Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca roku i już pierwsze telefony. Ale pierwsze zaskoczenie, że nie próbują wciskać dodatkowych opcji jak dotąd bywało. Mam Optimum za 24,99 i bez problemu mogę przedłużyć na tych samych warunkach. Utrabox i dysk bez zmian za 0 zł.

Rezygnując z MR od września płaciłbym dychę mniej. Umowa ofc 24 miesięczna +4 miesiące obecnej.  Poważnie się zastanawiam nad przedłużeniem na tych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ultimoromantico napisał:

Czy jak oni teraz dzwonią z propozycjami przedłużania umów, to czy coś wspominają dostępie do Viaplay, na jakich zasadach to będą oferować? Może ktoś z was ich próbował podpytac?

Nie ma żadnych propozycji z Viaplay,  bo nie wszedł do oferty. 

 

@Besciakosraczej już nic. 

 

@Pawel ja mam do końca stycznia 23 i cisza. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, bo jestem ciekawy co zaproponują na sucho.  

Extra z C+ i C+4k, HBO z Max, Cinemax, NG i Fox Play, Netfkix 4k za 38. Technicolor z dyskiem 0 i moduł do MR 0

W SC+ oferty dramat.

 

PS. W ofercie przedłużeniowej w wykazie kanałow w SC+ pokazał mi się Canal+ Kids. Nowy kanał?

 

Screenshot-20220809-202524-Chrome.jpg

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios nie składałem wypowiedzenia. Ofertę mam na mailu. To byłoby chyba najszybsze przedłużenie umowy w mojej historii c C+. Nie wiem czy to przypadek ale przy okazji "zmodyfikowała" mi się oferta online. Przybyło sporo kanałów ale ubyły te których być nie powinno od ostatniego przedłużenia :D Skończyła się promocja. Szkoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2022 o 16:52, Sponge_Bob napisał:

Witam wszystkich po 2 latach :)

 

Obecnie posiadam taki pakiet:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m,

Eleven Sports 11,90 zł/m

Mistrzowska Piłka za 0zł/m,

Multiroom Standard 49 i 10zł/m,

Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m

FOX Play

Nat Geo Play

Paramount Play

razem płacę: 101,89 pln

 

Umowa do 31.08.2022. Do tej pory nie przedłużyłem i zastanawiam się nad wysłaniem wypowiedzenia.

Można tu z czegoś zejść?. Dodam, że zależy mi głownie na sporcie (Eleveny, MP) a byłbym skłonny zejść z extra+ na niższy pakiet. Co mogę wynegocjować? Ewentualnie czy w tej cenie mam szansę wynegocjować HBO na cały okres umowy?

Bedę wdzięczny za rady.

Pozdrawiam

Umowa do końca sierpnia. Po złożeniu wypowiedzenia. Dzisiaj telefon i wynegocjowałem taką ofertę: Zostaję wszystko to co miałem, + HBO z Max na 5 miesięcy gratis (potem automatycznie wyłączenie), + Filmbox na miesiąc. I teraz będę płacił 10 zł mniej. Ja jestem zadowolony. Co sądzicie? Waszym zdaniem to dobra oferta? 

 

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,79  zł 

Edytowane przez Sponge_Bob
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do Października, moja obecna oferta:

Pakiet Superpremium 4K + LM + Multiroom karta Cameleon i Cayman  abonament 127 zł.

Mam swój dekoder oraz 4K od C+ 

Wczoraj telefon od bardzo nieprzyjemnej Pani z informacją, że tylko do końca umowy będzie taki zestaw Cameleon + Cayman 

Nowa umowa to dwa abonamenty z dwoma dekoderami i kartami przypisanymi do Dekoderów,  nie będzie możliwości posiadania swojego sprzętu.

Zaczęła mi coś tam proponować ale powiedziałem, że taka opcja mi nie odpowiada co wywalało u niej oburzenie i tekst i tak Pan nie ma wyjścia, bo konkurencja ma gorsze oferty.

Czy to prawda, że koniec niezależnych kart ?

Edytowane przez alpin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, penny101 napisał:

1) czy do umowy dodatkowej w ramach MultiHouse kanał Canal + 4K jest dodatkowo płatny czy tylko u mnie konsultant tak twierdzi?

2) czy przy zejściu (przedłużenie z wysłanym wypowiedzeniem) z Extra+ na Optimum+ Mistrzowską Piłkę idzie dostać za 0 zł?

 

Ktoś może podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten wątek, ale nie zauważyłem aby ktoś się pochwalił że w ramach drugiej umowy do pakietu Extra za 15 zł + Canal+ za 19,9 zł oraz Mistrzowskiej Piłki za 0 zł dostał jeszcze Canal+4K za 0 zł lub jakąś inną opcję dodatkową. Chyba że coś przeoczyłem to proszę o sprostowanie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ircios napisał:

Znalazłeś gdzieś wypowiedź, że ktoś wziął za 2 dychy, czy za 0?

 

Nie znalazłem, żeby ktoś za 4K w MultiHouse płacił. Stąd emotka na końcu wypowiedzi... Może źle szukałem a przeglądałem z 50 stron wstecz, ale jednoznacznego potwierdzenia, że 4K w umowie dodatkowej jest też za darmo bez problemu nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...