Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to co ja napisałem to nie są faktyczne podwyżki. Te pojawią się później. W połowie miesiąca tak mniej więcej. Bo jak już pisałem wcześniej. Dopiero będą mieli konferencje i przekazywanie info o tym co się zmieni. To co ja napisałem dziś dotyczy trochę czego innego niż to co dopiero zostanie ogłoszone ;) Także warto czytać całość tamtego wpisu!

Edytowane przez Urkisat
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pogubiłem. Umowę mam do 30.11 z Multiroom dwie karty. Chce dwie umowy: jedna z Extra +c+ 79 MP i Viaplay za 0, druga Extra+ c+ za 35 zł. Wypowiedzenie nie wysłane. Wszystko oprócz viaplay dostałem. Nie wiem czy czekać i wysłać wypowiedzenie w październiku czy brać dzisiaj z viaplay za 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również udało się przedłużyć dziś umowę na pakiet jaki chciałem w cenie akceptowalnej przeze mnie.

 

6a77f2c2e099c259med.jpg

 

Tak wiem że Extra mogłem mieć za 44,99 zł zamiast za 54,99 zł ale przy schodzeniu ze 151,99 zł do 111,89 zł jest akceptowalną ceną. Zostało 40 złote w kieszeni i pozbyłem się HBO i Cinemax których nie oglądałem. Tabelka zawiera jeszcze jeden dekoder multiroom który już oddałem stąd cena niższa o 10 zł, i nie zawiera 2 zł za dysk do Wifi PremiumBoxa.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Dopełnienie do Extra+ dla Optimum+ 10 zł/m dla Abonentów (09/20), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Viaplay 0 zł 1 m i 19 zł/m dla Abonentów (09/22)

Czy idzie ugrać Viaplay za darmo na całą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy, przedłużając umowę, jest szansa na uzyskanie jakkolwiek lepszych warunków niż nowi dla paczki Nowy Entry+ Sport z modułem?

Do tej pory miałem Entry+ Sport na 12m za 60zl/mc z multiroomem.

Konsultant z którym rozmawiałem, stwierdził, że nie ma szans ani na skrócenie czasu umowy, ani na jakąkolwiek negocjację ceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, od lat to forum bardzo pomagało mi w przedłużaniu umów z Canal+. Tak też było i w ostatnich tygodniach. Dotychczasowa umowa obowiązywała jeszcze miesiąc. Po kilku rozmowach przyjęta oferta jak poniżej. Może komuś również pomoże w negocjacjach. Oferta była do wyboru na 12 lub 24msc.

 

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

KWOTA DO ZAPŁATY: 87,98  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...