obecnie co mi proponują  to  :

 

Optimum + za 34.99

Extra + 44.99

Optimum + z C+ 70zl

 

Na pewno nie chce rezygnować  z paczki C+  ,  rozważam przygarnięcie Viaplay na nowy sezon  ,ale to nic  priorytetowego .

 

Z szeregowymi konsultantami nawet nie rozmawiam bo szkoda czasu  .

Składać wypowiedzenie i czekać do ost. dni  czy  może jest szansa ze coś sensownego zaproponują ?

 

@raiders25 Możesz po złożonym wypowiedzeniu negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m i do tego paczka CANAL+ za 19,90 zł/m oraz kolekcja BBC Player za 0 zł/m. Co do Viaplay to za 5 zł/m możesz dostać plan Viaplay Medium lub za 15 zł/m Viaplay Total. Nie wiem tylko, czy się zgodzą na Viaplay w tych cenach przy pakiecie Optimum+ za 24,99 zł/m, bo mogą wymagać na przejście na pakiet Optimum+ w cenie 29,99 zł/m, ponieważ o 5 zł/m jak się podnosi pakiet główny to te ceny na Viaplay dają, ale warto zawsze negocjować i może się uda.

Edytowane przez lukx95
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, raiders25 napisał(a):

Składać wypowiedzenie i czekać do ost. dni  czy  może jest szansa ze coś sensownego zaproponują ?

 

Składaj wypowiedzenie, a duże szanse, że dostaniesz Optimum za 24,99. Z tym, że na koniec umowy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy w grudniu. Zły na całą akcję z dekoderem JADA złożyłem wypowiedzenie. Wiadomo: nie mogę wymienić w ramach tej umowy. Takie dostałem info. 

Kiedy zaczną dzwonić? 

Aneks liczymy od grudnia czy od przedłużenia?

 

/To moje pierwsze przedłużenie w C+. Proszę o wyrozumiałość/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hruszcz napisał(a):

Wiadomo: nie mogę wymienić w ramach tej umowy.

Możesz wymienić na ITCA. 

 

4 godziny temu, hruszcz napisał(a):

Kiedy zaczną dzwonić? 

Aneks liczymy od grudnia czy od przedłużenia?

 

Dzwonią na 6 m. przed końcem. Aneks wchodzi w życie od 1 dnia po okresie obecnej umowy. 

 

@ernet jaki pakiet masz i jaka cena? Kiedy umowa się kończy i czy wszystko to co wymieniłeś jest Ci potrzebne z tych dodatków?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...