Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.08.2022 o 11:59, Martinos napisał:

Rodzice aktualnie mają

Start - 19,99

dopełnienie do comfort - 10zł

dekoder 4K - 5zł

Razem: 34,99zł

 

Są w stanie bez wypowiedzenie wyciągnąć Comfort za 22,50zł lub ewentualnie comfort z dopełnieniem do Extra za 22,50+10=32,50zł ?

Rozumiem, że opłata za dekoder nie do ruszeni i zostaje 5zł.

Myślałem, że dogadam się bez wypowiedzenia. Umowa dla rodziców. Prosta bez dodatków.

Chcialem Comfort w dobrej cenie i tyle. Niestety. 2 telefony. Za każdym razem info, że nie ma już takiego pakietu jak Comfort i jedynie mogę dostać Optimum za 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września i standardowo nie obyło się bez wypowiedzenia. Dopiero po dzisiejszym telefonie na wskazany przez nich numer w smsie potwierdzającym wypowiedzenie wygląda to w miarę sensownie. Do tej pory Comfort, pełna paczka C+, mistrzowska piłka oraz Eurosport 2 za 75 PLN miesięcznie + Eleveny w opcji włącz/wyłącz - łącznie ok. 85 PLN

 

Zależy mi tylko i wyłącznie na sporcie. Dajcie proszę znać czy da się jeszcze coś ugrać względem poniższej, dzisiejszej propozycji:

- Comfort

- Pełna paczka C+

- Mistrzowska Piłka

- Eurosport 2

 

Całość za 6 dyszek na 15 lub 24 miesięcy, oczywiście będę sobie dobierał Eleveny w opcji włącz/wyłącz i trzeba doliczyć te 8 PLN - zamykam się więc miesięcznie w 7 dyszkach. Bardzo kompetentny i ogarnięty konsultant, proponował jeszcze paczkę Extra na wrzesień za friko oraz HBO na 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem sobie przedłużyć umowę na 24 miesiące rok temu.

Znowu trzeba będzie wypowiadać, negocjować ( interesuje mnie oferta na 12 m-cy) a w sumie to co mam mi spokojnie wystarcza.

Chyba , że dualbox+ będzie jakimś technicznym zaskoczeniem.  ;-)

Oferta Entry+, paczka C+ z C+ 4K, ultrabox+. Wszystko za 30 zł.

Umowa do grudnia.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta:

Nowy Comfort+ za 22,50 zł. 

Canal + 8 kanałów 19,90 plus 4K za 0 zł. 

Eleven 11,90 zł. 

Do tego dek 4k za 3 zł. MR za 0 zł. Nie wiem czy drugi dekoder też jest wtedy 4k czy też nie. 

Gratis dopełnienie do extra do końca września i HBO i max do końca października za 0 zł. 

Dobra oferta? Chyba standardowa. 

Ciekawe czy MP za 0 zł bym mógł dostać jeszcze?

Edytowane przez piracik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składaj wypowiedzenie jeśli dotąd nie złożyłeś i masz ponad miesiąc na negocjacje. Jeśłi w międzyczasie nie podniosą cen, to masz szansę dostać Nowy Comfort za 22,50 lub Optimum za 24,99. Zawsze możesz pozostać na umowie na czas nieokreślony. Sprawdź sobie w ICA ile to będzie drożej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Pawel napisał:

Składaj wypowiedzenie jeśli dotąd nie złożyłeś i masz ponad miesiąc na negocjacje. Jeśłi w międzyczasie nie podniosą cen, to masz szansę dostać Nowy Comfort za 22,50 lub Optimum za 24,99. Zawsze możesz pozostać na umowie na czas nieokreślony. Sprawdź sobie w ICA ile to będzie drożej.

Myślisz, że zejście z opłaty 5zł za dekoder (4K bez dysku) jest możliwe w tej sytuacji?

 

P.S. Na ICA widać zarejestrowane wypowiedzenie umowy?

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dobry dzień, więc z rozpędu przedłużyłem umowę :) 
Wygląda to tak:

Pakiet Extra+, C+(6), Eleven, MP, Wifi Premium Box z dyskiem w cenie 86,89 PLN oraz dodatkowo Pakiet Filmbox na wrzesień i HBO na pół roku (w obu przypadkach obiecywali, że wyłączy się automatycznie).

