Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Całkowicie wyleciałem z tematu 2 lata temu, gdy podpisywałem umowę. Płaciłem 49,99/m (to był chyba pakiet Ekstra+ bez C+).

Umowa kończy mi się z końcem maja, a ja nie wypowiedziałem umowy (poprzednio tak robiłem). Wydzwaniają do mnie, ale dopiero teraz mam czas coś z tym zrobić. Chciałbym podobny pakiet i tu pytanie, ile teraz chcą za to? No i czy można podpisać na 12 miesięcy? Dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kolejny raz przyszedł czas przedłużenia umowy. Umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane w lutym. Do tej pory pakiet superpremium z netflix 4 k dekoder główny mediabox z dyskiem + dwa dekodery multiroom. Opłata za to wszystko 197. (dużo ale z różnych względów wówczas nie miałem czasu się tym zajmować). Tv i tak w zasadzie nie oglądam bo mam aplikacje, z których oglądam treści (patrz stopka). 

 

Rozmów z różnymi konsultantami było wiele, większość bez rezultatu proponowali podobne kwoty za ten sam pakiet (utracli Bundeslige, ligę angielską, GP żużel). Ostatecznie stanęło na tym, że zrezygnowałem z 2 dekoderów (domownicy używają aplikacji canal+ onlinie) i zostawiłem inny pakiet z tą samą zawartością kanałów (bez paczki filmbox której nigdy nie włączyłem).

 

Extra+ z CANAL+ i Netflix ( 2 urządzenia ) pierwszy miesiąc - 86,90 zł, a następnie 136,89. Pewnie da się wynegocjować niżej ? Dużo mnie jeszcze powieźli? Dla mnie to i tak spore oszczędności bo średnio rachunek niższy o 60 zł czyli w przeliczeniu na 24 miesiące to ponad 1400 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, PawelTSW napisał:

Hbo nie jest w pakiecie extra! 

Nie mówię że jest w pakiecie extra. Mówię że z przyzwyczajenia myślałem że jest bo do tej pory miałem Superpremium gdzie był dlatego o nim nie napisałem.

 

Poniżej wklejam zdjęcie pakietów które posiadam bo mam jeszcze eleven on chyba też nie jest w pakiecie i Hustler na 6 miesięcy:)

 

https://ibb.co/0jNNTKD

 

Reasumując mam pakiet:

extra + z Canal+ Netflix (2 urządzenia)

Hbo z Hbo MAx

Canal + 4 K

Mistrzowska Piłka

Eleven Sport

Muvies Fun 

Dekoder 4k - 0zł

Dysk - 5 zł

Hustler - 6 miesiecy za 0 zł

 

86 zł pierwszy miesiąc potem 136 z groszem

 

@ircios czyli nie przepłaciłem tym razem na tej umowie? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie mam extra+ z 6 x c+ za 69.99 zł, wydzwaniają i chcą 10 zł więcej z większą ilością kanałów c+, bo ponoć już nie sprzedają paczki z 6? Prawda to? Wysłałem wypowiedzenie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wally79 napisał:

Vip+Max 4K posiada w sobie Netflixa w wersji na 4 urządzenia?

Wystarczy przeczytać regulamin:

 

W wybranym pakiecie otrzymasz dostęp do planu standard na 2 urządzeniach w jakości HD. 

 

Co nie oznacza, że możesz starać się wyrwać dopełnienie do 4k za 0 (standardowo 17 zł) 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się moment przedłużenia umowy (choć do końca nie wiem co robić po stracie praw do PL) . Zajrzałem na forum i widzę zmiany w MR. Czy jestem w stanie ewentualnie przedłużyć umowę na dwa moduły CI działające w MR (za 0zł). Mam pakiet extra+ 6C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy da się przedłużyć umowę z niższym pakietem na umowie głównej, a z wyższym na tej promocyjnej Extra+C+ za 35 ?

 

Mam teraz Extra z 4k i MR po cyfrze z Pace i myślę nad przejściem na głównej na Optimum z dekoderem 4K a drugą dobrać Extra z C+ za 35 z PremiumBoxem.

 

Na razie propozycje to Extra z dekoderem 4K z dyskiem za 52, (albo optimum po 39 plus dekoder 5) plus druga umowa Extra za 15 z wifiboxem. Umowa wypowiedziana i poważnie zastanawiam się nad CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carmelo

W takiej jak na 24 lub nieco drożej. 

 

 

2 godziny temu, zonzi napisał:

Witam. Czy da się przedłużyć umowę z niższym pakietem na umowie głównej, a z wyższym na tej promocyjnej Extra+C+ za 35 ?...

Poprostu powiedz, że chcesz, aby główna umowa została dodatkową, a dodatkowa główną

Ja mam w planach tak zrobić przy aneksowaniu, aby dodatkowa po MR miała stary nr abonenta.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posiadam moduł CAM CI+ ECP z kartą oraz dekoder WiFiBox+ działa mi to jako MR niezależny. Jeżeli będę chciał nadal MR niezależny to muszę dokupić drugą umowę. Może być taka, że zostawiam moduł CAM CI+ ECP oraz  dekoder WiFiBox+

a dobieram dekoder główny i będę mógł oglądać na trzech telewizorach w domu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa to Nowy Comfort+ za 39,99 zł kończący się z końcem sierpnia. Nie zależy mi na ogromnej ilości programów, raczej podstawowe byle był TVN Turbo dla mnie, TVN Style dla żony :) Może być mniej więcej to co mam teraz, może być niższy pakiet byle były te dwa programy o których wspomniałem. Chciałbym też dorzucić do pakietu Netflixa (co najmniej w HD). Jedna umowa, moduł CAM. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

 

O co obecnie moge powalczyć? Widziałem Optimum+ za 24,99 zł (to w sumie chyba mniej więcej odpowiednik tego co mam) ale czy przy zejściu z tak małego abonamentu jest to realne do uzyskania? Może jakiś inny tani pakiet? Z góry dziękuje za pomoc i wskazówki.

Edytowane przez Szczepion Zabijaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...