Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, PawelTSW napisał:

To idź w zaparte :)

Idę i się śmieją ze mnie, że uparty. Nie chcą powiedzieć po ile optimum, MP za 5pln.

 

 

Skończyła się moja saga przedluzeniowa.

 

Entry, c+, hbo, Netflix premium, MP, eleveny, MR za 97 pln na 2 lata

Edytowane przez Ustian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

umowa do 31 marca, wypowiedzenie wysłane dzisiaj na skr poczt i poprzez formularz kontaktowy. 

pakiet

Nowy comfort - 22,50pln

C+ wszystkie  - 25pln

+ multiroom, kameleony, 2x pace z nagrywarką - 0pln

Razem - 47,50

 

Już raz otrzymałem telefon, gdzie się dowiedziałem, że za drugą kartę trzeba będzie teraz płacić, ale mogą zwiększyć ofertę na drugiej karcie o ile mnie pamięć nie myli do pakietu, Ekstra,C+,MP za dodatkowe 25pln. Z tego co tu wyczytałem to już się jednak zmieniła cena na 35pln :/

 Jak z nimi rozmawiałem, to za MR trzeba będzie płacić i koniec kropka. Przedwczoraj jednak otrzymałem maila od CANAL+, że cyt.:

 

"W związku z tym, że Twoja obecna konfiguracja w usłudze Multiroom nie spełnia obowiązujących wymogów bezpieczeństwa, mamy dla Ciebie nową ofertę (uwzględniającą m.in. możliwość bezpłatnego korzystania z usługi Multiroom w ramach jednego gospodarstwa domowego)."

 

Tu jest mowa tylko o bezpłatnym MR, a za pakiet i tak trzeba będzie płacić, czy można mieć drugą kartę jednak całkwicie za free, tak jak do tej pory ? Sprzęt mogę wymienić na cokolwiek, obym nie musiał za niego płacić i nie musiał łączyć go kablami. 

 

jakie w tej sytuacji są opcje ?

 

dzięki za wszelkie sugestie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brzozzz Przysługuje Ci przedłużenie umowy z przejściem na nowy Multroom łączony na wifiBoxie+ utrzymany nadal bez opłat miesięcznych zgodnie z treścią e-maila, który otrzymałeś. W tym przypadku jest wymiana dekoderów i kart na parowane Cayman. Jako główny dekoder otrzymujesz za free najczęściej WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB i do MR jak wspomniałem zwykłego wifiBoxa+. Teraz są duże braki magazynowe dekoderów WiFi PremiumBox+, więc dlatego pewnie robią problem i chcą wcisnąć Ci opłatę pewnie za dekoder 4K jako główny. Niezależnie od tego, czy główną obecną umowę przedłużysz z nowym Multiroom, czy bez, to możesz także otrzymać do tego dodatkową niezależną umowę z pakietem Extra+ w cenie 10 zł/m lub Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką w cenie 35 zł/m na dekoderze lub module CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli dobrze zrozumiałem.

 

1) Tej opcji z drugą umową za 35pln nie muszę brać ? Mogę za to zmienić Multiroom tzn. dekodery i karty na caymany i zachować ten sam pakiet w cenie 47,50 na dwóch dekoderach ? Bo taniej się pewnie nie uda ?

btw. jakich dekoderów się wystrzegać ? Często używany tu wifi szrot, to który to ? 

 

2) Przy przejściu na caymany + MR przy tym samym pakiecie, mógłbym podpisać jeszcze dodatkową umowę na trzeci dekoder z tym pakietem za 35 pln ? 

thx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brzozzz

1. Nie musisz brać wtedy drugiej umowy, ale wtedy nie dostaniesz ceny 47 zł.

Wifiszrot to takie biało czarne pudełko z wyświetlaczem po prawej stronie. Jest wątek o tym dekoderze. Wystrzegaj się właśnie tego dekodera.

2. Możesz podpisać drugą umowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to realnie

 

zostaję przy tym pakiecie co mam, tj. comfort + C+ MR (wymiana dekoderów na caymany). Biorę Wifi premiumbox + pewnie wcisną mi wifiboxa, tj szrota ? (Sagemcom - to ten ? ). Za ile to otrzymam najmniej skoro za tyle samo się nie da ?

 

btw.

