Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filmboxy to w sumie powtórki tych samych filmów od lat. Rzadko można znaleźć coś nowego. Ja tego nawet za darmo bym nie chciał. 

Podobnie Cinemax. Filmy od nich są i tak dostępne w HBO Max, więc po co płacić dodatkowo za to samo (oczywiście w przypadku osób z HBO MAX w pakiecie)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Vaniliovsky napisał:

 

 

@andi_1980a w kablówce za Canal+ życzą sobie od 40 do 60 zł xD

* Czasami można taniej.

Jakiś czas temu w  UPC   za C+ Prestige życzyli 29 zł. Oferta z BOK.

Po wypowiedzeniu pakietu rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno było wałkowane wiele razy ale 2589 stron do przejrzenia, może ktoś ma chwilkę na szybką odpowiedź:

 

1. Jestem w tej chwili na VIP+ na cameleonach (jedna to MR), umowa kończy się z końcem października. Mieszkam za granicą. Nie jestem w ogóle zainteresowany ich sprzętem bo a) trzeba z tym jeździć po europie i zdawać co kilka lat b) w tej chwili naziemną angielską i cyfrę z cameleona odbieram na jednym odbiorniku, nie chcę mieć dodatkowego pudła i portu HDMI zajętego tylko na C+.

Z rozmów w tym wątku wnioskuję, że cameleony są wycofywane i nie przedłużą mi już umowy z camelonami? Czy jest jakaś alternatywa podobna do cameleona, którą warto wziąć - coś co odbiera w CI czy na normalnych enigmach, minimalna ilość sprzętu w dzierżawie? 

 

2. Za żadne skarby nie mogę się doszukać co jest teraz równoważnikiem VIP+, bo te pakiety są tak dziwnie pokazane na stronie Canal+, że wychodzi, iż nic nie jest pełnym pakietem, zawsze czegoś brakuje pomimo nazw "extra" czy "optimum". Tak naprawdę nie potrzebuję w tej chwili pełnego pakietu - coś z podstawowymi TVP, TVN i Polsatem, HBO, C+, Discovery, History - to jest jedyne co oglądamy. Sportowe nie są mi potrzebne, Netflixa mam, HBO i Player by się przydał, choć HBO MAX jest i tak blokowane w UK, nawet przez VPNy. W sumie w tej chwili nie potrzebuję też już MR (nie oglądam już telewizji w innych częściach domu).

Jaki pakiet najlepiej wybrać w tej chwili i ile powinienem negocjować?

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie dotyczące przedłużenia umowy w Canal+ bo ja od lat jestem w Polsacie i dla mnie to obcy temat.

Sytuacja jest taka: umowa do 31 grudnia, aktualne pakiety Extra+ (49,99), Eleveny (11,80) i do tego czynsz za dekoder i dysk 15zł.

Chciałby zostać przy samym Extra+ i zrezygnować z Elevenów jednak oferta przez panel klienta jest następująca:

pakiet Extra+ 49,99 i czynsz za dekoder i dysk wzrasta do 30 zł - razem 79,99 czyli więcej niż teraz z Elevenami.

Pytanie czy można coś tu ugrać a jeśli tak to jaką metodą? Potrzebne będzie wypowiedzenie umowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ircios napisał:

Przez SC+ nie przedłuża się umowy.

Na dzień dzisiejszy z wypowiedzeniem możesz mieć E+ za 44,99. Dekoder 0. Dysk 5, a przy dobrych wiatrach również za 0.

Złóż wypowiedzenie i czekaj na telefon z DUK. 

Dzięki za informację. Jeszcze pytanie co do wypowiedzenia. Czy można je złożyć online? Czy tylko salon lub poczta?

Jaki zapis w wypowiedzeniu zastosować, żeby było one skuteczne na 31 grudnia a nie wcześniej. W Polsacie pisze się "ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy" i wystarcza. W C+ też tak się to nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrobiłem dostałem na email potwierdzenie i sms, że jest specjalna oferta ale jeszcze nie dzwoniłem.

 

12 godzin temu, Danek79 napisał:

Kilka dni temu wysłałem wypowiedzenie przez zakładkę kontakt.z tego co pamiętam w temacie zmiana opcji/pakietu.bez robienia zdjęć ,skanowania itp.wypowiedzenie zostało przyjęte

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...