Patrząc na zbiorcze zestawienie ofert, to pewnie jakieś 5 zł mógłbym jeszcze urwać, ale za długo się wahałem i teraz już mi się nie chciało negocjować. Natomiast już w samych negocjacjach też mój błąd, bo zamiast atakować o obniżkę ceny, to ja próbowałem żeby mi coś dorzucili (liczyłem, że będzie już jakaś oferta promocyjna na Viaplay), dostałem propozycję dodanie brakujących Canal+ (Dokument, Seriale, Sport 3 i Sport 4) za dodatkowe 5 zł, ale podziękowałem. Na sam koniec spróbowałem za darmo dostać Sportklub, ale też się nie udało, więc jak mnie najdzie ochota na ligę słoweńską (a raczej jeśli trafią się im jakieś ciekawe ligi południowo-amerykańskie) to sobie muszę dokupić.

 

Edytowane przez kleyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wybrane usługiPakiet Extra+, HBO, HBO Max, MULTIROOM STANDARD, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocjeExtra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 2 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 3 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł

 

 

Przedłużyłem dzisiaj umowę i nie wiem czy dobrze zrobiłem. Konsultantka twierdziła że całkowity koszt za dwie umowy to 64.99 i teraz się zastanawiam skąd to 69.99?  Dekodery miały być za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

może komuś się przyda w negocjacjach.

Obecnie posiadam Pakiet: Nowy Comfort+ / Paczka C+ z C+4K / HBO z HBO MAX w cenie 69,99 PLN/ms

 

Umowa do 31.01.2023 /nie wysłane jeszcze wypowiedzenie/.

 

Było kilka telefonów ok. 5-6 i najlepsza dotychczasowa oferta to:

Pakiet: Nowy Comfort+ / Paczka C+ z C+4K / HBO z HBO MAX w cenie 69,99 PLN/ms. Za przedłużenie umowy gratis: Mistrzowska Piłka na cały okres umowy 24 ms za 0 PLN

 

Dodam, że mam moduł cam na własność z przejścia z TNK HD na abonament.

Edytowane przez TNK_HD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko jak mam umowę z 2 niezależnymi dekoderami jeszcze z cyfry+ i umowa by mi skoczyła na czas nieokreślony zgodnie z umową jaką mam zawarta płacił bym kilka złotych więcej. Czy sami zerwa mi ją w obecnym czasie gdzie mają problemy z tymi multirumami niezależnymi.

Edytowane przez marcin123456789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TNK_HD napisał:

....Pakiet: Nowy Comfort+ / Paczka C+ z C+4K / HBO z HBO MAX w cenie 69,99 PLN/ms. Za przedłużenie umowy gratis: Mistrzowska Piłka na cały okres umowy 24 ms za 0 PLN

 

Dodam, że mam moduł cam na własność z przejścia z TNK HD na abonament.

Nic tutaj gratis nie masz. 

Taki zestaw to cena 62,50+ opłata za MP

Na module po TNK nie pooglądasz sobie C+ 4k.

Chyba, że masz moduł CI+ ECP.

 

 

@marcin123456789

Masz wszystko ładnie tu opisane, co będzie się działo i co będziesz musiał zrobić aby mieć multiroom za 0, w sieci oczywiście. 

A jak nie odpowiada Ci taki MR, to 2 umowy.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Nic tutaj gratis nie masz. 

Taki zestaw to cena 62,50+ opłata za MP

Na module po TNK nie pooglądasz sobie C+ 4k.

Chyba, że masz moduł CI+ ECP.

 

Mam zmieniony moduł na CI+ ECP.

Dzięki za komentarz.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przedłużona umowa na Entry+ Film (50PLN) na 24 miesiące, a w piątek telefon z kolejną propozycją:

dodatkowy dekoder (z tego co zrozumiałem niezależny) z pakietem ponad 120 programów za 39,90PLN, pierwszy rok za darmo.

Co warte podkreślenia, dzwoniła wyjątkowo nieuprzejma babka.

Rozumiem, ze jest koniec miesiąca, plany sprzedażowe niewyrobione więc pewnie liderzy Ich cisną, ale bez przesady.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...