Ile trzeba liczyć więcej za parę 4k ultrabox + Wifi premiumbox, bo jak mniemam za 0pln to tego się nie dostanie :) ?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Woocash napisał:

@Ustian, Super pakiet możesz podać jego ceny za poszczególne opcje: 

 

Entry, Canal+, HBO, Netflix 4K, Mistrzowska Piłka , Eleven, Multiroom = 97,- pln, 24 mieś.

Nie wiem jak to sprawdzić. Na koncie nie mam rozpisane osobno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2022 o 19:27, Woocash napisał:

@Ustian, Super pakiet możesz podać jego ceny za poszczególne opcje: 

 

Entry, Canal+, HBO, Netflix 4K, Mistrzowska Piłka , Eleven, Multiroom = 97,- pln, 24 mieś.

Nie wiem jak to sprawdzić. Na koncie nie mam rozpisane osobno.

Czy można dopełnić entry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Obecnie mam 2x cameleony i stare dekodery Box+/HD SAGEMCOM DSI83 (całość za 0zł) czy lepiej je już teraz wymienić (proponują wifibox+ też za 0zł) czy poczekać do czasu przedłużenia umowy przy złożonym wypowiedzeniu? Wiem że i tak stracę camele.

 

Umowę mam do 30.04.2022, a zależy mi na czymś lepszym nisz wifiszroty, ale bez opłat (np 4k bez dysku + pewnie 1 wifi musi być). Zastanawiam się czy lepiej już wziąć wifiboxy, a przy przedłużaniu ponarzekać na nie konsultantowi, czy to samo osiągnę zostające jeszcze 2 miesiące ze starymi dekoderami.

 

PS. Niestety 2 lata temu przy przedłużaniu umowy z covid wymiana dekoderów była niemożliwa, wszystko odsyłali do punktów stacjonarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Może być 4k i 4k, 4k i Wifipremiumbox. 

 

Byłoby idealnie :) ale lepszą pozycję negocjacyjną przy przedłużeniu umowy będę miał mając na stanie 2x camele + Sagecomy DSI83 czy 2xcayman i wifibox  ?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wraz z końcem styczna umowa przeszła na czas nieoznaczony, wiązało to się z podniesieniem opłaty o 4 zł (z 90 na 94). Przeczekałem bo chciałem zachować dwie niezależne karty (cameleon), jednak pod koniec lutego jedną z kart wyłączyli. Rozumiem, że nie ma już opcji aby mieć 2xcamela a co można mieć w to miejsce (bez konieczności parowania kart z dekoderem). Wczoraj wysłałem wypowiedzenie, zarejestrowali i prosili o kontakt, co można tutaj w takim układzie otrzymać, obecnie mam pakiet extra c+, hbo, eleven i płacę 94 zł (do tego był multi z 2 kartami za 0). dzwonić czy lepiej czekać na kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dziś do mnie z DUK z nr  607 323 381 i 12 294 79 99 (jestem na wypowiedzeniu) 

wynegocjowałem Superpremium

z Canal+, Mistrzowską Piłką, Elevenami, HBO, Cinemaxy + Sundance na 5m.

do tego wymiana dekodera na 4K z dyskiem za łączną cenę 123,99

 

czy to dobra oferta?

Edytowane przez kowalski8093
błędy ort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robsonrb napisał:

wraz z końcem styczna umowa przeszła na czas nieoznaczony, wiązało to się z podniesieniem opłaty o 4 zł (z 90 na 94). Przeczekałem bo chciałem zachować dwie niezależne karty (cameleon), jednak pod koniec lutego jedną z kart wyłączyli. Rozumiem, że nie ma już opcji aby mieć 2xcamela a co można mieć w to miejsce (bez konieczności parowania kart z dekoderem). Wczoraj wysłałem wypowiedzenie, zarejestrowali i prosili o kontakt, co można tutaj w takim układzie otrzymać, obecnie mam pakiet extra c+, hbo, eleven i płacę 94 zł (do tego był multi z 2 kartami za 0). dzwonić czy lepiej czekać na kontakt?

Lepiej zadzwoń,  skoro masz problem z ogarnięciem kilu stron, gdzie masz odpowiedź co mogą Ci zaproponować. Temat wałkowany prawie non stop. 

 

59 minut temu, michall1234 napisał:

....Czy jest jeszcze coś takiego jak +

miesiaca ?..... 

Nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...