Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie znowu napisać wątku, który się założyło 😉👍...

 

Chcę przejść z karty na abonament na Entry+ za 9,99 żeby mieć CANAL+ w pakiecie z Netflix. 

 

Podpowiedź je proszę czy dobrze robię?: Umowa na Entry za 9, 99 i dalej przez strefę abonenta dokładam C+ na całą umowę za 20 PLN i potem do tego wszystkiego dokładam Netflix plan podstawowy za 20 zł. Razem wszystko za 49,99?

 

Czy można jeszcze taniej? Czy może źle kombinuję? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jestem abonentem CANAL+ od 6 lat.

Obecną umowę mam ważną do 31.10.2022.

Aktualnie płacę za pakiet Extra+ (44,99 zł) i dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem (5 zł).

Razem 49,99 zł.

Od kilku dni widzę w telefonie, że CANAL+ zaczął do mnie regularnie dzwonić z propozycją przedłużenia umowy.

 

Czy w cenie ok. 50 zł jestem w stanie ugrać coś więcej, niż mam obecnie?

Na przykład jakieś małe dodatki typu BBC Player, czy coś innego małego co da satysfakcje dobrze przedłużonej umowy :-).

A może negocjować obniżkę tych 5 zł na dekoder 4k Ultrabox+ z dyskiem?

 

Trochę nie chce mi się wypowiadać obecnej umowy, ale jeśli mogłoby to coś zmienić jeśli chodzi o poprawę mojej pozycji negocjacyjnej to ostatecznie to zrobię (zrobiłem tak przed dwoma laty).

 

Dziękuję za Wasze komentarze i opnie.

 

Pozdrawiam

 

Franki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Franki napisał:

OK, a za dysk nie liczą sobie zwykle opłaty?

A jak wygląda kwestia drobnych dodatków typu BBC Player itp.?

@Franki Możesz próbować wyrwać kolekcję BBC Player za free do oferty na przedłużenie umowy. Cena cennikowa bez zobowiązania kolekcji BBC Player to 5 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, waldi123 napisał:

Możesz podać link do tej ceny cennikowej ?

@waldi123 Masz tu poniżej screen szczegółowych warunków kolekcji BBC Player w cenie cennikowej bez zobowiązań. Do końca sierpnia kolekcja jest w otwartym oknie dla wszystkich Abonentów CANAL+. Można ją próbować wyrwać za free w trakcie umowy lub do przedłużenia umowy w ramach promocji w zobowiązaniu do końca umowy.

BBC-Player.png

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

minęły kolejne dwa lata, umowa do 31.10.2022 i pierwsze telefony.

Obecnie mam:

Nowy Comfort+ 22,50 zł

dopełnienie Extra+ 10,00 zł

HBO + HBO Max 20,00 zł

Canal+ 25,00 zł

 

Propozycja - to co mam +FilmBoxy (zupełnie niepotrzebne) za 82,50 zł. Mogłem "ugrać" w trakcie rozmowy Polsaty Sport Premium za 0 zł.

Skoro jak wyczytałem Canal+ jest obecnie za 19,99 zł, to można spróbować rozmawiać o utrzymaniu tego co mam za 72,50 zł tj. 5 zł mniej?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lukx95 napisał:

@waldi123 Masz tu poniżej screen szczegółowych warunków kolekcji BBC Player w cenie cennikowej bez zobowiązań. Do końca sierpnia kolekcja jest w otwartym oknie dla wszystkich Abonentów CANAL+. Można ją próbować wyrwać za free w trakcie umowy lub do przedłużenia umowy w ramach promocji w zobowiązaniu do końca umowy.

BBC-Player.png

A wiesz coś na temat oferty z Playerem? Czy dla przedłużających też to będzie 13zł czy można coś taniej wynegocjować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hubert_gorniak@wp.pl napisał:

Cześć,

minęły kolejne dwa lata, umowa do 31.10.2022 i pierwsze telefony.

Obecnie mam:

Nowy Comfort+ 22,50 zł

dopełnienie Extra+ 10,00 zł

HBO + HBO Max 20,00 zł

Canal+ 25,00 zł

 

Propozycja - to co mam +FilmBoxy (zupełnie niepotrzebne) za 82,50 zł. Mogłem "ugrać" w trakcie rozmowy Polsaty Sport Premium za 0 zł.

Skoro jak wyczytałem Canal+ jest obecnie za 19,99 zł, to można spróbować rozmawiać o utrzymaniu tego co mam za 72,50 zł tj. 5 zł mniej?

 

 

 

Dziwne że oferują Do Comfortu  dopełnienie do Extra. Rok temu nie chcieli nawet o tym słyszeć. Tez mam koniec umowy w tym samym terminie😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

"Co mogę ugrać ?" Bardziej bym zrozumiał zadać takie pytanie w miesiącu, w którym kończy umowa, miesiac przed,  a nie kilka miesięcy przed końcem umowy.

A między czasie warto być co jakiś czas na bieżąco z ofertami dla stałych abonentów.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lakiman napisał:

"Co mogę ugrać ?" Bardziej bym zrozumiał zadać takie pytanie w miesiącu, w którym kończy umowa, miesiac przed,  a nie kilka miesięcy przed końcem umowy.

 

Jasne, masz rację, tyle tylko, że irytują mnie ciągłe telefony. W sumie to zakres mam OK i chyba też cenę za niego akceptowalną, dlatego też chciałbym się lepiej poczuć ze świadomością,  że pojawi się coś u mnie nowego w takiej samej cenie - jakiś tzw. ektstras, i zamknąć sprawę.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Wypowiedzenie złożone, a umowa do 31.07.2022

Obecnie mam:

Extra+ z Canal+ 79,99zł

Hbo z Max 0zł 

MP 0zł 

Mr 0zł 

Ultrabox 4K 5zł 

Dysk 5zł 

Wifibox 0zł 

Teraz będę chyba brał drugą umowę za 35zł Extra z Canal+

Chciałbym jednak utrzymać umowę obecną w tym samym zestawieniu,  ewentualnie +Netflix 4K w możliwie najkorzystniejszej opcji cenowej. 

Wydaje mi się że musiałbym zejść do optimum + dop. do extra czyli 22,5zł +10zł dalej Canal+ 20zł oraz Netflix 4K chyba za 55zł czyli razem byłoby 112,5zł 

Czy dobrze rozumiem, aby utrzymać obecnie to samo dodając Netflix 4K i nie płacić opłaty za Ultrabox z dyskiem?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...