Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, we wrześniu kończy mi się umowa i zaczynają się telefony.

Moja obecna oferta:

EXTRA+ 59,99 zł, 

NETFLIX 4K 17,00 zł

FOX PLAY 0,00 zł

FILMBOX PACK 0,00 zł

CANAL+ 19,00 zł

NAT GEO PLAY 0,00 zł

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX 29,00 zł

ELEVEN SPORTS 11,90 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 0,00 zł

MULTIROOM STANDARD 10,00 zł

NAJEM DYSK 5,00 zł

Razem 151,89 zł

 

Po pierwszym telefonie w tej cenie miałbym jeszcze HBO i HBO Max. 

Jest szansa ugrać coś jeszcze czy raczej cieszyć się z tego co dają? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

do końca miesiąca mam umowę, wypowiedzenie złożone. Trzeba zacząć walczyć o dobrą ofertę, bo zazwyczaj jak dzwonią sami jestem w pracy.

Proszę powiedzcie jaki jest numer bezpośrednio do działu utrzymania ?

Obecnie mam Comfort za 49,99 co lepszego można otrzymać  obniżając rachunek ? 

Edytowane przez Agatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, samiel2009 napisał:

 

Kwota do zapłaty - 124,99 zł


Okres oznaczony umowy Od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego
+ 15 miesięcy
Wybrane usługi:
Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven
Sports, Filmbox Pack, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Multi
Man Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+


Wybrane promocje
Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 15 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów
(05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0
zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO
i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multi Man Pack i Eleven Sports za
25zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka 0zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla
Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Wypowiedzenie zarejestrowane 30.05.2022 tak wiec czekaj cierpliwie i się nie spinaj ja otrzymałem na co polowałem:)

Do zobaczenia za 15 miesięcy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy taka oferta:

Optimum + Canal +4K + HBO MAX + Netflix 4k + Mistrzowska Piłka + za 120 zł z Ultraboxem jest możliwa do utargowania? Wypowiedzenie wysłane, umowa kończy się 30 lipca. Chciałbym zejść z Superpremium 4K, do tej pory bez Netflixa. Płacę za SP4K 119,00

Edytowane przez Żołnierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Raczej 106.89 zł najmniej (Optimum+ 24.99, CANAL+ z C+4K 19.90, HBO 20, Mistrzowska Piłka 5, Netflix 4K 37 zł) , ale tą wątpliwe, że otrzyma Netflix 4K za 37 zł/m bo coś ostatnio ucichło, żeby ktoś taką promocję otrzymał. Bardziej opłata łączna bliżej 124 zł/m. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, samiel2009 napisał:

Canal plus 19,99

 

A później lamenty, że w tej cenie nie macie świeżutkich premier filmowych oraz wszystkich lig piłkarskich świata i to w 8K :D

I żeby była jasność, taka oferta nie jest od wczoraj, tylko od dawna. Bo tutaj trwa walka o jak najniższą cenę, a wymagania coraz większe.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

jestem po kilku rozmowach i otrzymałem następujące propozycje:

 

Extra, pełne C+4K, HBO+Max, Muliroom, Netflix 4K - 87 zł pierwszy miesiąc, później 136,99 zł. Bez 4K w Netflixie koszt wynosi 70 zł pierwszy miesiąc i 119,99 zł. Nadmieniam, iż obecnie płacę za Superpremium 4K - 114,99 zł.

Konsultant nie chciał podać cen składowych oferty. Proszę o informację czy jest możliwość zejść z tej ceny, ponieważ twierdzą, że dopełnienia do 4K w Netflixie nie ma za 0 zł co jest nieprawdą i każą płacić 17 zł.

 

Dodam, iż umowa kończy mi się 30 czerwca - wypowiedzenie złożone.

Edytowane przez K@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie superpremium 4k za 109.99. Najbardziej interesuje mnie i korzystam najwięcej z c+ wraz z 4k, hbo wraz hbo max, mistrzowskiej piłki i elevenów. Czy warto to ogarniać np. z pakietem extra albo nawet czymś niżej?

 

Ps. Czy multiroom jest do wyciągnięcia za 0zł.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PawelTSW napisał:

Nie. Cenowo wyjdzie taniej 

A dużo taniej?:) Bo nie mogę tego ogarnąć. W superpremium 4k wszystko jest w cenie a w innych opłaty, które dają finalnie miesięczny abonament.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ozzy666 napisał:

@samiel2009

To dobra oferta i rozumiem zdumienie konsultanta ;) ile płaciłeś wcześniej?

Płaciłem 30 zł za Nowy comfort + z multiroom'em i najmem Pace 500 GB za 0 zł. Teraz chcą za najem dysku do ultraboxa 4k 5 złotych. Czy istnieje możliwość dostania w najem ten dekoder z dyskiem za 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@samiel2009 ciężko   ale możesz ich cisnąć pod pretekstem, że teraz miałeś dekoder z dyskiem za 0, wiec teraz też za 0 😆

 

49 minut temu, zuchu napisał:

A dużo taniej?:) Bo nie mogę tego ogarnąć. W superpremium 4k wszystko jest w cenie a w innych opłaty, które dają finalnie miesięczny abonament.

Prawie na każdej stronie masz wymienione części składowe. Powinieneś się przygotować do negocjacji i zapoznać się z tematem. Nic skomplikwanego do ogarnięcia. 

Możesz wyrwać

Optimum 24,99-29,99 lub wyższy pakiet.

E+ za 44,99-49,99

C+ z C+4k 19,99-25

HBO z Max 20

Eleven 11,90

MP 0-30

MR aktywacja 0 i 10/m z dodatkowym Wifiszrotem 

Oczywiście ciśnij o jak najmniejsze sumy. Na początku będą się zapierać,  że nie ma takiej oferty.

Powodzenia.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Moja obecna oferta to pakiet Extra+ z C+, mistrzowska piłka, c+4K, MR dekoder 4K z dyskiem. Umowę mam do końca sierpnia. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Jako, że platforma utraciła prawa do ligi angielskiej oraz SGP nie chcę jej przedłużać na obecnych warunkach. Zależy mi na jak najmniejszym pakiecie, w którym są dostępne TVN Turbo oraz HGTV. Chciałbym również zostawić dekoder 4K z dyskiem. Multiroom nie jest mi już potrzebny. Co mogę wytargować i za ile? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...