Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tomek198609 napisał:

Mi konsultant powiedział, że albo biore multiroma po sieci LAN albo z niego rezygnuje i biorę 2 niezależna umowę.... nie mogę wziąść tego i tego ... prawda czy fałsz ?

@tomek198609 Konsultant, z którym rozmawiałeś wprowadził Cię w błąd, bo można przejść na nowe zasady Multiroom za 0 zł/m i wziąć do tego niezależną umowę specjalną MultiHouse za 15 zł/m lub za 35 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lukx95 napisał:

@tomek198609 Konsultant, z którym rozmawiałeś wprowadził Cię w błąd, bo można przejść na nowe zasady Multiroom za 0 zł/m i wziąć do tego niezależną umowę specjalną MultiHouse za 15 zł/m lub za 35 zł/m.

Ok będę cisnął konsultanta ... tera propozycja superpremium 4k, eveleny,viaplay, mistrzowska piłka, c+ 4k, ultra bo  4k, wifibox, multiroom - 114,99 zł .... to już max ? Netflix za 4 urządzenia za 38 zł dać nie chcą ... 

Czy mogę dostać dostać np. 3 dekodery do multirooma za free ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Nie dostaniesz 3 dekoderów do MR za 0. 

Do pełni szczęścia potrzebuje netflixa na4 urządzenia za 38 zł... :) tylko jak to zrobić.... ewentualnie pakiet Multi Man Pack można wyrwać za free albo na jakiś okres np. 6 mc ? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Do konca października mam umowę. Złożyłem wypowiedzenie. 

Obecnie mam :

 

Pakiet Extra+

CANAL+

HBO

CANAL+4K ULTRA HD

CINEMAX

Eleven Sports

FOX Play

Filmbox Pack

HBO Max

Nat Geo Play

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów

Cinemax 8 zł/m dla Abonentów

Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów

Extra+44,99 zł 12 m i 48,99 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów

Płacę 109,79

Jak obecnie wygląda sytuacja? Coś mogę jeszcze do tego wyżebrać, bez zmiany ceny lub z minimalną zmianą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do pełni szczęścia brakuje VIP Max+ za 99 ze wszystkimi możliwymi dodatkami.default_icon_wink.gif
Chcesz to pytaj o Netflixa 4k za 38. 
Ja mam, ale nawet nie liczę przy przedłużaniu za takie same pieniądze.
 
Ja też mam za 38 zł. I jeśli nie przedłużę umowy zostanie za tyle samo o ile dobrze pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda informacja ode mnie przy negocjacjach. Ja sam zadzwoniłem do DUK po złożeniu wypowiedzenia.

 

Wcześniejsza umowa za 89,99 zł 

Extra+ z CANAL+79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów

4K Ultra BOX+ najem 5 zł/m dla Abonentów

Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów

 

Nowa wynegocjowana miesiąc temu za 86,79 zł

Pakiet Nowy Comfort+34,99 zł 24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów

Dopełnienie do Extra+10 zł/m dla Abonentów

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów

Eleven Sports za 11,90 zł/m dla Abonentów

4K Ultra BOX+ za 0 zł 

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów

 

Edytowane przez floro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, torre24 napisał:

Ja też mam za 38 zł. I jeśli nie przedłużę umowy zostanie za tyle samo o ile dobrze pamiętam.

Ja jak nie przedłużę umowy, to z E 137,98 zrobi się 230 jak dobrze pamiętam. 

2 minuty temu, floro napisał:

Pakiet Nowy Comfort+34,99 zł 24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów

Dopełnienie do Extra+10 zł/m dla Abonentów....

Masz czym się chwalić. Zwłaszcza, że Comfort mogłeś mieć za 22,50. A jak nie to Optimum za 24,99 z dopełnieniem do E+ za 10. No ale jak Ci odpowiada.....

To się płaci jak za E+ w cenie 44,99 co większość nie miała  problemu dostać.  Twoja kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kolegi krytykować, dał informacje i bez sensu jest wystawiać negatywne komentarze, koledze odpowiada taka umowa i nie ma do nikogo pretensji, jest zadowolony, nie każdy ma cierpliwość i umiejętność negocjacji, choć z wypowiedzi wynika że wynegocjował co chciał i na tym zostańmy.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę krytyki. Pochwalił się co wynegocjował, aby komuś ta  informacja posłużyła. Więc napisałem co mógłby mieć, aby też komuś to posłużyło. Płaci mniej i jest zadowolony. Tego nie podważam.  Napisałem, że jeszcze mógłby mieć mniej do płacenia, gdyby poczekał. 

Zero krytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czuje się skrytykowany :) tak jak piszecie wszystko zależy co kto chce mieć i na kogo się trafi. Moją maksymalną żelazną kwotą którą od 2017 roku przeznaczam na canal+ to do 90 zł nie więcej. Dostałem to co chciałem to nie będę się szarpał o kilka złotych mniej :)

Edytowane przez floro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@florowszystko by się zgadzało oprócz tego pakietu Comfrot + za 35zł. W takiej cenie to niektórzy ludzie mają Extra+ gdzie jest o wiele więcej wartościowych kanałów niż w Comfort+. 

 

240zł oddane platformie w tych czasach można powiedzieć "za darmo" piechotą nie chodzi.

 

Ale tak jak napisałeś ważne że jesteś zadowolony. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakież było moje zdziwienie, kiedy w dniu dzisiejszym otrzymałem telefon.

Kobietka po drugiej stronie stwierdziła, że wkrótce szykują się podwyżki i już teraz proponuje mi przedłużenie umowy na tych samych warunkach co mam a mianowicie:

Superpremium+ 4K – 109,99 zł

Mistrzowska Piłka – 0,00 zł

Multiroom Standard – 10,00 zł

Najem 4K UltraBox+ (N9) -0,00 zł

Najem Dysk – 0,00 zł

RAZEM: 119,99 zł

Obecna umowa do 03.2023

 

Przedłużać, czekać, negocjować dodanie viaplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko sprzed kilkunastu stron. Ale zmodyfikowane :) za ile najtaniej /po wypowiedzeniu oczywiscie/ można dostać konfigurację relax + eleven? Względnie relax + canal + eleven?

 

Chodzi mi głównie o canalplus sport 5 dla Żużla. Więc raczej z naciskiem na relax+eleven. 

Edytowane przez kentron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ircios napisał:

Ja nie widzę krytyki. Pochwalił się co wynegocjował, aby komuś ta  informacja posłużyła. Więc napisałem co mógłby mieć, aby też komuś to posłużyło. Płaci mniej i jest zadowolony. Tego nie podważam.  Napisałem, że jeszcze mógłby mieć mniej do płacenia, gdyby poczekał. 

Zero krytki.

Panowie nie każdy ma tyle czasu, cierpliwości i taką znajomość oferty jak my, poza tym jak to w życiu ktoś musi mieć drożej żeby taniej mógł mieć ktoś ;D poza tym ptaszki ćwierkają że od połowy października skończą się negocjacje i będzie sztywny cennik. 

Ja siedzę w cenach i nadal nie wiem czy mój pakiet jest warty 138zł 146,148 czy 153zł aczkolwiek faktycznie przy umowie na dwa lata kolega oddał trochę kasy C+ za darmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon wczoraj. Niby DUK choć wyświetlił się nr komórkowy.

Wszystko to co w stopce w tej samej cenie. Dodatki, które są ponoć nie będa kontynuowane także w zamian jakieś BBC itp.

Nie chcą zejść z 5zł za dekoder.

Nie chcą dać viaplay za 0zł - ponoć mam już za dużo za free. 😉

Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...